२३ मंसिर २०८०, शनिबार

Dec 9, 2023

बुटवल । बुटवलमा शैलुन व्यवसाय गरिरहेकी मोनिका क्षेत्रीले ‘स्किन एण्ड हेयर लेजर क्लनिक’ पनि संचालनमा ल्याउने भएकी छिन् ।

Advertisement

बुटवलमा लामो समयदेखि मोनिका युनिसेक सलुन एण्ड एकेडेमी संचालन गर्दै आएकी उनले छाला र कपाल रोगका विरामीहरुलाई लक्षित गरी यही असोज ८ गतेदेखि औपचारिक रुपमा स्किन एण्ड हेयर लेजर क्लिनिक संचालन गर्न लागेकी हुन् । बुटवलमा व्युटिशियनले स्किन एण्ड हेयर लेजर संचालन गरेको यो नै पहिलो हो ।

शैलुनमा आउने ग्राहकहरुको चाहाना बमोजिम अत्याधुनिक रुपमा नै आफुले स्किन एण्ड हेयर संचालन गर्न लागेको उनले बताइन् । ‘शैलुनमा आउने धेरैले स्किन हेयर पनि संचालन गरे हामिहरुलाई सहज हुने बताउने गर्नु भएको थियो । गा्रहकहरुको आग्रह बमोजिम नै यहि असोज ८ गतेदेखि औपचारिकरुपमा संचालन गर्न लागेकी हुँ ।’–उनले भनिन् ।

साथै स्किन एण्ड हेयर लेजरमा काठमाडौँबाट नै डाक्टर आउने बताइन् । प्रबन्धक निर्देशक समेत रहेकी मोनिकाका अनुसार केन्द्रिय कारागार अस्पताल, पिपुल हस्पिटललगायतका अस्पतालमा लामो समयदेखि काम गरिरहेका वरिष्ठ छाला तथा सौन्र्दय रोग विशेषज्ञ डा.विक्रान्त ढकाल र काठमाडौँ किल्निक अफ कस्मेटिक सर्जरीकी डा। ज्योति शाह आउने बताइन् । डाक्टरहरु प्रत्येक हप्ताको फरक फरक दिन एक पटक आउने बताइन् ।

‘स्किन हेयरमा काठमाडौँबाट नै डाक्टर आउनु हुन्छ । अहिले तत्कालको लागि हप्ताको एक पटक फरक फरक दिन २ जना डाक्टर आउनु हुन्छ । अहिले नै कुन बार आउने भन्ने पक्का भएको छैन् ।’– उनले भनिन् । क्लिनिकले कपाल प्रत्यारोपण, चाया, पोतो, डन्डिफोर, कोठी, मुसा, एलर्जी, चाउरी पर्ने, कपाल सम्बन्धी सम्पूर्ण रोग, लेजर सेवा तथा सम्पूर्ण छाला सम्बन्धी रोगहरूको सेवा दिइने प्रबन्धक निर्देशक क्षेत्रीले बताइन् ।

साथै सबै प्रकारको स्किन सम्बन्धी समयको हल गरिने भएकाले स्किनको उपचारको लागि अबदेखि बुटवलवासी काठमाडौँ जानु पर्ने बाध्यता हट्ने बताइन् । साथै सुभारम्भको १० दिनसम्म सबै प्रकारका उपचारमा १० देखि २० प्रतिशतसम्म छुटको व्यवस्था रहेको बताइन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपाल स्वयंसेवी रक्तदाता समाज तिलोत्तमाद्वारा रक्तदान गुल्मीमा पत्रकार आचारसंहिता कार्यन्वयनको अवस्था बारे छलफल मोदी फेरी पनि विश्वको लोकप्रिय नेतामा नम्बर १ मा, अमेरिकी राष्ट्रपतिलाइ ३७% मात्रै मत एभरेष्ट अन्तर विद्यालय वादविवादको उपाधि कालिका मानवज्ञानकी करिनालाई तिनाउमा सहकारी समन्वय समिति गठन नेपालगञ्जमा भ्रष्टाचार विरुद्ध ‘वाकाथन’ गुल्मीमा परिवारबाट अपहेलित ८४ वर्षीया वृद्धा : घर पस्न नपाएपछि सार्वजनिक ठाउँमा श्रीमानको काजक्रिया नेपालको वर्तमान आर्थिक अवस्था जुम्लामा जाडोले जनजीवन प्रभावित मिशन चौरासीको मार्गचित्र तिलोत्तमाको नमस्ते एकेडेमीबाट श्रीलङ्कामा सम्पन्न कराँते प्रतियोगिताका पदक विजेतालाई सम्मान गौतम बुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्णसञ्चालनको माग गर्दै आन्दोलन सुरुः प्रदेशका गृहमन्त्रीको साथ  उत्तमको अर्धशतकमा पाकिस्तानलाई १५३ रनको लक्ष्य फराकिलो बन्दै बुटवल मिलनचोकदेखि सुख्खानगर जाने बाटो रेमिट्यान्स ३० प्रतिशतले बढ्यो जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ १४ किलो सुन प्रकरण : छानबिनका लागि ६ सदस्यीय समिति गठन जसपाको ३ दिने लुम्बिनी प्रदेशस्तरीय प्रशिक्षण सकियो मौद्रिक नीतिको पहिलो त्रैमासिक समीक्षा : बैंक दर र नीतिगत दर घट्यो [पूर्णपाठ] नेपालले पाकिस्तानविरुद्ध पहिला ब्याटिङ गर्दै