३ जेष्ठ २०७९, मंगलवार

May 17, 2022

बुटवल । रुपन्देहीलाई कार्यक्षेत्र बनाएर बुटवलबाट पत्रकारिता गर्दै आएका दुई जना पत्रकार सम्मानित भएका छन् । रिपोर्टर्स क्लब नेपाल लुम्बिनी प्रदेशको तेस्रो स्थापना दिवसको अवसरमा पत्रकार भगवती पाण्डे र तेजेन्द्र केसी नगदसहित सम्मानित भएका हुन् ।

Advertisement

उनीहरुलाई लुम्बिनी प्रदेशका प्रदेश प्रमुख अमिक शेरचन, रिपोर्टर्स क्लब नेपालका केन्द्रीय सभापति ऋषि धमला लगाएतले टिका, दोसल्ला, नगद र प्रमाण पत्रसहित सम्मान गरिएको थियो । लामो समयदेखि बुटवलबाट पत्रकारिता गर्दै आएकी पाण्डे सेतोपाटी अनलाइनकी रुपन्देही सम्वाददाता र लुम्बिनी टेलिभिजनकी समाचार प्रमुख हुन् ।

त्यसैगरी दशक बढीदेखि पत्रकारिता गर्दै आएका युवा पत्रकार केसी रातोपाटी अनलाइनका लुम्बिनी व्यूरो प्रमुख हुन् भने जनसंघर्ष साप्ताहिकका उपसम्पादक हुन् । रिपोर्टर्स क्लब नेपाल लुम्बिनीले गत वर्षदेखि पत्रकारिताका क्षेत्रबाट योग्दान पुर्याउँदै आएकाहरुलाई सम्मान गर्दै आएको निरन्तरता दिँदै दुई जनालाई सम्मान गरिएको क्लबका अध्यक्ष रामकुमार क्षेत्रीले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भरतपुरमा रेनु विजय सुवेदी भन्दा ५९ मतले अघि गाउँपालिकाका निवर्तमान अध्यक्ष वडा सदस्यमै पराजित ललितपुर महानगरमा चिरिबाबुकाे फराकिलाे अग्रता श्रीलंकामा पेट्रोल हाहाकार, तत्काल ७५ मिलियन डलर आवश्यकः प्रधानमन्त्री बुटवलमा गठबन्धन दलबाट पाण्डेको अग्रता, मतान्तर बढ्दो सैनामैनाको प्रमुखमा गठबन्धन, उप-प्रमुखमा एमालेको अग्रता गुल्मीको रुरु गाउँपालिका अध्यक्षमा यदु ज्ञवाली निर्वाचित स्थानीय निर्वाचन : आज कहाँ-कहाँ हुँदैछ मतदान ? देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस ४४४ मत पछाडी बालेनले बनाए साढे ४४ सयको मतान्तर भरतपुरमा ४ वटा वडाको मत गणना सकियो, रेणु दाहाल ३० मतले अघि बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डे र एमालेका भट्टराईबीच करिब ३ हजार मतको फरक भरतपुरमा पुनः गठबन्धनकी रेनुको अग्रता धुर्कोट गाउँपालिकाको अध्यक्षमा माओवादीका पोखरेल विजयी पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि