६ आश्विन २०८०, शनिबार

Sep 23, 2023

बुटवल । रूपन्देहीको तिलाेत्तमा २ मा रहेकाे शंकरनगर दुर्गादत्त माविमा प्रतिभा प्रदर्शन कार्यक्रम सम्पन्न भएकाे छ ।बुधबार तिलाेत्तमा नगरपालिकाभित्रका १३ वटा सामुदायिक विद्यालयबीच प्रतिष्पर्धा भएकाे थियाे ।
कार्यक्रममा बाेल्दै प्रमुख अतिथि तिलाेत्तमा नगरपालिकाका उपप्रमुख जगेश्वरदेवी चाैधरीले नगर बालमैत्री नगरपालिका भएकै कारण बालबालिकासँग सम्बन्धित विभिन्न कार्यक्रम गरिरहेकाे बताइन् ।
उनले समाजले बनाएका खराब मूल्यमान्यता ताेड्नका लागि बालबालिकामा लगानी गर्न अति जरूरी भएकाे बताइन् ।

सामाजिक विकास समिति संयाेजक रवि सेन्चुरीले एक विद्यालय एक सृजनशील कार्यक्रमअन्तर्गत भएकाे यस कार्यक्रमले विद्यार्थीकाे प्रतिभालाई प्रष्फुटन गर्न सहयाेग गरेकाे बताउँदै सामुदायिक विद्यालयबीच अन्तरसम्बन्ध स्थापित गर्नका लागि याे कार्यक्रम गरेकाे बताए । तिलाेत्तका नगरपालिका वाड नम्बर १ का अध्यक्ष फर्सुराम गिरीले विद्यालयले विभिन्न क्षमतावान विद्यार्थीलाई पहिचान गर्न जरूरी रहेकाे बताए । उनले तिलाेत्तमा नगरपालिका भाैतिक विकास र मानवीय विकासलाई सँगसँगै अघि बढाएकाे बताए ।

साे प्रतिभा प्रदर्शन प्रतियोगितामा शंकरनगर दुर्गादत्त माविले पहिलाे स्थान प्राप्त गरेकाे छ । त्यस्तै जनभावना माविले दाेस्राे स्थान प्राप्त गरेकाे छ त्यसैगरी पशुपति मावि तेस्राे र पश्चिम पहुनी मावि सान्त्वनामा सिमित भएकाे छ । कार्यक्रममा प्रधानाध्यापक चण्डीप्रसाद पाण्डे , शिक्षक अविभावक संघका अध्यक्ष पुष्कर नाथ पन्थलगा विद्यालय व्यवस्थापन समिति अध्यक्ष उमानाथ कडेलकाे अध्यक्षता रहेकाे कार्यक्रमकाे सञ्चालन शिक्षकहरू कृष्ण पन्थी र गंगा पुरीले गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

छन्द लहरीमा लहरिँदा नेपालमा लगानी गर्न आयरल्याण्डका राष्ट्रपतिसँग सभामुखकाे अनुराेध ओलीले सम्झिए भारतीय नाकाबन्दीका कष्टकर दिन आज क्यानको नेतृत्व चयन हुँदै, चतुरबहादुर र बिनयराज बीच प्रतिस्पर्धा मुगु सदरमुकाम गमगढी बजारमा आगलागी, ५ घर पूर्ण रुपमा क्षति  बोलेरो जीपबाट खसेर बालकको मृत्यु आजदेखि प्रधानमन्त्री प्रचण्ड चीन भ्रमणमा राहत शिक्षकहरुले पुनः आन्दोलनको घोषणा लुम्बिनी प्रदेश याेजना आयाेगमा थपिए दुई सदस्य पल्लीकोट स्वास्थ्य चौकीमा गुल्मी जिल्लाका स्वास्थ्यकर्मीहरुको जमघट २१ औं लिस्नु कपको उपाधि फर्साटिकरलाई सरकार र शिक्षकबीच सहमति, आन्दाेलन फिर्ता बैतडीमा १९ वर्षीया एक किशोरी मृत फेला रासायिक मल विस्थापित गर्न अर्गानिक मल उत्पादनमा ध्यान बाँकेको जयेन्दु बाल सुधार गृहमा झडपपछि नौ थुनुवा फरार मलेसिया पठाइदिन्छु भन्दै तीन लाख ठगी गर्ने एक जना प्रकाउ नक्कली नोटसहित सुनसरीबाट दुई जना पक्राउ दिगो विकास लक्ष्यका बारेमा छलफल गर्न सरकारले सर्वपक्षीय बैठक बोलाउनुपर्छ : अध्यक्ष तिमिल्सिना अमेरिकी राष्ट्रपति बाइडेन र प्रधानमन्त्री प्रचण्डबीच भेटवार्ता रुपन्देहीमा माछापुच्छ्रे बैंकको ठगी प्रकरण: बैकिङ्ग कसुरमा एजेण्ट निरन्जन पाठक पक्राउ