९ चैत्र २०७९, बिहीबार

Mar 23, 2023

बुटवल । पछिल्लो समय होटल तथा रेष्टुरेन्टमा गई हजारौं खर्च गरि जन्मदिन मनाउने प्रचलन बढ्दै गएको छ । मनोरञ्जनको नाममा अनावश्यक खर्च गरि जन्मदिन मनाउने गरेको देखिन्छ । तर, बुटवलका एक व्यवसायीले भने आफ्नो जन्मदिन अपाङ आश्रममा मनाएका छन् । रुपन्देहीको बुटवलमा रहेको द रोमा ग्रील रेष्टुरेन्टका सञ्चालक समेत रहेका कृष्ण श्रेष्ठले आफ्नो जन्मदिन बुटवल उपमहानगरपालिका ११ देवीनगरमा रहेको नेपाल अपाङ आश्रममा खाना खुवाई जन्मदिन मनाएका हुन् ।

श्रेष्ठले आश्रममा रहेका करीब ३५ जनालाई खाना खुबाएका छन् । उनले जन्मदिनमा अनावश्यक खर्च गरि मनाउनु भन्दा सामाजिक कार्यमा खर्च गरेको बताए । सो अवसरमा नेविसंघ लुम्बिनी वाणिज्य क्याम्पसका सभापति सुरज क्षेत्री, कोषाध्यक्ष सिद्धार्थ श्रेष्ठ लगाएतको उपस्थिती रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनी सरकारको समर्थन आजै फिर्ता लिने तयारीमा माओवादी चलचित्रमा पात्रलाई पहिचान बनाएका विपिन तिलोत्तमामा एमालेको मिसन ग्रासरूट अभियान टोलटोलमा जारी गैँडाको आक्रमणबाट महिलाको मृत्यु जापानमा लगातार दोस्रो वर्ष जग्गाको मूल्य वृद्धि तिलोत्तमा नगरभित्र अनुमतिविना कुकुर पाल्न नपाइने, निकाल्यो ३५ दिने सूचना स्वास्थ्यजन्य फोहर व्यवस्थापन गरेर मासिक ४० हजार भारतीय गायक सोनु निगमको घरवाट ७२ लाख चोरी भाटभटेनीको २४ औं स्टोर विरगञ्जमा, बजार विस्तारमा थप आक्रामक डोल्पा अस्पतालको पीडाः सडक, पुल नहुँदा बाटोमै बिरामीको हैरानी सरकारमा जाने नजाने बारेमा निर्णय लिदैँ लोसपा वडा अध्यक्ष र सचिव घुससहित अख्तियारको फन्दामा स्विफ्ट एजुकेशनद्वारा ‘करियर परामर्श’ सम्पन्न सुदूरपश्चिम-११ थ्री स्टारलाई हराउँदै तिलोत्तमा गोल्ड कपको फाइनलमा दुई उद्योगमाथि मुद्दा दायर, नौ सय ७३ व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही वैदेशिक रोजगारीमा जाने युवालाई दुःख दिने कार्य स्वीकार्य छैन : प्रधानमन्त्री प्रचण्ड बागमती प्रदेशसभा बैठक शुक्रबारका लागि सारियो वैदेशिक रोजगार विभागका नासु प्रमोद पाण्डेविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दायर २४ चैतमा बहाव, सुरक्षा भन्छिन्- दुई महिना सुगासँग समय बिताएँ लुम्बिनीमा ‘पिस म्याराथन’ हुने