१७ चैत्र २०७९, शुक्रबार

Mar 31, 2023

काठमाडौं । कोरोनाभाइरस संक्रमणबाट बच्न कांग्रेस निकट विद्यार्थी संगठन नेपाल विद्यार्थी संघले मास्क वितरण शुरु गरेको छ । संघले आइतबार राजधानीको बानेश्वरमा एक हजार थान मास्क वितरण गरेको छ । भ्याली ईन्जीनियरिङ कलेज एकाइ समितिको आयोजनामा माक्स वितरण कार्यक्रम गरिएको हो ।

नेविसंघ केन्द्रीय महामन्त्री महेश्वरी कुँवर, एकाइ समितिका अध्यक्ष विवेक बस्नेत, नेता शेर्पा दुजाङ शेर्पा लगायतले मास्क वितरण गरेका हुन् । ‘विश्व स्वास्थ्य संगठनले नेपाललाई कोरोनाभाइरस फैलन सक्ने उच्च जोखिममा राखेकाले हामीले मास्क वितरण गरेका हौं’ नेता दुजाङ शेर्पाले बताए ।

देशैभर निः शुल्क मास्क वितरण अभियान नै शुरु गरेको शेर्पाले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नवनियुक्त मन्त्रीहरुले लिए पद तथा गोपनियताको शपथ सरकार विस्तारपछि नयाँ रेकर्ड बनाउने गरी काम गर्छौं : प्रधानमन्त्री खानेपानीमन्त्री अब्दुल खानले दिए राजीनामा उपनिर्वाचन : तनहुँ र बारामा २६ दल दर्ता पार्टीभित्र भागवण्डा नमिलेपछि काँग्रेसले बुझायो चार मन्त्रीको मात्रै नाम माल्टा पठाउने नाममा ठगी राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीबीच भेटवार्ता, दिउँसो ३ बजेका लागि शपथको तयारी दाइजाे प्रथा र महिला हिंसाविरुद्ध मधेशमा सडक नाटक प्रदर्शन एकैदिन तोलामा एक हजार रुपैयाँ बढ्यो सुनको भाउ लुम्बिनीमा राष्ट्रिय मिडिया सम्मेलन : पत्रकारिताको भूमिका परिवर्तन गर्न मन्त्री शर्माको आग्रह मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु बिमा कम्पनीहरूले लाइसेन्स नवीकरण गर्नु नपर्ने कोरोना जोखिम बढेपछि भारतबाट फर्किने निगरानीमा, सीमामा कडाइ अमेरिकी डलरको भाउ स्थिर रहँदा युरो बढ्यो आईपीओ निष्कासन गर्ने प्रस्तावसहित आज कान्तिपुर टेलिभिजनको विशेष साधारणसभा बस्दै भारत पुगेर उपचार गराइरहेका क्यान्सर पीडित राईलाई १७ लाख जुट्यो माेटरसाइकल दुर्घटनामा २ जनाकाे मृत्यु जितगढीदेखि सुरु भयो ‘राइड टु रानीमहल सिजन-३’ ६ दशकपछि भरतपुर विमानस्थल स्तरोन्नति र विस्तार गरिँदै अब स्थानीय पालिकाबाटै पुनः श्रम स्वीकृति र व्यक्तिगत श्रम स्वीकृतिको आवेदन