१४ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Sep 30, 2022

साउन २०,
बुटवल । नेपाल गणित समाजद्वारा आगामी भाद्र २७ गतेदेखि ४ दिने ‘प्रोजेक्ट वर्क राईटिङ इन म्याथम्याटिक्स-२०१९’को आयोजना हुने भएको छ । चितवनको भरतपुरमा आयोजना हुने सो कार्यक्रममा नेपालका विभिन्न क्याम्पसहरुबाट प्राध्यापकहरुको सहभागिता रहने समाजका सभापति प्राध्यापक डा. चेतराज भट्टले जानकारी गराए ।

चार दिनसम्म आवासीय रुपमा चल्ने उक्त कार्यक्रममा गणित विषय सम्बन्धि परियोजना लेखनका विविध पक्षहरुमा विषय विज्ञ, सहजकर्ता एवम् सहभागी प्राध्यापक बीच छलफल तथा अन्तरक्रिया हुने समाजका सचिव डा. दिनेश पन्थीले बताए । कार्यशालामा सहभागिताका लागि विभिन्न कलेजहरुमा पत्रचार गरिएको उनले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कांग्रेसभित्र विद्रोह गर्ने बेला आयो : गगन थापा दसैंको मुखमा नक्कली नोटको बिगबिगी रवीन्द्र मिश्रले गरे काठमाडौं-१ बाट उम्मेदवारी घोषणा नवौं राष्ट्रिय खेलकुद: महिला क्रिकेटको खेल तालिका सार्वजनिक नगरवासीका गुनासो सुन्न ‘हेल्लो तिलोत्तमा’ गुल्मीको ‘लितुङ्गकोट’ भाकलसँगै लाहुरेहरुको गाउँ ‘फोक्सिङ्ग’ सातै प्रदेशका नीति आयाेगका उपाध्यक्षको सरकारलाई आग्रहः आयोग चलाउने छुट्टै ऐन चाहियो मेलम्ची र इन्द्रावतीमा अस्थायी पुल नक्कली नोटसहित पक्राउ जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ पोखरामा बेच्न राखिएका भेडाच्यांग्रामा पीपीआर, स्वस्थ छानेर किन्न पशु विज्ञको सुझाव पत्रकारप्रति जनप्रतिनिधिको व्यबहार ‘अपमानजनक’, दृष्टिकोण परिवर्तन गर्न आवश्यक फोहर फाल्ने स्थान पहिचान गर्दै काठमाडौं महानगर फेरि बढ्यो सुनको मूल्य पार्टीभित्र विद्रोह गर्नुपर्ने बेला आएको छ: गगन थापा खाद्यले माग्यो विभिन्न पदमा १०६ कर्मचारी नेप्सेमा नेपाल ल्यूव आयलको शेयरमूल्य समायोजन मोटरसाइकल अनियन्त्रित भई खसेका व्यक्तिलाई ट्रकले कुल्चिदा घटनास्थलमै मृत्यु एक किमीको भाडा २५ रुपैयाँ! गोठाटार गोलीकाण्डः एक महिलासहित ३ जना पक्राउ