१६ चैत्र २०७९, बिहीबार

Mar 30, 2023

बुटवल । रुपन्देहीमा एक आपसमा दुई वटा मोटरसाइकल ठक्कर खाँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ भने अन्य ३ जना घाइते भएका छन् । शनिबार साँझ रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नं. १४ टिकुलीगढ स्थित भित्री सडकमा लु ५९ प ४७२३ र लु ३ प ७६२६ नम्बरको मोटरसाइकल एक आपसमा ठक्कर खाँदा तित्तोतमा १४ बगुधाराका २५ वर्षीय बलिराम चौधरीको मृत्यु भएको प्रदेश प्रहरी कार्यालय दाङका प्रहरी प्रवक्ता राजकुमार बैदाबारले बताए ।

उनको उपचारको क्रममा मणिग्राम रहेको क्रिमशन अस्पतालमा मृत्यु भएको हो । दर्घटनामा परी तिलोत्तमा १४ का २१ वर्षका बल बहादुर चौधरी, तिलोत्तमा ७ का २६ वर्षमा गोबिन्ध चौधरी र २२ वर्षका सुदिप चौधरी घाइते भएको प्रहरीले जनाएको छ । घाइते तीनै जनाको क्रिमशन अस्पतालमा उपचार भईरहेको छ । प्रहरीले दुवै मोटरसाइकल नियन्त्रणमा लिएर थप घटनाका बारेमा अनुसन्धान गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देहीमा शुक्रबारदेखि ३ दिने बायोपिक चलचित्र कार्यशाला तिनाउमा एमालेको मिसन ग्रासरुट संघर्ष तथा सफलताका कथा लेखन सम्बन्धि अनुशिक्षण कांग्रेसले टुङ्गायो मन्त्रीको नाम (मन्त्रालय र नामावलीसहित) विकास साझेदारहरुसँग बुटवलको विकासबारे छलफल काँग्रेस त्यागेका स्वर्णिम वाग्लेले लिए रास्वपाको सदस्यता, तनहुँ १ को टिकट उनैलाई लुम्बिनी प्रदेश सांसदका स्वकीय सचिवः श्रीमान्, श्रीमती, छोरा, छोरी, भाइ, भतिज ! कांग्रेस छाडेको घोषणा गर्दै स्वर्णिमले भने- कांग्रेस दाइ-भाउजुको अक्षम गिरोहमा परिणत हुने क्रममा छ भैरहवामा तीनदिने फोटो पत्रकारिता तालिम सुरु उपनिर्वाचन : बारा, चितवन र तनहुँका लागि मुख्य निर्वाचन अधिकृत नियुक्त भारत भ्रमणमा नेपाली भूमिमाथि दाबेदारी प्रस्तुत गर्न प्रधानमन्त्रीलाई ओलीको सुझाव सोनालिकाको सिरिज–२ अन्तर्गतका कम्बाईन्ड हार्भेष्टरको विक्री सुरु कोटहीमाईको एघारौं गाउँसभा, चार कार्यविधि अनुमोदन सेयर बजार १०.८७ अंकले ओरालो ६ वर्षपछि फेरि संसार देख्ने भइन् चुम्फा नेपाली लागुऔषधहित ७ जना पक्राउ ज्ञानेन्द्र मल्लसहित पाँच क्रिकेटर सम्मानित (फाेटाे फिचर) कांग्रेसले चितवन–२ मा जीतनारायण श्रेष्ठलाई उम्मेदवार बनाउने मिटरब्याजी पीडितको माग सम्बोधन गर्न सरकारसँग कांग्रेसको माग कांग्रेसका मन्त्री छान्ने जिम्मा सभापति देउवालाई