१५ मंसिर २०७८, बुधबार

Dec 1, 2021

बुटवल । कोरोना संक्रमण रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि हाल ७५ जिल्लामा निषेधाज्ञा जारी छ । गृहमन्त्रालका अनुसार अहिले खोटाङ र मनाङमा मात्रै निषेधाज्ञा छैन ।

Advertisement

काठमाडौं उपत्यकामा असार ७ गतेसम्म निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । सोहीअनुसार अधिकांश जिल्लाले पनि ७ गतेसम्मै निषेधाज्ञा लम्ब्याएका छन् । रुपन्देहीमा असार ७ गते राती १२ बजेसम्म निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । केही जिल्लामा भने असार १५ गतेसम्म निषेधाज्ञा लम्ब्याइएको छ । गृह मन्त्रालयका अनुसार बैतडी र सिरहामा असार १५ गतेसम्म निषेधाज्ञाको आदेश छ ।

दार्चुलामा असार १२ गतेसम्म, सुर्खेत, चितवन, सल्यान, रुकुम पश्चिम, प्युठान, दैलेख, डोटी, रोल्पा, मुगु, हुम्ला र रुकुम पूर्वमा असार १० गतेसम्म निषेधाज्ञा लम्ब्याइएको छ । यस्तै, रामेछापमा असार ९ गतेसम्म निषेधाज्ञा छ । काठमाडौं उपत्यकाका छिमेकी जिल्ला नुवाकोट, सिन्धुपाल्चोक, धादिङमा भने ८ गतेसम्म निषेधाज्ञा लम्ब्याइएको छ । पछिल्लो समय निषेधाज्ञा खुकुलो पार्न थालिएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

चिकित्सक र उपकरण अभावले थला परेको अस्पताल तिनाउको हरियाली गाउँमा लैंगिक हिंसा विरुद्ध सचेतना कार्यक्रम अपाङ्गता भएका व्यक्तिका कुरा उठान गर्न माग गर्दै पत्रकारलाई कलम वितरण उद्योगमैत्री वातावरण बनाऊँ : प्रदेश प्रमुख शेरचन एकीकृत समाजवादीको कार्यालय उद्घाटन गर्न बुटवल आउँदै माधव नेपाल चोरीका मोटरसाइकल चलाउने दुई पक्राउ राष्ट्रपति भण्डारीले जारी गरिन् ६ अध्यादेश एशियाको उत्कृष्ट बैंकको उपाधि एनएमबी बैंकलाई राष्ट्रिय गौरबका आयोजनाहरुको प्रगतिबारे लुम्बिनी सरकारको चासो कांग्रेस प्रदेश अधिवेशनको उद्घाटनसत्र भोलि, प्रदेश-२ का केही जिल्लामा विवाद कायमै रंगशालामा युथ एथ्लेटिक्स हुँदा लिग तालिका परिवर्तन रुपन्देहीका पत्रकारद्वय कंडेल र नेपाललाई रोटरी पत्रकारिता पुरस्कार तीन हजार पर्यटन मजदूरलाई राहत मतदाता नामावली संकलन पालिकाबाटै गरिने भरुवा बन्दुकसहित एक जना पक्राउ ओमिक्रोन भेरियन्टको कारण जापानले रोक्यो नयाँ आगमन उडान बुकिङ वैदेशिक व्यापार ६५ प्रतिशतले वृद्धि राप्रपा-एमाले अधिवेशनः शुभकामना दिन चितवन पुगे थापा, तर ओली भृकुटीमण्डप पुगेनन् नेपालमा थप ३१६ जनामा कोरोना संक्रमण, ३ को मृत्यु मोटरसाइकल दुर्घटनामा एक युवकको मृत्यु