६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

May 20, 2022

बुटवल । कोरोना संक्रमण रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि हाल ७५ जिल्लामा निषेधाज्ञा जारी छ । गृहमन्त्रालका अनुसार अहिले खोटाङ र मनाङमा मात्रै निषेधाज्ञा छैन ।

Advertisement

काठमाडौं उपत्यकामा असार ७ गतेसम्म निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । सोहीअनुसार अधिकांश जिल्लाले पनि ७ गतेसम्मै निषेधाज्ञा लम्ब्याएका छन् । रुपन्देहीमा असार ७ गते राती १२ बजेसम्म निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ । केही जिल्लामा भने असार १५ गतेसम्म निषेधाज्ञा लम्ब्याइएको छ । गृह मन्त्रालयका अनुसार बैतडी र सिरहामा असार १५ गतेसम्म निषेधाज्ञाको आदेश छ ।

दार्चुलामा असार १२ गतेसम्म, सुर्खेत, चितवन, सल्यान, रुकुम पश्चिम, प्युठान, दैलेख, डोटी, रोल्पा, मुगु, हुम्ला र रुकुम पूर्वमा असार १० गतेसम्म निषेधाज्ञा लम्ब्याइएको छ । यस्तै, रामेछापमा असार ९ गतेसम्म निषेधाज्ञा छ । काठमाडौं उपत्यकाका छिमेकी जिल्ला नुवाकोट, सिन्धुपाल्चोक, धादिङमा भने ८ गतेसम्म निषेधाज्ञा लम्ब्याइएको छ । पछिल्लो समय निषेधाज्ञा खुकुलो पार्न थालिएको छ ।

2078_03_03_गते_सम्मको_निषेधाज्ञा_जारी_सम्बन्धी_विवरण

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

घर फर्किए म्यादी प्रहरी उत्तर कोरियामा ‘ज्वरो’बाट २२ लाख प्रभावित मदन भण्डारी स्मृति यु–१४ लिटिल स्टार क्रिकेटको उपाधि बुटवल टाइगर्सलाई गठबन्धनलाई भारी मतले पछि पार्दै कलैया उपमहानगरमा एमाले विजयी तिलोत्तमामा गठबन्धनका खाँणलाई पछि पार्दै चापागाईं, उपप्रमुख चौधरीको फराकिलो मतान्तर कायम स्वस्थ जीवन जिउन उचित आहारमा ध्यान दिऔँ : लुम्बिनी प्रदेश प्रमुख शेरचन रुपन्देहीका ८ पालिकाका निर्वाचित जनप्रतिनिधिले लिए शपथ सैनामैनाका जनतालाई पूर्व मेयर कार्कीको प्रतिबद्धता-‘जनसेवामा जुट्न कुनै कुराले बाधा पुर्याउने छैन’ सैनामैना प्रमुखमा गठबन्धनका शर्मा, उप-प्रमुखमा एमालेकी राना रुपन्देहीको गैडहवा प्रमुख र उपप्रमुखमा एमाले विजयी लिटिल बर्ड्समा पुरस्कार वितरण तथा सांस्कृतिक कार्यक्रम एसिया कप छनोट: किरण पनि टिमबाहिर, चार खेलाडीलाई अवसर सम्मरीमाईमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी रुपन्देहीको मर्चवारी अध्यक्षमा कांग्रेस परित्याग गरेका बरई विजयी तिलोत्तमामा खाँण भन्दा चापागाईं १८६ मतले अगाडि ६५० पालिकामा नतिजा आयो, कांग्रेसलाई २९२ पालिका पाल्हीनन्दन गाउँपालिकामा पुनःमाओवादीका बैजुप्रसाद गुप्ता शपथ ग्रहणपछि सिद्धार्थनगरका मेयरकाे घाेषणा- आफूले पाएकाे मत बराबर वृक्षारोपण गर्छु भरतपुर महानगर अपडेट : रेनुलाई ३ हजार बढी मतान्तर, पछ्याउँदै सुवेदी छुट्टाछुट्टै सवारी दुर्घटनामा चार जनाको मृत्यु