१९ चैत्र २०७९, आईतवार

Apr 2, 2023

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशमा माओवादी केन्द्रले सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिएको छ । समर्थन फिर्ता लिँदै माओवादी केन्द्रबाट मन्त्री बनेका आन्तिरक मामिला तथा कानुन मन्त्री कुलप्रसाद केसी र सामाजिक विकास मन्त्री सुर्दशन बरालले पदबाट राजिनामा दिएका छन् ।

मुख्यमन्त्री शंकर पोखरल विरुद्ध अविश्वासको प्रस्ताव दर्ता गरे लगत्तै उनीहरुले मन्त्री पदबाट राजिनामा दिएका हुन् । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीबाट कम्युनिष्ट आन्दोलनको एकीकरण र जनभावना विपरीत, आफ्ना कदमहरु निरन्तर अगाडी बढाइ रहेकाले उक्त कदमको समर्थन गर्दै सरकारमा रहिरहन विचार, दृष्टिकोण र नैतिकताका हिसावले नमिल्ने हुँदा राजीनामा दिएको मुख्यमन्त्री पोखरेललाई लेखेको पत्रमा उल्लेख गरिएको छ ।
माओवादी केन्द्र, नेपाली कांग्रेस र जसपाले भावी मुख्यमन्त्रीको रुपमा कुल प्रसाद केसीलाई प्रस्ताव गरिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बुटवल-पाल्पा सडक दैनिक ९ घण्टा बन्द हुने उपसचिवसहित तीन जनाविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दायर निजी विद्यालयको सेटिङमा एसईईमा व्यापक चिट चोरी रवि लामिछानेविरुद्ध सर्वोच्च अदालतमा रिट निवेदन आरआर क्याम्पसमा २७ चैतमा स्ववियु निर्वाचन बारा- २ : हेभिवेट भिडन्तमा पूर्वमन्त्री पौडेललाई अघि सार्ने एमालेको तयारी राप्रपाले टुंग्यायो उपनिर्वाचनका उम्मेदवार रुकुममा ५ थान भरुवा बन्दुक बरामद दक्ष जनशक्तिको उत्पादनले मात्र विश्वबजारमा प्रतिस्पर्धा गर्न सकिन्छ : प्रधानमन्त्री कपिलबस्तुमा लागु औषधसहित २ जना पक्राउ काेशी नामाकरण बिरुद्व भईरहेकाे पहिचानवादीकाे आन्दाेलनलाई जसपाकाे समर्थन कोरोना संक्रमण बढ्न थालेपछि नियन्त्रणको तयारीबारे सांसदको चासो कामना सेवा विकास बैंकले गर्‍याे लाभांश घोषणा कांग्रेसले गर्‍यो नेताहरुमाथि लगाइएको कारबाही फुकुवा मिटरब्याजीको रकम राष्ट्रियकरण गर्न र पीडितलाई न्याय दिन संसदमा माग समाजसेवी सावित्री साहुको स्मृतिमा श्रीमान‍्ले राखे दुई लाखको अक्ष्यकोष कांग्रेसले बारा-२ मा उपेन्द्र यादवलाई समर्थन गर्ने डलरसँगै घट्यो युरोको भाउ, कतिमा हुँदैछ बिदशी मुद्राकाे खरिदबिक्री ? मोदी इनर्जीको आईपीओ बाँडफाँट राष्ट्रपति पौडेलको स्वास्थ्य अवस्था बुझ्न प्रधानमन्त्री शिक्षण अस्पतालमा