२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशमा माओवादी केन्द्रले सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिएको छ । समर्थन फिर्ता लिँदै माओवादी केन्द्रबाट मन्त्री बनेका आन्तिरक मामिला तथा कानुन मन्त्री कुलप्रसाद केसी र सामाजिक विकास मन्त्री सुर्दशन बरालले पदबाट राजिनामा दिएका छन् ।

मुख्यमन्त्री शंकर पोखरल विरुद्ध अविश्वासको प्रस्ताव दर्ता गरे लगत्तै उनीहरुले मन्त्री पदबाट राजिनामा दिएका हुन् । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीबाट कम्युनिष्ट आन्दोलनको एकीकरण र जनभावना विपरीत, आफ्ना कदमहरु निरन्तर अगाडी बढाइ रहेकाले उक्त कदमको समर्थन गर्दै सरकारमा रहिरहन विचार, दृष्टिकोण र नैतिकताका हिसावले नमिल्ने हुँदा राजीनामा दिएको मुख्यमन्त्री पोखरेललाई लेखेको पत्रमा उल्लेख गरिएको छ ।
माओवादी केन्द्र, नेपाली कांग्रेस र जसपाले भावी मुख्यमन्त्रीको रुपमा कुल प्रसाद केसीलाई प्रस्ताव गरिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रियसभामा तीन प्रतिवेदन पेश थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश