१७ जेष्ठ २०८०, बुधबार

May 31, 2023

बुटवल । ईनरव्हिल क्लव अफ मिडटाउन बुटवलले रुपन्देहीमा एक ब्लड क्यान्सर प्रभावित ब्यक्तिलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ । स्याङजाको गलेङ्ग नगरपालिका हतुमका स्थानीय भागिरथ भट्टराईलाई क्लवले आर्थिक सहयोग गरेको हो ।

Advertisement

क्लवले हाल भट्टराई बस्दै आएको तिलोत्तमा शंखरनगरमा पुगेर ३१ हजार रुपैयाँ सहयोग गरेको हो । विगत ५ महिनादेखि ब्लड क्याक्सरबाट प्रभावित बनेका भट्टराईले मिडटाउन वर्ष २०२०-२१ का अध्यक्ष मिठु टण्डन भण्डारीले नगद ३१ हजारको चेक हस्तान्तरण गरेकि हुन ।

भण्डारीको अध्यक्षतामा भएको आर्थिक सहयोग कार्यक्रममा क्लवका इडिटर सुमित्रा न्यौपाने, एक्जुकेटिभ मेम्वर गिता खनाल लगायतले अशक्त, असहायलाई सक्दो सहयोग गर्ने अभियान अन्तरगत क्यान्सर प्रभावित भट्टराईलाई आर्थिक सहयोग गरिएको बताईन।

क्लवले आफ्नो १२ औं स्थापना दिवस (चाटर्ड डे) को अवसर पारेर रक्त क्यान्सरलाई सहयोग गरिएको अध्यक्ष भण्डारीले बताईन । विगत ५ महिनादेखि क्यान्सरबाट पीडित भएका भट्टराईको उपचार भरतपुर क्यान्सर अस्पतालमा उपचार भई रहेको छ ।

आर्थिक अभावका कारण उपचारमा समस्या भई रहेकाले सहयोगका लागि अपिल समेत गरेका छन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण हुनु अत्यन्तै सकारात्मक : लोसपा सुखी नेपाली, समृद्ध नेपालका लागि ‘एक घर एक स्काउट’, ‘एक विद्यालय एक युनिट’ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड नयाँ दिल्लीमा, राज्यमन्त्री मिनाक्षीले गरिन् स्वागत शिवजी क्षत्रीको कोरियोग्राफी र निर्देशनमा आउरे बाउरे सार्वजनिक बालेनको चेतावनीपछि मन्त्रालयको ताकेता : १० प्रतिशत शैया र निःशुल्क उपचार उपलब्ध गराउ नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण स्वागतयोग्य, तर प्रक्रिया मिलेन : मनिष झा सेयर बजार बुधबार पनि सम्हालिएन कोशी प्रदेशको नाममा पुनर्विचार गर्न १४ जिल्लाका कांग्रेस सभापतिको आह्वान एमालेले डाक्यो सचिवालय बैठक नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण क्रान्तिकारी कदम : प्रधानमन्त्री रुपन्देहीमा देवदह दरबार अनुमान गरिएको खयरडाँडामा उत्खनन आफ्नै अभियानविपरीत धनगढी उपमहानगरले बनायो नाला मिचेर सडक प्रधानमन्त्री प्रचण्ड भारत प्रस्थान (फोटो फिचर) जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा ६ जना पक्राउ फ्रान्स पठाइदिन्छु भन्दै रकम ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड ४ दिने भारत भ्रमणका लागि प्रस्थान कोशी प्रदेश सरकारबाट बाहिरियो जसपा सर्बिया पठाइदिन्छु भन्दै रकम ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ नेपालको राष्ट्रिय अखण्डमाथिको प्रहार रोक्न प्रधानमन्त्री प्रचण्डको भारत भ्रमण केन्द्रित रहोस् : प्रजातान्त्रिक युवा संगठन बाफ्टा विजेता फिलिपको फिल्ममा सामन्था