१४ मंसिर २०८०, बिहीबार

Nov 30, 2023

बुटवल । अर्घाखाँची जुकेना–रुपन्देही सम्पर्क समाजको दोस्रा साधारणसभा तथा तीज मिलन कार्यक्रम आइतबार सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा बोल्दै सितगंगा नगरपालिकाकी उपप्रमुख गिता भाटले विभिन्न पेशा व्यवसायमा जिल्ला भन्दा बाहिर रहेका जुकेनाबासी एक हुनु पर्ने बताइन् ।

साथै उनले आफ्नो जन्मस्थानलाई सधै माया गर्न र विकासका लागि आवश्यक सहयोग गर्न आग्रह गरिन् । उपप्रमुख भाटले जिल्ला भन्दा बाहिररहेका सितगंगाबासीलाई कुनै समस्या परे आवश्यक सहयोग गर्न नगरपालिका र आफु तयार रहेको बताइन् । यस्तै सम्पर्क समाजका अध्यक्ष नुमेन्द्र पौडेलले अन्य समयमा आफ्ना पेशा व्यवसायका कारण सबै एकै ठाउँ जमघट हुने वातावरण नभएकाले तीज मिलन कार्यक्रमको आयोजना सो अवसर मिलाएको बताए ।

साथै आगामी दिनमा सम्पर्क समाजलाई अझ प्रभावकारी रुपमा अघि बढाइने अध्यक्ष पौडेलले बताए । कार्यक्रमको संयोजन सम्पर्क समाजका उपाध्यक्ष विष्णु पौडेलले गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु प्रकरण : ३ दिनदेखि शव अस्पतालको गेटमा बाग्लुङका कांग्रेसका क्षेत्रीय सभापति पक्राउ, आरोप- मापसे गरी प्रहरीमाथी कुटपिट एमालेमा फर्किए नेकपा एसका बैतडी इन्चार्ज र अध्यक्ष, बैतडीमा एस रित्तिएको एमाले दावी नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा जवाफी बहस जारी, खाँणलाइ थुनामुक्त गर्न माग रविको राजनीतिक प्रतिवेदन – प्रदेश भ्रष्टाचारको केन्द्र र कार्यकर्ता भर्तीकेन्द्र बन्याे, विकल्प सोच्नुपर्छ आगो ताप्ने क्रममा जलेर मृत्यु विपिनका बाआमा भन्छन्– समाचार हेर्दै रात बित्छ सुनको मूल्य स्थिर बढ्दै छ सामुदायिक विद्यालयप्रति आकर्षण इजरायल र हमासबीचको युद्धविराम थप १ दिन लम्ब्याइयो कोप–२८ मा भाग लिन प्रधानमन्त्री प्रचण्ड दुबईमा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पद यात्रा सुरू (फाेटाेफिचर) चिनियाँ बालबालिकामा निमोनियाको प्रकोप ‘आउटब्रेक’, भारतमा महामारी रोक्न तयारी सुरू इजरायली जेलमा यौन दुर्व्यवहार हुने गरेको मुक्त कैदीहरुको दाबी प्रथम केपीओली कप टि २० : रोहित र सन्दीपको टिम भिड्दै दक्षिण एसियामै पहिलोपटक लमजुङमा समलिंगी विवाह दर्ता कोपको सम्मेलनमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री दुबई प्रस्थान नेकपा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पदयात्रा आजबाट सुरु हुँँदै सुपर लिगः धनगढी र बुटबल लुम्बिनी भिड्दै वडाध्याक्षकै अगुवाइमा बाटो अवरुद्ध