२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । रोटरी क्लब अफ बुटवलको १३३० औं नियमित बैठकमा माई रोटरी एकान्ट बारे छलफल भएको छ । गत सोमबारको बैठकमा रोटरी इन्फर्मेशन सम्बन्धी प्रस्तावमा छलफल गरिएको थियो भने आज शनिबार एकान्ट खोल्न सबैलाई आग्रह गरिएको थियो । क्लबका अध्यक्ष सुनिल श्रेष्ठको अध्यक्षतामा सम्पन्न बैठकमा क्लबका सचिव रोम शर्माले क्लबका सबै सदस्यहरुलाई रोटरी एकाउन्ट खोल्न आग्रह गरेका छन् ।

एकाउन्टबाट रोटरी सम्बन्धी धेरै कुराहरुको जानकारी लिन सकिने उनले बताए । सेप्टेम्बर महिना ‘माई रोटरी एकाउन्ट’ मा रजिष्ट्रेशनको महिना समेत भएकाले यसमा आवद्ध नभएका सबैलाई तत्काल आवद्ध हुन उनले आग्रह गरे । बैठकमा उनले माई रोटरी एकाउन्ट विशेष तालिम सञ्चालन गर्दै एकाउन्ट खोल्ने तरिकाका बारेमा सहजीकरण गरे । बैठकमा सर्भिस कमिटी चेअर मधु प्रसाद अर्यालले रोटरी एकाउन्टबाट सर्भिस प्रोजेक्टहरुका बारेमा समेत जानकारी लिन सकिने उल्लेख गर्दै यसबाट लाभ उठाउनका लागि समेत माइ रोटरीमा आवद्ध हुनुपर्ने बताए ।

एकान्टमा क्लबका सदस्यहरुलाई चाहिने सूचनाहरु दिएको उल्लेख गर्दै उनले यसको भरपुर मात्रामा उपयोग गर्न पनि आग्रह गरे । उनले रोटरी प्रोफाइल कसरी परिवर्तन गर्ने भन्ने कुराको समेत जानकारी गराए । बैठकमा मणिरत्न पाण्डे, शिवकुमार ज्ञवाली, रामचन्द्र पन्थी, सावि बि.क.लगायतले धारणा राखेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रियसभामा तीन प्रतिवेदन पेश थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश