१७ चैत्र २०७९, शुक्रबार

Mar 31, 2023

बुटवल । नेपाल मानव धर्म सेवा समिति बुटवलद्वारा आयोजना तथा विश्व शान्ति तथा अध्यात्म विज्ञान समाजको विशेष सहयोगमा असार ७ गते विश्व योग दिवसको उपलक्षमा ५ दिने योग शिविर बुटवलमा सुरुवात भएको छ ।

मानव धर्मको आश्रम परिसरमा सञ्चालन हुने शिविर बुटवल उपमहानगरपालीका प्रमुख खेलराज पाण्डेय, बुटवल–६ का अध्यक्ष लोकनाथ न्यौपाने, नेपाल मानव धर्म सेवा समितिका प्रमुख सन्त महात्मा अम्बिका बाईजी, महात्मा गोर्वधन बाईजी, महातमा मञ्जुला बाईजी, विश्व शान्ति तथा अध्यात्म विज्ञान समाजका लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष अमुल्यमान थैव, नेपाल मानव धर्म सेवा समितिका अध्यक्ष चोपनारायण बञ्जाडे तथा विश्व शान्ती तथा अध्यात्मिक बिज्ञान समाज बुटवल नगर अध्यक्ष निरञ्जन पाण्डे, सचिव सृजना बस्याल एवम योग गुरु अर्जुन ज्ञवाली, बुटवल नगरका ब्यापारी थानेश्वर पौडेल को उपस्थितीमा एक कार्यक्रमका बिच उद्घाटन भएको थियो । आगामी शनीबारसम्म चल्ने योग अभ्यास कार्यक्रममा पहिलो दिन ६३ जनाले योग अभ्यासको लाभ लिए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कुनै विचार बोकेकालाई ‘वाइपास’ गरेर नेपाल पत्रकार महासंघ चल्दैन भैरहवामा मेयर कप चैत २२ गतेदेखि चलचित्र बिकास बोर्डका अध्यक्ष केसीको गुनासो : काम गर्न अधिकार नै छैन खसीबोका चोरी गर्ने र किन्ने तीनजना पक्राउ न्यायको पर्खाइमा प्रसूति महिला, श्रीमान फरार भएपछि शिशु र आमाको बिचल्ली नवनियुक्त मन्त्रीहरुले लिए पद तथा गोपनियताको शपथ सरकार विस्तारपछि नयाँ रेकर्ड बनाउने गरी काम गर्छौं : प्रधानमन्त्री खानेपानीमन्त्री अब्दुल खानले दिए राजीनामा उपनिर्वाचन : तनहुँ र बारामा २६ दल दर्ता पार्टीभित्र भागवण्डा नमिलेपछि काँग्रेसले बुझायो चार मन्त्रीको मात्रै नाम माल्टा पठाउने नाममा ठगी राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीबीच भेटवार्ता, दिउँसो ३ बजेका लागि शपथको तयारी दाइजाे प्रथा र महिला हिंसाविरुद्ध मधेशमा सडक नाटक प्रदर्शन एकैदिन तोलामा एक हजार रुपैयाँ बढ्यो सुनको भाउ लुम्बिनीमा राष्ट्रिय मिडिया सम्मेलन : पत्रकारिताको भूमिका परिवर्तन गर्न मन्त्री शर्माको आग्रह मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु बिमा कम्पनीहरूले लाइसेन्स नवीकरण गर्नु नपर्ने कोरोना जोखिम बढेपछि भारतबाट फर्किने निगरानीमा, सीमामा कडाइ अमेरिकी डलरको भाउ स्थिर रहँदा युरो बढ्यो आईपीओ निष्कासन गर्ने प्रस्तावसहित आज कान्तिपुर टेलिभिजनको विशेष साधारणसभा बस्दै