१७ चैत्र २०७९, शुक्रबार

Mar 31, 2023

फागुन । राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टीले रुपन्देहीको योगिकुटी स्थित शंकरनगर खानेपानी उपभोक्ता तथा सरसफाई संस्थाको कार्यालय अगाडी बिरोध प्रदर्शन गरेको छ । शंकरनगर खानेपानी उपभोक्ता तथा सरसफाई संस्थाले विधान विपरीत अधिवेशन गर्न लागेको भन्दै राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी तिलोत्तमा नगर समितिले बुधबार बिरोध प्रदर्शन गरेको हो ।

खानेपानी संस्थाको छैंठौं अधिवेशनकालागि कार्यसमितिलेनै निर्वाचन मण्डल गठन गर्नुपर्ने बिधानको व्यवस्था विपरीत निर्वाचन मण्डल गठन गर्ने जिम्मेवारी नेकपा र नेपाली कांग्रेसलाई दिने निर्णय गरेको भन्दै सो पार्टीले त्यसप्रति आपत्ति जनाएको छ। राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी आन्दोलन परिचालन समिति तिलोत्तमाका संयोजक शंकर गाहाको अध्यक्षतामा भएको बिरोध प्रदर्शनमा पार्टीका संघीय परिषद सदस्य गिता सारु, प्रदेश समितिका उपाध्यक्ष हरीओम बिक, पार्टीका तिलोत्तमा नगर समितिका सल्लाहकार राजु राना लगायतले बोल्दै बिधान विपरितको निर्णय नसच्याए पार्टीले आन्दोलनलाई थप चर्काउने चेतावनी दिएका थिए ।

बिधान विपरीत अधिवेशन गर्न लागेको बिरोधमा पार्टीले यस अघि यही फागुन १२ गते नै संस्थालाई निर्णय सच्याउन माग गर्दै ज्ञापन पत्र बुझाए पनि पार्टीले राखेका मागप्रति बेवास्ता गरेको बिरोध प्रदर्शनमा उत्रिन बाध्य भएको संयोजक गाहाले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

उपनिर्वाचन : तनहुँ र बारामा २६ दल दर्ता पार्टीभित्र भागवण्डा नमिलेपछि काँग्रेसले बुझायो चार मन्त्रीको मात्रै नाम माल्टा पठाउने नाममा ठगी राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीबीच भेटवार्ता, दिउँसो ३ बजेका लागि शपथको तयारी दाइजाे प्रथा र महिला हिंसाविरुद्ध मधेशमा सडक नाटक प्रदर्शन एकैदिन तोलामा एक हजार रुपैयाँ बढ्यो सुनको भाउ लुम्बिनीमा राष्ट्रिय मिडिया सम्मेलन : पत्रकारिताको भूमिका परिवर्तन गर्न मन्त्री शर्माको आग्रह मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु बिमा कम्पनीहरूले लाइसेन्स नवीकरण गर्नु नपर्ने कोरोना जोखिम बढेपछि भारतबाट फर्किने निगरानीमा, सीमामा कडाइ अमेरिकी डलरको भाउ स्थिर रहँदा युरो बढ्यो आईपीओ निष्कासन गर्ने प्रस्तावसहित आज कान्तिपुर टेलिभिजनको विशेष साधारणसभा बस्दै भारत पुगेर उपचार गराइरहेका क्यान्सर पीडित राईलाई १७ लाख जुट्यो माेटरसाइकल दुर्घटनामा २ जनाकाे मृत्यु जितगढीदेखि सुरु भयो ‘राइड टु रानीमहल सिजन-३’ ६ दशकपछि भरतपुर विमानस्थल स्तरोन्नति र विस्तार गरिँदै अब स्थानीय पालिकाबाटै पुनः श्रम स्वीकृति र व्यक्तिगत श्रम स्वीकृतिको आवेदन कर्णालीका मुख्यमन्त्री शर्माले विश्वासको मत लिँदै प्रधानमन्त्री थ्री नेसन्स कपको फाइनल आज, नेपाल र लाओस भिड्दै आजदेखि इण्डियन प्रिमियर लिग ‘आईपीएल’