२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022


साउन १७,
ग्लोबल आवाज
बुुटवल । तिनाउ इ. बो. स्कूलमा विद्यालयको नियमित शुक्रबारीय साप्ताहिक कार्यक्रम अन्र्तरगत विभिन्न प्रतियोगिताहरु सम्पन्न भएका छन् । जस अन्तरगत तिनाउ ई. सोसाइटीको आयोजनामा कक्षा १–९ सम्म अंग्रेजी निवन्ध लेखन प्रतियोगिता , तिनाउ सचेतना क्लबको आयोजनामा “लागुपदार्थ दुव्र्यसन“ विषयमा खुुल्ला स्तरीय वक्तृत्वकला सम्पन्न भएको छ । त्यसैगरी पूर्व प्राथमिक तहमा “तातो आलु“ खेल प्रतियोगिता सम्पन्न भएको थियो ।


विद्यालयका अध्क्षय यज्ञमुर्ती पाण्डेको अध्यक्षता तथा विद्यालयकी प्राचार्य सिता पाण्डेको अध्यक्षतामा सम्पन्न विभिन्न प्रतियोगिताहरुमा विद्यालयका अतिरिक्त क्रियाकलाप प्रमुुख वेद प्रसाद न्यौपाने, तिनाउ सचेतना क्लबका इन्चार्ज नारायण ज्ञवाली , र्नसरी इन्चार्ज लिला शर्मा , एल.के.जी र यू. के.जी इन्चार्ज हेकुमारी थापा लगाएतले समायोजन गरेका थिए । भक्रार्यक्रमको सञ्चालन कक्षा ९ सनका साजन मल्लले गरेका थिए ।

खुल्ला वक्तित्वकला प्रतियोथितामा माछापुच्छ«े सदनकी नमिता थापा ८ स्टार, अन्नपूर्ण सदन सदनकी अंशु श्रेष्ठ, सगरमाथा सदनकी बर्षा पैडेल ८ स्टार क्रमशः प्रथम द्धितिय तृतिय भएका छन् । प्रतियोगिताहरुमा प्रथम, द्धितिय र तृतिय स्थान हासिल गर्न सफल सम्पूर्ण प्रतियोगीहरुलाई विद्यालयका अध्क्षय यज्ञमुर्ती पाण्डे र विद्यालयकी प्राचार्य सिता पाण्डेले अविर तथा पुरस्कार प्रदान गरेका थिए । यस्ता कार्यक्रम आयोजना गर्दै विद्यार्थीहरुको प्रतिभाको विद्यालयले कदर गर्ने विद्यालयका सहप्राचार्य इश्वरी पाण्डेले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार