६ आश्विन २०८०, शनिबार

Sep 23, 2023

पुस २४,

Advertisement

ग्लोबल आवाज

बुटवल । तिनाउ मिशन डेभलपमेण्ट बैंकले विद्यार्थीलाई सहयोग प्रदान गरेको छ । बैंकले कपिलबस्तुु स्थित श्री महेन्द्र मा.वि., कोपवाका विद्यार्थीहरुलाई सेनेटरी नेप्किन भेण्डिङ मेशिन प्रदान गरेको छ । बिहिबार एक समारोहका बीच बैंकका कार्यकारी प्रमुख,शाखा प्रबन्धक,कर्मचारी सहित विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष, प्राचार्य लगाएतको सहभागितामा उक्त मेशिन हस्तातन्तरण गरेको हो ।

सामुुदायिक विद्यालयमा अध्ययनरत छात्राहरुको मासिक रक्तश्रापको समयमा सुरक्षित,व्यस्थित र स्वस्थ रहन सहयोग गर्ने उद्देश्यले बैंकले सामाजिक दायित्व अन्तर्गत भेण्डिङ मेशिन प्रदान गरेको बैंकका बैंकका कार्यकारीय अधिकृत प्रदिप कुमार श्रेष्ठले बताए । बुुटवलमा केन्द्रिय कार्यालय रहेका बैंकले यस अघि ६ वटा विद्यालयमा सोही प्रकारको मेशिन प्रदान गरिसकेको छ । साथै बैंकले सोही विद्यालयका गरिब तथा जेहेन्दार विद्यार्थीहरुलाई वर्षभरको छात्रवृत्ति प्रदान गर्ने निर्णय गरेको छ । ग्रामिण भेगका छात्राहरु महिनावारीमा विद्यालयमा नआउने समेत समस्या रहेको बताउँदै बैंकले प्रदान गरेको मेशिन प्रभावकारी हुने विद्यालयका प्राचार्य कामका चौधरीले बताए ।

बैंकका कोपवा शाखा प्रबन्धक अनन्तराज भट्टराईले ग्रामिण क्षेत्रका विद्यार्थीलाई सहयोग र छात्रवृत्ति प्रदान गर्ने अभियान अन्तर्गत सहयोग वितरण गरिएको बताए । सो अवसरमा विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष चिरञ्जिबी गिरी, बैंकका पिपरा शाखाका प्रबन्धक भिमकान्त भट्टराई लगाएतले बोल्दै सहयोगको समुचित प्रयोग गर्न आग्रह गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

महिलाको छातीमा अटोग्राफ दिए पछि डोनाल्ड ट्रम्प बिबादमा लुम्बिनीमा ४८९ जनाले लगाए पाठेघरको मुखको क्यान्सर विरुद्ध खोप, असोज १० गतेसम्म अभियानको समय थप आलुले बजार र मूल्य नपाउँदा किसान मर्कामा प्रधानमन्त्री दाहाल चीनमा, यस्तो छ एक हप्ताको कार्यक्रम कांग्रेस निकट मुस्लिम संघको महाधिवेसनको तयारी पूरा नेपाल क्रिकेट संघको अध्यक्षमा पुनः चन्द निर्वाचित ‘स्वास्थ्य सामग्रीमा वितरणमुखी बनेर राज्यलाई कंङ्गाल नबनाऔं’ एनआरएनए अध्यक्षका प्रत्याशी शर्माकाे विश्व दौडाहा जारी देश बिरुद्ध लेखेको आरोपमा पाकिस्तानमा एक पत्रकार हिरासतमा छन्द लहरीमा लहरिँदा नेपालमा लगानी गर्न आयरल्याण्डका राष्ट्रपतिसँग सभामुखकाे अनुराेध ओलीले सम्झिए भारतीय नाकाबन्दीका कष्टकर दिन आज क्यानको नेतृत्व चयन हुँदै, चतुरबहादुर र बिनयराज बीच प्रतिस्पर्धा मुगु सदरमुकाम गमगढी बजारमा आगलागी, ५ घर पूर्ण रुपमा क्षति  बोलेरो जीपबाट खसेर बालकको मृत्यु आजदेखि प्रधानमन्त्री प्रचण्ड चीन भ्रमणमा राहत शिक्षकहरुले पुनः आन्दोलनको घोषणा लुम्बिनी प्रदेश याेजना आयाेगमा थपिए दुई सदस्य पल्लीकोट स्वास्थ्य चौकीमा गुल्मी जिल्लाका स्वास्थ्यकर्मीहरुको जमघट २१ औं लिस्नु कपको उपाधि फर्साटिकरलाई