१७ असार २०७९, शुक्रबार

Jul 1, 2022

बुटवल । पछिल्लो समय होटल तथा रेष्टुरेन्टमा गई हजारौं खर्च गरि जन्मदिन मनाउने प्रचलन बढ्दै गएको छ । मनोरञ्जनको नाममा अनावश्यक खर्च गरि जन्मदिन मनाउने गरेको देखिन्छ । तर, बुटवलका एक व्यवसायीले भने आफ्नो जन्मदिन अपाङ आश्रममा मनाएका छन् । रुपन्देहीको बुटवलमा रहेको द रोमा ग्रील रेष्टुरेन्टका सञ्चालक समेत रहेका कृष्ण श्रेष्ठले आफ्नो जन्मदिन बुटवल उपमहानगरपालिका ११ देवीनगरमा रहेको नेपाल अपाङ आश्रममा खाना खुवाई जन्मदिन मनाएका हुन् ।

श्रेष्ठले आश्रममा रहेका करीब ३५ जनालाई खाना खुबाएका छन् । उनले जन्मदिनमा अनावश्यक खर्च गरि मनाउनु भन्दा सामाजिक कार्यमा खर्च गरेको बताए । सो अवसरमा नेविसंघ लुम्बिनी वाणिज्य क्याम्पसका सभापति सुरज क्षेत्री, कोषाध्यक्ष सिद्धार्थ श्रेष्ठ लगाएतको उपस्थिती रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सप्तकोसी नदी कटानले दर्जनौं बस्तीका चार हजार घरपरिवार उच्च जोखिममा अखिल र नेविसंघ स्ववियू निर्वाचनबाट भागेः पञ्चा सिंह ३ वर्षमा ५२ सुत्केरीको एयर लिफ्टिङमार्फत उद्धार, आगामी वर्ष ४५ लाख विनियोजन लुम्बिनी सरकारलाई अर्को चुनौती, अस्पताल विकास समितिलाई पुनर्वहाली गर्न सर्वोच्चको आदेश घुस रकमसहित अदालका कर्मचारी अख्तियारको फन्दामा लुम्बिनी प्रदेशमा २७८ मृगौला रोगी तथा १४७३ दमका विरामीलाई उपचारमा आर्थिक सहयाेग काँग्रेसमा संस्थापन इतरको बैठक आज पनि बस्ने यस्तो छ ३ दिनसम्ममको मौसमी आंकलन बनेपामा अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते विश्वका ११० देशमा पुनः कोरोनाको सङ्क्रमण वृद्धि लुम्बिनीको दाङमा सवारी दुर्घटना : दुई जनाको मृत्यु, दुई घाइते जुम्लामा जिल्ला स्तरीय कृषि मेला : चिनोदेखि भाँगोसम्म प्रदर्शनी अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते दाङमा सिकलसेलको स्क्रिनीङ परिक्षण गाई-गोरु बाँध्ने गोठमै नवजात शिशुसहित सुत्केरीको बास ५ वर्षीया बालिका बलात्कृत, १६ वर्षीय किशोर पक्राउ धान दिवसमा रोपाइँसँगै विविध सांस्कृतिक कार्यक्रम लुम्बिनीका ६ जिल्लामा सिकलसेल एनिमियाका बिरामी, परीक्षणमै समस्या इस्माले दुना–टपरी उद्योग सञ्चालन गर्ने शेखर कोइरालाको भेलामा को को सहभागी ? (फोटोफिचर)