२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

बुटवल । बुटवलमा आगलागी भएको छ । बुटवल–११ देविनगर मनकामना पथमा आगलागी भएको हो । तीन तल्ला रहेको घरको पहिलो तल्लामा रहेको मोबाइल पसलबाट आगलागी सुरु भएको स्थानीयले बताए । राती ९ बजे आगलागी भएपनि दमकल भने आधा घण्टा पछि आएको स्थानीय केदार घिमिरेले बताए ।

बुटवल उपमहानगरको दमकल, प्रहरी लगाएतले आगो निभाउने प्रयास गरेपनि मेडिकल र मोबाइल पसलमा भने पूर्ण क्षति भएको उनले बताए । आगलागी भएको उक्त घर भीम बहादुर थापाको ,क्षति भएको मेडिकल लक्ष्मण नेपालीको र मोबाइल पसल कृष्ण नेपालीको बताइएको छ। मोबाइल पसलबाट सुरु भएको आगलागीले पूरै घरमा के कति क्षति गर्यो भन्ने बारेमा विस्तृत विवरण आउन बाँकी छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोट्रयाक्ट क्लब अफ कोटिहवाद्वारा निःशुल्क शिविर, करिब ४ सय जनाले लिए सेवा राष्ट्रपतिबाट नागरिकता विधेयक अस्वीकृत दाजुभाई मिलेर बहिनीको प्रेमीको हत्या चर्चमा आगलागी, ४१ जनाको मृत्यु प्यूठानमा जीप दुर्घटना, नौ जना घाइते लुम्बिनी सरकारको प्रगति : तालिम गोष्ठिदेखि कर्मचारीको विवरण सार्वजनिकसम्म पाल्पामा सोमप्रसाद भर्सेस ठाकुर गैरे !, अर्को क्षेत्रमा कसको चर्चा ? बुटवल उपमहानगरको न्यायिक समितिले गर्‍यो ६ वटा विवाद निरुपण थप ४५५ जनामा कोरोना संक्रमण, २ को मृत्यु बजेट अधिवेशनमै धमाधम कानुन निर्माण १३ वर्षीया बालिकालाई याैन दुर्व्यवहार गरेकाे आरोपमा पक्राउ मेयर बालेनज्यू, तपाइँ असफल हुनु भएन : पूर्वसचिव शारदा त्रिताल आत्मनिर्भर हजुरआमाहरू संघीय सरकारविरुद्ध मधेश प्रदेशका मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरू नै धर्नामा गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो विद्यालयमा बहुउपयोगी शैक्षिक सामग्री र दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन पहिरोले एक्स्काभेटर पुर्दा चालकको घटनास्थलमै मृत्यु रोट्रयाक्ट क्लब अफ बुटबल रामापिथेकसको अध्यक्षमा घिमिरे