१५ चैत्र २०७९, बुधबार

Mar 29, 2023

बुटवल । द डायनामिक फेसन स्टाइल र किस इन्टरटेन्टमेन्टको आयोजनामा रक्तसंचार केन्द्र बुटवलमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा ३५ युनिट रगत संकलन भएको रक्तसंचार केन्द्र बुटवलले जनाएको छ ।

कोरोना भाइरसको प्रभाव का बीच बढ्दो गर्मीको कारणले अस्पतालहरुमा बिमारीको चाप बढेर ब्लड बैंकमा रगतको अभाव हुन सक्ने परिस्थितिलाई मध्यनजर गर्दै बुटवलमा रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना गरिएको अयोजकले जनाएको छ । नेपाल स्वयमसेवी रक्तदाता समाज रुपन्देहीका अध्यक्ष कृष्ण चौहान क्षेत्रीेको प्रमुख आथित्यतामा गरिएको कार्यक्रममा द डाइनामिक फेसन स्टाइलका पब्लिक रिलेसन म्यानेजर गणेश बस्यालको स्वागत मन्तव्य, किस इन्टरटेन्टमेन्टका रुपन्देही जिल्ला प्रमुख श्रेयान आचार्यको संयोजकत्व र संचालन द डाइनामिक फेसन स्टाइलका अध्यक्ष तथा सि.ई.ओ. सौरभ रेग्मीको अध्यक्षता रहेको थियो ।

कार्यक्रमको सह-आयोजको रुपमा निल डेविड युनिसेक्स शैलुन रहेको थियो । पहिलो पटक रक्तदान गरिएको भएपनि आगामी दिनहरुमा अन्य विभिन्न सहयोगका कार्यहरु सञ्चालन गरिने पनि आयोजकले जानकारी दिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

निजी क्लिनिकमा सरकारी चिकित्सकले नाम प्रयोग गर्न नपाउने, मन्त्रालयले जारी गर्यो निर्देशन ह्वाट्सएप लगायत अनलाइनबाट ठगी गर्ने चिनिया नागरिकसहित १९ जनालाई पक्राउ गरी सार्वजनिक रुपन्देहीको तिलोत्तमाबाट मोटरसाइकल चोरी गर्ने २ युवा पक्राउ युट्युब र टिकटकसँग टेलिभिजन डराउने हैन : ओली सत्तागठबन्धनमा मिल्यो भागबन्डा, काँग्रेसलाई ८ मन्त्रालय बुटवल १५ मा ३१ जना किसानलाई मकैको बीउ वितरण ६१ वर्षीया महिलामाथि बलात्कार आरोपमा रुपन्देहीका १८ वर्षीय युवासहित २ जना पक्राउ सलह जस्तै अर्थतन्त्रमा अलक्षिन पस्यो : एमाले अध्यक्ष ओली बालुवाटारमा सत्ता गठबन्धनको बैठक जारी रिब्दिकोटको कान्ताश्रममा चैते दशैमा सरायनाच एकीकृत समाजवादीले स्विकृत गर्‍यो न्यौपाने र जंगलीको राजिनामा प्रचण्ड सरकारमा एकीकृत समाजवादीवाट प्रकाश ज्वालाले नेतृत्व गर्ने ऋण लिँदा लिने शुल्कका बारेमा राम्रोसँग बुझाैं: केन्द्रीय बैंक चैत्रभित्रै स्ववियू निर्वाचन गराउने सहमतिपछि खुल्यो क्याम्पसको ताला पशुपति मन्दिर परिसरमा पलास्टिक लैजान निषेध टाइगर बनाम पठानमा शाहरुख र सलमानको द्वन्द्व अभिनेत्री शोभितासँग डेटमा नागा साइकलबाट लडेर एकजनाको मृत्यु नेपालको संघीय प्रणाली विश्वकै निम्ति उदाहरण बन्न सक्छ : प्रधानमन्त्री मिटरब्याजी पीडितको न्यायका लागि रुलिङको माग