१४ चैत्र २०७९, मंगलवार

Mar 28, 2023

बुटवल । रोजगार सिर्जनाका लागि प्राविधिक शिक्षालाई जोड दिँदै स्विफ्ट एजुकशन प्रालिले बुटवलमै नयाँ शैशिक कार्यक्रम भित्र्याएको छ । उक्त शैशिक कार्यक्रम बारे जानकारी गराउने उद्देश्यसहित प्रालिले बुटवलमा ३ दिने करियर कन्सल्टेसन कार्यक्रम शुक्रबारदेखि सुरु गरेको छ ।

Advertisement

बुटवल मिलनचौकमा रहेको रहेको डेल्टा एजुकेशनको प्रांगढमा आयोजना गरिएको  तीन दिने करियर कन्सल्टेसन कार्यक्रमको पहिलो दिन विभिन्न शैक्षिक तथा प्राविधिक क्षेत्रका व्यक्तित्व, विद्यार्थी तथा अभिभावकहरुसँग अन्तरक्रिया गरिएको छ । टेक्नोलोजीजका सह-संस्थापक सुरज माझी र प्रबन्ध निर्देशक समिता राना मगरले सञ्चालन गर्न लागिएको नयाँ शैक्षिक कार्यक्रमको बारेमा जानकारी गराएका छन् । फाउन्डर सुवास शाहीले उपस्थितहरुलाई स्वागत गर्दै गुणस्तरीय शिक्षाको महत्वमा कम्पनीकोलजोड रहेको बताए । उनले आजको प्रतिस्पर्धी संसारमा विशेषज्ञ प्रशिक्षकद्वारा  योग्य प्रतिभाहरू सिर्जना गर्ने गरी  यो कार्यक्रम आयोजना गरिएको बताए ।

प्राविधिक शिक्षाले  जसले आगामी पुस्ताको उत्पत्ति गर्न मद्दत गर्ने जानकारी दिदै उनले  पनि महत्पूर्ण काम  गर्ने अवसर  समेत यो कार्यक्रमले सुरुवात गर्ने उनको भनाई रहेको थियो ।
सहभागीहरूलाई क्यारियर विकल्पहरू अन्वेषण गर्ने अवसर प्रदान गर्ने गरी कार्यक्रम आयोजना गरिएको कम्पनीले जानएको छ ।
सहभागीहरुले नयाँ स्तरको कार्यक्रम भएको कारण उत्साह व्यक्त गरेका थिए  ।

अनुभवी विशेषज्ञहरुबाट  सिक्ने र महत्वपूर्ण विषयबारे जानकारी लिने अमुल्य अवसर प्राप्त गरिएको उनीहरुको प्रतिक्रिया रहेको जनाइएको छ । कार्यक्रमको पहिलो दिन अन्तरक्रियात्मक गतिविधि, खेल, नेटवर्किङको दायरा पनि राखिएको थियो परामर्श सत्रको रूपमा सहभागीहरूले सफ्टवेयरमा विशेषज्ञहरूसँग संलग्न हुने अवसर पाएका थिए । ईन्जिनियरिङ्, ग्राफिक डिजाइन, र उद्यमशीलता गरी ३ वटा कोर्षको विषयमा  आयोजकले प्रष्ट पारेका थिए ।

स्विफ्त एजुकेशन प्रालिले गुणस्तरको शिक्षा र तालिम प्रदान गर्न प्रतिव रहेको जनाएको छ । नेपाल र बाहिरका व्यक्तिहरू, अन्तर्राष्ट्रिय बुटक्याम्प मा समेत सहभागीता गराउने जसमा २० जनाले मात्रै सहभागी हुन पाउने छन । यसरी सहभागीहरुले अन्तराष्ट्रिय स्तरको बुट क्याम्पको शैलीमा प्रशिक्षण, तालिम र सिप सिक्ने छन् । शिक्षा प्राप्ती पश्चात १०० प्रतिशत जागिर प्राप्त गर्न सकिने समेत कम्पनीले जानएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

धरौटी बुझाएर छुटे प्रधानमन्त्रीविरुद्ध नाराबाजी गर्दा जेल परेका युवकहरू विराटनगरमा पहिचानवादी र प्रहरीबीच झडप, अश्रुग्यास प्रहार ‘लालपुर्जा लिँदा लाग्ने शुल्क धेरै भयो, घटाउनुको विकल्प छैन्’ मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु लागुऔषधसहित १० जना पक्राउ लटरम्म फूलेको आँपमा फड्के किराको प्रकोप बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ विश्वप्रकाश शर्माले भने- गणतन्त्रमा विरोधीको मुख थुन्न पाइँदैन, युवालाई अविलम्ब रिहा गर जनताले चाहे अर्को पार्टी खोल्न सक्छु : भीम रावल मिटरब्याज पीडितसँग वार्ता गर्न समिति गठन, विधेयक दर्ताबारे मन्त्रिपरिषद्को बैठकमा निर्णय हुने एकीकृत समाजवादीको सचिवालय बैठक आह्वान घट्यो सुनकाे भाउ नायक शिव श्रेष्ठले पोडकास्ट चलाउने एमाले एक्लनु षडयन्त्रको शिकार कि नेतृत्वको कमजोरी ? प्रमोद खरेलको ‘कर्मै मेरो रैछ खोटी’मा शिल्पा पोखरेल र विक्रम एमालेमै बस्न अन्तिम बिन्दुसम्म प्रयास गर्नेछु : भीम रावल खुलामञ्च निषेधित क्षेत्र होइन, खुलामञ्चमा राख्ने तयारी गरिनु शंकास्पद : मेयर शाह महालक्ष्मी विकास बैंकले ऋणपत्र निष्कासन गर्न धितोपत्र बोर्डबाट पायो अनुमति कृषि विकास बैंकको आज लाभांश प्रस्ताव पारित हुँदै साथीले चलाएको बन्दुक पडकिदा गुरुङको मृत्यु