१८ आश्विन २०७९, मंगलवार

Oct 4, 2022

साउन १०,
बुटवल । रुपन्देहीको बुटवल देविनगरमा अवस्थित नवीन औद्योगिक कदर बहादुर रीता मा.वि.नव आगन्तुक विद्यार्थीहरुलाई एक शुक्रबार अभिमुखिकरण गरिएको छ ।

कार्यक्रममा प्रदेश सभा सदस्य थान कुमारी थापाले विद्यार्थीले राम्रोसँग उच्च शिक्षा हासिल गरेर विदेश पलायन नभई देश विकासमा लाग्न आग्रह गरिन् । शिक्षक अभिभावक संघका अध्यक्ष मदन विष्टले विद्यालयले गुणस्तरीय शिक्षा दिनको लागि श्रम बजारबाट योग्य जनशक्ति ब्यवस्थापन गरेको हुँदा उक्त अवसरलाई सदुपयोग गरेर अगाडी बढन विद्यार्थीहरुलाई सुझाव दिए । विद्यालयका प्रद्यानाध्यापक प्रेम बहादुर बस्नेतले विद्यालयमा यसै शैक्षिक सत्रबाट विज्ञान संकाय संचालन गरिएको बुटवल उपमहानगरपालिका र विद्यालयको लगानीमा आधुनिक स्तरीय विज्ञान प्रयोगशाला निमार्ण र प्रदेश सरकारको सहयोगमा सिभिल इन्जिनिरिङ अत्याधुनिक प्रयोगशालाका सामग्री खरिद, आइसिटी मार्पmत अध्यापन गर्न कम्प्युटर तथा ल्यावटप ब्यव्स्थापन गरिएको जानकारी गराए ।


उत्प्रेरक दीपक ढकालले उन्नति, योजना र उत्प्रेरणात्मक अभिमुखिकरण दिएका थिए । विद्यालय व्यस्थापन समितिका अध्यक्ष कृष्ण प्रसाद खरेलको सभापतित्वमा शिक्षक अधिवक्ता लोक प्रसाद खरेलको संचालनमा सम्पन्न कार्यक्रममा अंग्रेजी शिक्षक दीपक ज्ञवाली नव आगन्तुक विद्यार्थी आयुषा ज्ञवाली, रोहन नेपाल, मधुसुधन नेपाल, आयुषा खनाल, आर्दश शुवेदी, उज्वल घिमिरे, श्रृष्टी बि.क. लगायतले बोलेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा पौडि खेल्ने क्रममा डुबेर दुई बालकको मृत्यु दशैंमा किन घुम्ने कर्णाली ? जित सुनिश्चित नदेखेपछि प्रचण्ड चितवन छाडेर गोरखा जाने ! जेलमा भएको दङ्गामा कम्तीमा पन्ध्रको मृत्यु जुवाको खालबाट वडाध्यक्ष सहित १९ जना पक्राउ बेपत्ता भएको ३८ दिनपछि वडा सदस्यको शव भेटियो कोरोना महामारीपछि पर्यटन क्षेत्रमा सुधार लुम्बिनीको बर्दियामा भ्यानको ठक्करबाट युवतीको मृत्यु दशैंमा धामीझाँक्रीद्वारा ब्रहमलुट, स्थानीय प्रशासन मौन प्रत्यक्षतर्फको उम्मेदवारी दर्ता २३ असोजमा घाँटीमा मासुको हड्डी अड्किएर ४५ वर्षीय पुरुषको मृत्यु पाल्पामा पञ्चबली लिएर मन्दिर हिँडेको जिप दुर्घटना : ४ जना घाइते, २ को अवस्था गम्भिर एसियन प्रोफेसनल अचिभमेन्ट अवार्ड दुवईमा सम्पन्न सिट बाँडफाट टुंगो लगाउन बैठक ३ बजे बस्ने दशैंमा रुकुमका बादी बस्तीलाई छैन कुनै रौनक दशैमा यसरी बनाउनुहोस मटन ग्रेभी, चिकेन रोस्ट र पनिर ग्रेभी खोला किनारमा गाडी राखेर नुहाउन गएका बाबुछोरा बेपत्ता न्यून आय भएका परिवारका लागि सरकारले दुई हजार घर निर्माण गर्ने उत्तर कोरियाद्वारा जापानतर्फ ब्यालेस्टिक क्षेप्यास्त्र प्रहार पत्रकार उपचार कोषमा ६० लाख, करोड लक्ष्य