८ आश्विन २०८०, सोमबार

Sep 25, 2023

न्यूयोर्क । अमेरिकामा डेल्टा एयरलाइन्समा यात्रा गर्दा एउटी महिला र उनकी १६ वर्षीया छोरीका लागि कष्टदायी समय बनेको रिपोर्ट बाहिर आएको छ । 

Advertisement

९ घण्टाको लामो उडानमा आमा छोरीको छेउमा बसेका यात्रुले यौन दुव्र्यवहार गरेको आरोप छ । यस सम्बन्धमा परेको मुद्दामा डेल्टा एयरलाइन्सको विमानमा सवार यात्रुले कम्तीमा १० पटक मदिरा (भोड्का) सेवन गरेको र पूर्ण मादक पदार्थ सेवन गरेको दाबी गरिएको छ ।

यस क्रममा उनले ती आमा छोरीलाई धेरै पटक गलत तरिकाले छोएका थिए । उक्त व्यक्तिको यस्तो अभद्र व्यवहारका कारण युवती डराए र उनलाई घाँटी दुख्न थालेको आरोप छ । उडान परिचरले उनको गुनासो बेवास्ता गरेका थिए । 

जेएफके एयरपोर्टबाट झण्डै नौ घण्टाको कष्टपूर्ण यात्राको क्रममा आमा छोरी जोडीले दुर्व्यवहार गर्ने सहयात्रीलाई रक्सी नखान आग्रह गरे । ब्रुकलिन फेडरल कोर्टमा दायर गरिएको मुकदमा कागजातहरू अनुसार परिचारकले उनीहरूको अनुरोधलाई बेवास्ता गरेका थिए ।

यो घटना पुरानो हो, जो अदालतमा बहस भइरहेको छ । २६ जुलाई २०२२ मा परिवारका वकिल इभान ब्रस्टेनले यात्राको बारेमा भने, ‘उनीहरूलाई उडान गर्न आदेश दिने डर केवल एक दुःस्वप्न थियो, जुन पूर्ण रूपमा रोक्न सकिने थियो तर रोकिएन ।’ 

जेएफके एयरपोर्टबाट करिब नौ घण्टाको यात्रामा उडान परिचारकले सहायताको लागि दुईको अनुरोधलाई ‘स्पष्ट रूपमा बेवास्ता’ गर्‍यो, जसमा दुरुपयोगकर्तालाई मदिरा दिने समावेश थियो ।  फ्लाइट स्टाफलाई कथित रूपमा एक व्यक्तिलाई भोड्का खुवाएको आरोप लगाइएको छ जुन पहिले नै मादक देखिन्थ्यो।
 

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोल्पामा बस दुर्घटना, तीन जना घाइते डेंगु संक्रमणबाट थप एकको निधन  चाँंगुको शिक्षाको विकासका लागि जेल जानुपरे सबैभन्दा पहिला म जान्छु : मेयर जीवन खत्री युवती बलात्कार आरोपमा बालक पक्राउ एसियाली खेलकुद : महिला क्रिकेटको उपाधि भारतलाई ड्रोनबाट ब्यानर उडाएर एमाले बागमती प्रदेश अधिवेशन सुरु सुशासन समृद्धि र भ्रष्टाचार कोरिया नेपाल बहुप्राविधिक शिक्षालय बुटवल-१२ तामनगरमा वेल्डिङ व्यवसाय तालीम सुरू विदेशमा नेपालीमा आत्महत्या र डिप्रेसनको डर लाग्दो समस्या बालुवा उत्खनन गर्ने १० ट्याक्टर प्रहरी नियन्त्रणमा पर्सामा ३२ किलो चरेससहित एक जना पक्राउ लागूऔषधसहित पाँचजना पक्राउ लम्पी स्किन भ्याक्सिनमा कालोबजारी, ८० रुपैयाँको खोप १७२ मा बेच्दै लोटस भेट अभियन्ताहरू बोलाउँदा आएनन्, उहाँहरूको नेतासँग वार्ता गर्नुपर्ने हो ?: बालेन नेपाल र चीनबीच १३ बुँदे समझदारीमा हस्ताक्षर प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक बढ्यो प्रधानमन्त्री प्रचण्डद्वारा चीनको राष्ट्रिय स्मारकमा पुष्पगुच्छा अर्पण अप्पर लोहोरे खोला हाइड्रोपावरको आईपीओ सूचीकृत, कारोबार सुरु विदेशबाट आएको रकम शाइन बैकको मोबाइल बैंकिङ्ग एपबाटै बुझ्न सकिने सुनचाँदीको मूल्य स्थिर