१९ असार २०७९, आईतवार

Jul 3, 2022

भैरहवा । रुपन्देहीको ओमसतिया गाउँपालिकामा नेकपा एमालेका मन्जित कुमार यादव (सोनु) विजयी भएका छन । सोनुले ४ हजार ८ सय ३२ मत प्राप्त गरे भने उनका निकटतम प्रतिद्धन्द्धी राप्रपाका तिलक सिंह कोइरालाले ३ हजार १ सय २९  मत प्राप्त गरे ।

Advertisement

यस्तै जसपाका चन्द्रभान चौधरीले २ हजार ८ सय ६४ मत प्राप्त गरेको निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जानकारी दिएको छ । उपाध्यक्ष पदमा भने नेपाली कांग्रेसकी सुनिता चौधरी विजयी भएकी छिन । उनले मत पाउदा उनको निकटतम प्रतिद्धन्द्धी राप्रपाकी चित्ररेखा थारुले मत पाएकी छिन ।

यस्तै ओमसतिया गाउँपालिका वडा नम्बर १ मा राप्रपाका बेल बहादुर बराल मगर १ हजार ७ सय ३८ मत सहित वडा अध्यक्षमा विजयी भएका छन । उनका निकटतम प्रतिद्धन्द्धी नेकपा एमालेका रन बहादुर थापा मगरले ६ सय ६६ मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर २ मा कांग्रेसका शितल जिटी ८ सय ६१ मत ल्याई विजयी भएका छन । उनका प्रतिद्धन्द्धी एमालेका रामु काफ्लेले ६ सय ३६ मत प्राप्त गरे ।

वडा नम्बर ३ मा पनि कांग्रेसका प्रकाश सिंह विजयी भएका छन । सिंहले ६ सय ७० मत प्राप्त गर्दा उनका निकटतम प्रतिद्धन्द्धी माओवादीका चन्नर प्रसाद अहिरले ५ सय ७३ मत प्राप्त गरे । वडा नम्बर ४ मा नेपाली कांग्रेसकै अखिलेश्वर कुमा पाण्डे ९ सय २५ मत ल्याई वडा अध्यक्षमा विजयी भएका छन । उनका निकटतम प्रतिद्धन्द्धी नेकपा एसका बेचुराम कलवारले ८ सय १६ मत प्राप्त गरे ।

वडा नम्बर ५ मा पनि कांग्रेसकै मदन प्रसाद पोखरेल विजयी भएका छन । पोखरेलले ९ सय १६ मत पाउदा निकटतम प्रतिद्धन्द्धी ओम प्रकाश चौधरी कुर्मिले ६ सय ९७ मत पाए । यस्तै वडा नम्बर ६ मा माओवादीका  शिव कुमार धवल ७ सय ७२ मत ल्याइ विजयी भएका छन । उनका निकटतम प्रतिद्धन्द्धी राप्रपाका मुन्सी थारुले ७ सय ५३  मत पाएको निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयले जानकारी दिएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! पौडी खेल्ने क्रममा दुई भारतीय नागरिकको मृत्यु तत्कालीन नेकपाका बहुमत सदस्यको भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ? सरसफाइका लागि कठोर नीति ल्याउँदै तुलसीपुर चट्याङ लागेर ३ बाख्रा र एक भैंसी मरे, एक महिला घाइते जन्ती हिँडेको ट्याक्टर दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु फूलहरूलाई के हिउँद, के बर्खा (फोटोफिचर) बुटवल मण्डपको नाम फेर्ने उपमहानगरको निर्णयप्रति व्यवसायिक संघ-संस्थाहरुको असहमति, फिर्ता लिन माग तुलसीपुरका पानी मुहान क्षेत्रमा चुनढुगा उत्खननको तयारी, खानेपानी संस्थाको बिरोध एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल तिलोत्तमालाई युवामैत्री स्थानीय शासन घोषणा गर्न प्रतिबद्धता छोरी भएर जन्मिनु विडम्बना हो ! अर्थ मन्त्रालयले लुकायो बजेट भाषणको अघिल्लो दिनको सीसीटीभी फुटेज हस्ताक्षर किर्ते गरी छ्यालिस लाख रुपियाँ अपचलन गर्ने कर्मचारी पक्राउ पन्ध्र प्रतिशत दलित बालबालिका विद्यालयको पहुँच बाहिर पत्रकार पन्थीको ‘अन्ट्रान्सलेटेबल’ विश्वका १२ देशमा अमेजनमार्फत हार्डकभर र पेपरब्याकमा विपद्बाट हुने क्षति न्यूनिकरण गर देशको आर्थिक अवस्था गम्भीर संकटमा : प्रचण्ड सेयर बजारमा हरियाली बुटवलमा साइन्स-म्याथ ओलम्पियाड, कान्ति माविका शिशिर प्रथम