१६ चैत्र २०७९, बिहीबार

Mar 30, 2023

इंग्ल्यान्ड । इंग्ल्यान्ड क्रिकेट बोर्डले वेस्टइन्डिजविरुद्धको टेस्ट सिरिजका लागि १३ सदस्यीय टोलीको घोषण गरेको छ । बोर्डले शनिबार बेन स्टोक्सको कप्तानीमा १३ सदस्यीस्य क्रिकेट टोलीको घोषणा गरेको हो । टोलीमा स्टार खेलाडी जोनी बेयरस्टो र मोइन अलीलाई समावेश गरेको छैन ।

इंग्ल्यान्ड र वेस्टइन्डिजबीचको तीन खेलको टेस्ट सिरिजको पहिलो खेल आठ जुलाईमा हुनेछ । इंग्ल्यान्ड बोर्डका अनुसार सिरिजका दौरान १३ सदस्यीय टोलीबाहेक रिजर्वमा रहेका अन्य नौ खेलाडी पनि मैदानमा टोलीसँगै रहने छन् । यस खेलमा नियमित कप्तान जोए रूटबिना इंग्ल्यान्ड टोली मैदानमा उत्रिनेछ । परवारिक समस्यका कारण रूट यस प्रतियोगितामा उपस्थित नहुने बोर्ड बताएको छ । उनको स्थानमा कप्तानी उपकप्तान बेन स्टोक्सले निभाउने छन् ।

यस प्रतियोगिताका दौरान दुवै टोलीले मैदानमा ब्लाक लाइफ म्याटर्स अंकित लोगो प्रयोग गर्ने भएका छन् । विश्वभर भइरहेको रंगभेदविरुद्धको अत्याचारको विरोमा दुवै टोलीले उक्त लोगो प्रयोग गर्ने जनाइएको हो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देहीमा शुक्रबारदेखि ३ दिने बायोपिक चलचित्र कार्यशाला तिनाउमा एमालेको मिसन ग्रासरुट संघर्ष तथा सफलताका कथा लेखन सम्बन्धि अनुशिक्षण कांग्रेसले टुङ्गायो मन्त्रीको नाम (मन्त्रालय र नामावलीसहित) विकास साझेदारहरुसँग बुटवलको विकासबारे छलफल काँग्रेस त्यागेका स्वर्णिम वाग्लेले लिए रास्वपाको सदस्यता, तनहुँ १ को टिकट उनैलाई लुम्बिनी प्रदेश सांसदका स्वकीय सचिवः श्रीमान्, श्रीमती, छोरा, छोरी, भाइ, भतिज ! कांग्रेस छाडेको घोषणा गर्दै स्वर्णिमले भने- कांग्रेस दाइ-भाउजुको अक्षम गिरोहमा परिणत हुने क्रममा छ भैरहवामा तीनदिने फोटो पत्रकारिता तालिम सुरु उपनिर्वाचन : बारा, चितवन र तनहुँका लागि मुख्य निर्वाचन अधिकृत नियुक्त भारत भ्रमणमा नेपाली भूमिमाथि दाबेदारी प्रस्तुत गर्न प्रधानमन्त्रीलाई ओलीको सुझाव सोनालिकाको सिरिज–२ अन्तर्गतका कम्बाईन्ड हार्भेष्टरको विक्री सुरु कोटहीमाईको एघारौं गाउँसभा, चार कार्यविधि अनुमोदन सेयर बजार १०.८७ अंकले ओरालो ६ वर्षपछि फेरि संसार देख्ने भइन् चुम्फा नेपाली लागुऔषधहित ७ जना पक्राउ ज्ञानेन्द्र मल्लसहित पाँच क्रिकेटर सम्मानित (फाेटाे फिचर) कांग्रेसले चितवन–२ मा जीतनारायण श्रेष्ठलाई उम्मेदवार बनाउने मिटरब्याजी पीडितको माग सम्बोधन गर्न सरकारसँग कांग्रेसको माग कांग्रेसका मन्त्री छान्ने जिम्मा सभापति देउवालाई