१६ चैत्र २०७९, बिहीबार

Mar 30, 2023

तस्विर : नगर प्रमुख बासुदेव घिमिरेको फेसबुकबाट

बुटवल । रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिकाको ६ लेन सडकमा रहेका रुख काट्ने ३ जना व्यक्ति सिसि टिभी फुटेजमा देखा परेका छन् । मणिग्रामदेखि उत्तरपट्टी रहेको डिभाइडरमा हुर्किसकेका स्टोनियाका ३२ वटा रुख बिहीबार राति अज्ञात व्यक्तिहरुले काटिदिएका थिए । ‘सडकमा राखिएको सिसि टिभी फुटेजमा ३ जना व्यक्तिले रुख काटेको देखिएको छ ।’-नगर प्रमुख बासुदेव घिमिरेले जानकारी दिँदै भने प्रहरीले उनीहरुलाई छिट्टै पहिचान गरी पक्राउ गर्ने छ ।

यसअघि गत वर्ष साउन १ गते राति तिलोत्तमा ड्राइभरटोल–नयाँमिल खण्डको ६ लेन सडकको बीचको डिभाइडरमा राखिएका पाँचवटा बुद्धका मूर्ति फोडिएका थिए । ती मूर्ति फोड्नेको अहिलेसम्म पहिचान हुन सकेको छैन । रुख काट्नेको पहिचान गरी हदैसम्मको कानुनी कारबाही गरिने नगर प्रमुख घिमिरेले बताए ।

यसैगरी तिलोत्तमामा राखिएका डस्बिन तोडफोड गर्नेहरुलाई भने नगरपालिकाले पक्राउ गरी कारबाही गरेको थियो । उनीहरुले नगराका सडकमा राखिएका ३० वटा डस्बिन तोडफोड गरेका थिए । प्रति डस्विनको मूल्य ४ हजार परेको नगर प्रमुख घिमिरेले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देहीमा शुक्रबारदेखि ३ दिने बायोपिक चलचित्र कार्यशाला तिनाउमा एमालेको मिसन ग्रासरुट संघर्ष तथा सफलताका कथा लेखन सम्बन्धि अनुशिक्षण कांग्रेसले टुङ्गायो मन्त्रीको नाम (मन्त्रालय र नामावलीसहित) विकास साझेदारहरुसँग बुटवलको विकासबारे छलफल काँग्रेस त्यागेका स्वर्णिम वाग्लेले लिए रास्वपाको सदस्यता, तनहुँ १ को टिकट उनैलाई लुम्बिनी प्रदेश सांसदका स्वकीय सचिवः श्रीमान्, श्रीमती, छोरा, छोरी, भाइ, भतिज ! कांग्रेस छाडेको घोषणा गर्दै स्वर्णिमले भने- कांग्रेस दाइ-भाउजुको अक्षम गिरोहमा परिणत हुने क्रममा छ भैरहवामा तीनदिने फोटो पत्रकारिता तालिम सुरु उपनिर्वाचन : बारा, चितवन र तनहुँका लागि मुख्य निर्वाचन अधिकृत नियुक्त भारत भ्रमणमा नेपाली भूमिमाथि दाबेदारी प्रस्तुत गर्न प्रधानमन्त्रीलाई ओलीको सुझाव सोनालिकाको सिरिज–२ अन्तर्गतका कम्बाईन्ड हार्भेष्टरको विक्री सुरु कोटहीमाईको एघारौं गाउँसभा, चार कार्यविधि अनुमोदन सेयर बजार १०.८७ अंकले ओरालो ६ वर्षपछि फेरि संसार देख्ने भइन् चुम्फा नेपाली लागुऔषधहित ७ जना पक्राउ ज्ञानेन्द्र मल्लसहित पाँच क्रिकेटर सम्मानित (फाेटाे फिचर) कांग्रेसले चितवन–२ मा जीतनारायण श्रेष्ठलाई उम्मेदवार बनाउने मिटरब्याजी पीडितको माग सम्बोधन गर्न सरकारसँग कांग्रेसको माग कांग्रेसका मन्त्री छान्ने जिम्मा सभापति देउवालाई