१४ मंसिर २०८०, बिहीबार

Nov 30, 2023

बुटवल । बुटवल उपमहानगरपालिका – १० ले बिजयादशमीको शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । सो कार्यक्रममा २०४८ देखी २०७४ सम्मका पुर्व जनप्रतिनिधि, स्थापनाकालदेखी वर्तमानसम्मका टोल वडा अध्यक्ष , ९० वर्ष माथिका ज्येष्ठ नागरिक, २०५२ सालदेखि काम गर्दै आएका स्वास्थ्य सेविका समाजसेवी र पत्रकारलार्इ सम्मान गरेको छ । कार्यक्रममा ज्येष्ठ नागरिक पुर्णकला पराजुली, पवि गुरुङ र ललिता गैरेलाई सम्मान गरिएको थियो ।

Advertisement

कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि बुटवल प्रमुख खेलराज पाण्डेयले धन्यवाद ज्ञापन गरी बुटवललाई खुसी समृद्धि र उज्यालो बुटवल बनाउनका लागि सबैलाइ आग्रह गरे । साथै आउँदै गरेको विजयादशमी तथा छटपर्वको शुभकामना दिँदै दिए । उक्त कार्यक्रम वडा अध्यक्ष बल बहादुर पुनको अध्यक्षतामा भएको थियो । अध्यक्ष बल बहादुर पुनले उधमशिलता कार्यक्रमहरु गरेको र अझै महिलाहरुका लागी सिपमुलक तालिमहरु ल्याउने बताए ।

स्वयंसेविका संयोजक चन्द्रकला बुदाथोकी, परीजात आमा समुह अध्यक्ष हरि छेत्री, पुर्व टोल विकास संस्था अध्यक्ष धर्मराज पौडेल, समाजसेवि हुमप्रसाद अधिकारी ,समाज सुधार डिल्लीराम अर्याल कालिका टोलका अध्यक्ष भेग बहादुर सारु , रामनगर समुदायिक बनका अध्यक्ष रुद्र हमाल, कालिका खानेपानी तथा सरसफाई अध्यक्ष जनक बहादुर थापा, समाजसेवी केशव बहादुर गुरुङ, नेकपा माओवादी दिलीप सुनार लगायतले शुभकामना व्यक्त गरेका थिए ।

यस्तै कार्यक्रममा नारायण वली र मनु गुरुङलाई सम्पन गरिएको थियो । वडा सचिव गणेश प्रसाद न्यौपानेको संचालनमा भएको कार्यक्रममा वडा सदस्य यमुना काउचा स्वागत मन्तव्य राखेकी थिइन

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रथम केपीओली कप टि २० : रोहित र सन्दीपको टिम भिड्दै दक्षिण एसियामै पहिलोपटक लमजुङमा समलिंगी विवाह दर्ता कोपको सम्मेलनमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री दुबई प्रस्थान नेकपा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पदयात्रा आजबाट सुरु हुँँदै सुपर लिगः धनगढी र बुटबल लुम्बिनी भिड्दै वडाध्याक्षकै अगुवाइमा बाटो अवरुद्ध रास्वपाका सबै सांसद केन्द्रीय सदस्य एनसेलबाट बाहिरिने आजियाटा ग्रुपको घोषणा नागरिक केन्द्रीत राज्य व्यवस्था स्थापनाको लागि भन्दै ‘नागरिक पहिलो’ अभियानको घोषणा पाल्पाका २२ वर्षीय सन्तोष सम्पर्कविहीन, खोजि गरिदिन परिवारको आग्रह आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु : ‘अस्पतालले हतारमा शव जिम्मा लगाएर उम्किन खोज्नुको कारण के थियो ?’ प्रेमिकाको बिहेमा नाच्ने अवसर! टिकटक बन्द गरे नगरेकाबारे जवाफ दिन निर्देशन भूकम्प प्रभावित क्षेत्रमा अस्थायी आवास बनाउन सुरक्षाकर्मी खटाइने राष्ट्रियसभा निर्वाचन माघ ११ गते गर्ने सरकारको निर्णय सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड, कतिमा हुँदैछ कारोबार ? म्याद गुज्रेको खाद्य सामग्री बिक्री त्रिविको इञ्जिनियरिङमा आवेदन दिने बढे, प्रवेश परीक्षा दिने घटे बुटवलको आम्दा अस्पतालमा सुरक्षा व्यवस्था कडा, सर्वसाधारणलाई प्रवेश निषेध सुत्केरीको मृत्यु भएपछि आम्दा अस्पतालका मेसु बस्यालमाथि कुटपिट