९ चैत्र २०७९, बिहीबार

Mar 23, 2023

बुटवल । कोभिड-१९ को संक्रमणको असामान्य वृद्धिसंगै रगतको पनि अभाव छ । यहि अभाव हटाउनको लागि स्वयंसेवी रक्तदाता समाज सक्रियताका साथ लागिरहेको छ ।

Advertisement

रक्त अभाव पुर्तिका लागि रक्तदाता समाजले दिनहुँ रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना गरिरहेको बताउँदै स्वयंसेवी रक्तदाता समाजका केन्द्रिय सदस्य तथा रुपन्देही अध्यक्ष कृष्ण चौहान क्षेत्रीले आफुहरु फिल्डमै गएर समेत रगत ब्यबस्थापन गरिरहेको बताए ।

शनिबारमात्र कपिलवस्तुमा २० युनिट रगत संकलन गरेको समाजले आइतबार रुपन्देहीको भलुही र बुटवलमा गरि ४५ युनिट रगत जम्मा गरेको छ ।

देवदहको भलुहीमा आयोजित विशेष रक्तदान कार्यक्रमबाट ३० युनिट र बुटवलबाट १५ युनिट गरि ४५ युनिट रगत संकलन भएको समाजका महासचिव उदयराज भट्टराईले जानकारी दिए ।

निषेधाज्ञाकै विच भलुहिमा संघार समूहले आयोजना गरेको रक्तदान कार्यक्रममा रगत संगै आर्थिक सहयोग पनि प्राप्त भएको समाजका सचिव प्रशन्न श्रेष्ठले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमामा एमालेको मिसन ग्रासरूट अभियान टोलटोलमा जारी गैँडाको आक्रमणबाट महिलाको मृत्यु जापानमा लगातार दोस्रो वर्ष जग्गाको मूल्य वृद्धि तिलोत्तमा नगरभित्र अनुमतिविना कुकुर पाल्न नपाइने, निकाल्यो ३५ दिने सूचना स्वास्थ्यजन्य फोहर व्यवस्थापन गरेर मासिक ४० हजार भारतीय गायक सोनु निगमको घरवाट ७२ लाख चोरी भाटभटेनीको २४ औं स्टोर विरगञ्जमा, बजार विस्तारमा थप आक्रामक डोल्पा अस्पतालको पीडाः सडक, पुल नहुँदा बाटोमै बिरामीको हैरानी सरकारमा जाने नजाने बारेमा निर्णय लिदैँ लोसपा वडा अध्यक्ष र सचिव घुससहित अख्तियारको फन्दामा स्विफ्ट एजुकेशनद्वारा ‘करियर परामर्श’ सम्पन्न सुदूरपश्चिम-११ थ्री स्टारलाई हराउँदै तिलोत्तमा गोल्ड कपको फाइनलमा दुई उद्योगमाथि मुद्दा दायर, नौ सय ७३ व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही वैदेशिक रोजगारीमा जाने युवालाई दुःख दिने कार्य स्वीकार्य छैन : प्रधानमन्त्री प्रचण्ड बागमती प्रदेशसभा बैठक शुक्रबारका लागि सारियो वैदेशिक रोजगार विभागका नासु प्रमोद पाण्डेविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दायर २४ चैतमा बहाव, सुरक्षा भन्छिन्- दुई महिना सुगासँग समय बिताएँ लुम्बिनीमा ‘पिस म्याराथन’ हुने बाग्मतीका मुख्यमन्त्रीलाई कांग्रेसले विश्वासको मत दिने रोजगारी सिर्जना गर्ने नीति ल्याउन सरकारलाई सुझाव