६ आश्विन २०८०, शनिबार

Sep 23, 2023

बुटवल । नेपालीको अधिकांश ठाउँमा अहिलेको समयमा अत्याधिक मात्रामा गर्मि बढिरहेको छ । गर्मि बढि रहेको यो समयमा मानिसहरुका दैनिकी काममा समेत असहज भईरहेको छ खासगरि तराई क्षेत्रमा अत्याधिक गर्मि दैनिक जसो ४० देखि ४३ डिग्रीसम्म बढिरहेको छ ।

गर्मि बढेको यस्तो अवस्थामा तिलोत्तमा नगरपालिका बसोबास गर्ने युवाहरुले बिगत ३ दिन देखि वाटोमा हिड्ने यात्रुहरुलाई निः शुल्क सर्वत पानी वितरण गरिरहेका छन् । ३ दिनदेखि तिलोत्तमा साथै बुटवल उपमहानगर पालिका विभिन्न ठाउँमा वितरण गरिरहेछन । यश कार्यक्रम अमृत कार्कि र सुन्दर राना को विशेष सहयोगमा , मदन नेपाली ,दिल सावद , सुनिल सिहं कार्कि , बिनोद भुसाल र मनोज नेपाली को समेत सहयोग मा यो कार्यक्रम निरन्तर रुपमा अगाडि बढिरहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

देश बिरुद्ध लेखेको आरोपमा पाकिस्तानमा एक पत्रकार हिरासतमा छन्द लहरीमा लहरिँदा नेपालमा लगानी गर्न आयरल्याण्डका राष्ट्रपतिसँग सभामुखकाे अनुराेध ओलीले सम्झिए भारतीय नाकाबन्दीका कष्टकर दिन आज क्यानको नेतृत्व चयन हुँदै, चतुरबहादुर र बिनयराज बीच प्रतिस्पर्धा मुगु सदरमुकाम गमगढी बजारमा आगलागी, ५ घर पूर्ण रुपमा क्षति  बोलेरो जीपबाट खसेर बालकको मृत्यु आजदेखि प्रधानमन्त्री प्रचण्ड चीन भ्रमणमा राहत शिक्षकहरुले पुनः आन्दोलनको घोषणा लुम्बिनी प्रदेश याेजना आयाेगमा थपिए दुई सदस्य पल्लीकोट स्वास्थ्य चौकीमा गुल्मी जिल्लाका स्वास्थ्यकर्मीहरुको जमघट २१ औं लिस्नु कपको उपाधि फर्साटिकरलाई सरकार र शिक्षकबीच सहमति, आन्दाेलन फिर्ता बैतडीमा १९ वर्षीया एक किशोरी मृत फेला रासायिक मल विस्थापित गर्न अर्गानिक मल उत्पादनमा ध्यान बाँकेको जयेन्दु बाल सुधार गृहमा झडपपछि नौ थुनुवा फरार मलेसिया पठाइदिन्छु भन्दै तीन लाख ठगी गर्ने एक जना प्रकाउ नक्कली नोटसहित सुनसरीबाट दुई जना पक्राउ दिगो विकास लक्ष्यका बारेमा छलफल गर्न सरकारले सर्वपक्षीय बैठक बोलाउनुपर्छ : अध्यक्ष तिमिल्सिना अमेरिकी राष्ट्रपति बाइडेन र प्रधानमन्त्री प्रचण्डबीच भेटवार्ता