१८ आश्विन २०७९, मंगलवार

Oct 4, 2022

साउन ११,
बुटवल । रुपन्देहीको बुटवल-७ शिवनगरस्थित आवर पीसल्याण्ड ऐकेडेमीमा शुक्रबारीय कार्यक्रम अन्तर्गत विविध प्रतियोगिता सम्पन्न भएका छन् ।

पूर्व प्राथमिक तहमा सम्पन्न बालगीत प्रतियोगितामा कक्षा नर्सरीबाट दिवश भट्टराई र काव्या जी.सी. प्रथम, कक्षा एल्.के.जी. र यू.केजीबाट क्रमशः सुजल राना तथा रक्षा काप्mले प्रथम भएका छन् । कक्षा देखि ५ सम्म सम्पन्न हिज्जे प्रतियोगितामा क्रमशः असिम पौडेल, सक्शा थापा, उप्सन थापा, सुस्मिन राना र प्रशान्त थापाले प्रथम स्थान हासिल गरेका छन् । त्यसैगरी कक्षा ६ देखि ९ सम्म भएको “जलवायु परिवर्तन र यसका प्रभाव” विषयक वक्तृत्वकला प्रतियोगितामा गणेश कलवार प्रथम, सन्देश भण्डारी द्वितीय, दर्शन छन्त्याल तृतीय र रोजन पाण्डेले सान्त्वना स्थान हासिल गर्न सफल भएका छन् ।

प्रतियोगितामा करिब १ सय ५ बढी प्रतियोगीहरुले सहभागिता जनाएका थिए । उक्त कार्यक्रम विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष कुलानन्द पाण्डेको अध्यक्षता, गंगा कुमारी भण्डारीको प्रमुख आतिथ्यता, अतिरीक्त क्रियाकलाप प्रमुख सुदिप घिमिरेको सञ्चालन र शिक्षक द्वय सुरज पोखरेल र विष्णुप्रसाद भण्डारीको निणार्यकमा सम्पन्न भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जित सुनिश्चित नदेखेपछि प्रचण्ड चितवन छाडेर गोरखा जाने ! जेलमा भएको दङ्गामा कम्तीमा पन्ध्रको मृत्यु जुवाको खालबाट वडाध्यक्ष सहित १९ जना पक्राउ बेपत्ता भएको ३८ दिनपछि वडा सदस्यको शव भेटियो कोरोना महामारीपछि पर्यटन क्षेत्रमा सुधार लुम्बिनीको बर्दियामा भ्यानको ठक्करबाट युवतीको मृत्यु दशैंमा धामीझाँक्रीद्वारा ब्रहमलुट, स्थानीय प्रशासन मौन प्रत्यक्षतर्फको उम्मेदवारी दर्ता २३ असोजमा घाँटीमा मासुको हड्डी अड्किएर ४५ वर्षीय पुरुषको मृत्यु पाल्पामा पञ्चबली लिएर मन्दिर हिँडेको जिप दुर्घटना : ४ जना घाइते, २ को अवस्था गम्भिर एसियन प्रोफेसनल अचिभमेन्ट अवार्ड दुवईमा सम्पन्न सिट बाँडफाट टुंगो लगाउन बैठक ३ बजे बस्ने दशैंमा रुकुमका बादी बस्तीलाई छैन कुनै रौनक दशैमा यसरी बनाउनुहोस मटन ग्रेभी, चिकेन रोस्ट र पनिर ग्रेभी खोला किनारमा गाडी राखेर नुहाउन गएका बाबुछोरा बेपत्ता न्यून आय भएका परिवारका लागि सरकारले दुई हजार घर निर्माण गर्ने उत्तर कोरियाद्वारा जापानतर्फ ब्यालेस्टिक क्षेप्यास्त्र प्रहार पत्रकार उपचार कोषमा ६० लाख, करोड लक्ष्य विश्व पशु दिवस : पशु संरक्षणमा चूनौती ज्याला नपाउँदा मजदुरले दसैँ मनाउन पाएनन्