४ जेष्ठ २०७९, बुधबार

May 18, 2022

बुटवल । नयाँ भेरियण्टको कोरोना संक्रमण वृद्धिलाई मध्यनजर गर्दै रोकथाम र नियन्त्रणका लागि सिद्धार्थनगर नगरपालिकाले सञ्चालन गरेको आइसोलेशन सेन्टरलाई रोटरी क्लब अफ भैरहवाले स्वास्थ्य उपकरण सहयोग गरेको छ । रुपन्देहीमा देखिएको अक्सिजन अभाव र अभावबाट धेरैले ज्यान गुमाएको अवस्थालाई नियन्त्रण गर्न सहयोगका लागि ४ लाख ७५ हजार बराबरका सामग्री प्रदान गरेको रोटरी क्लब अफ भैरहवाका चार्टड प्रेसिडेण्ट राजकुमार गुप्ताले बताए ।

रोटरी क्लब अफ लुम्बिनीको सहकार्यमा क्लबले उक्त सामग्री क्लबले सोमबार नगरपालिका उपप्रमुख उमा काफ्लेलाई हस्तान्तरण गरेको गुप्ताले जनाए । रोटरी क्लब अफ भैरहवाका पूर्व अध्यक्ष सञ्जिव शर्माको संयोजनमा कार्यक्रम भएको थियो । सहयोग स्वरुप रोटरीले अक्सिजन ३ लाख ७५ हजारको कन्सन्ट्रेशन मेसिन र ४ सय लिटर क्षमताका १ लाख बरारबरका डिसइन्फेक्सन मेसिन प्रदान गरेको जनाएको छ । सहयोग हस्तान्तर कार्यक्रममा सिद्धार्थनगर –८ का राजेन्द्रजङ्ग राणा, नगरका अधिकृत दुश्यन्त कुमार थापाको सहभागिता रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देहीको ओमसतिया अध्यक्षमा एमालेका यादव विजयी एमाले अध्यक्ष ओली अस्वस्थ बुटवलको कालिकानगरमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा गुल्मीका ४० वर्षीय ज्ञवालीको मृत्यु रुपन्देहीको मायादेवी अध्यक्षमा पुनः कांग्रेसका चौधरी तिनाउ नदिमा डुबेर बुटवलका ८ वर्षिय रिदमको मृत्यु अर्घाखाँचीको सन्धिखर्कमा एमालेसँग गठबन्धन पराजित मतगणना सकिएका चितवनका तीनवटै पालिकामा एमाले विजयी नेप्से झिनो अंकले सुधार बुद्धका ज्ञान बाँड्दै बुटवल लेडि जेसिज पोखरामा मतगणनाका क्रममा विवाद, एमालेको नाराबाजी भरतपुरमा रेनुलाई १९ सय ६ मतको अग्रता गठबन्धनलाई पराजित गर्दै देवदह नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका ध्रुव खरेल विजयी भारतसँगको असमान व्यापार सम्बन्ध सच्याऔँ : बाबुराम भट्टराई निर्वाचन आयोगले दियो बढीमा पाँच दिनभित्र मतगणना कार्य सम्पन्न गर्न निर्देशन कालिकाका शिक्षकका लागि पुनर्ताजगी तालिम बुटवलमा बम बिस्फोट गराउने ३ जना पक्राउ युवाको हातमा सर्दै स्थानीय सरकारको साँचो बालेन साहले पाएको मत दलप्रतिको आक्रोश : हरिबोल गजुरेल विद्युत् प्राधिकरण टाट पल्टिने अवस्थामा जाँदै छ : योगेश भट्टराई भैरहवामा विजय जुलुसमा हिँडेकाे मिनी ट्रक दुर्घटना : २४ जना घाइते, ६ गम्भीर