२६ जेष्ठ २०८०, शुक्रबार

Jun 9, 2023

सन्धिखर्क । ‘घर–घर जाऔं कांग्रेस जिताऔं’अभियान अन्र्तगत शनिबारअर्घाखाँचीको मालारानी गाउँपालिका–४ मा अगुवा कार्यकर्ता भेटघाट एवं अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ। कार्यक्रममा बोल्दै नेपाली कांग्रेसका प्रदेश सह–महामन्त्री विष्णुप्रसाद खनाल मुस्कानले अबको चुनाबमा नेपाली कांग्रेसले देशभरिबाट नै व्यापक जनमत ल्याउने जिकिर गरेका छन् ।

देशका हरेक राजनैतिक परिवर्तनको नेतृत्व कांग्रेसले नै गर्दै आएको र अबको जिम्मेवारी पनि कांग्रेसकै काधमा रहेको बताएका छन्। संसदबाट भर्खरैमात्र अनुमोदन भएको एमसीसी नेपाल र नेपालीको पक्षमा भएको बताउँदै यसका बारेमा टीका टिप्पणी गरेर समय खेर फाल्नु मुर्खता भएको समेत बताएका छन् ।

अभियानकै रुपमा संचालित चुनावी उक्त कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेस, अर्घाखाँचीका प्रतिनिधि एवं मालारानी गाउँपालिकाका अगुवा कार्यकर्ताहरुको उपस्थिति रहेकोे थियो।नेपाली कांग्रेस मालारानीको आयोजनामा सम्पन्न उक्त कार्यक्रममा कांग्रेसका नेता तथा कार्यकर्ताहरुको उपस्थिति रहेको थियो।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा पाँचजना पक्राउ यस्तो छ लुम्बिनी प्रदेशको नीति तथा कार्यक्रम (पूर्णपाठ) गेटामा स्वास्थ्य विज्ञान विश्वविद्यालय नै खोलिनुपर्छ : नेता महर प्रधानमन्त्री प्रचण्डविरूद्धको ‘युद्ध अपराध’सम्बन्धी रिट दर्ता गर्न बाटो खुल्यो एमाले नेतामाथिको आक्रमणमा सत्ताधारीको संलग्नता देखियो : योगेश भट्टराई गुल्मीका रामु बिक ५ दिनदेखि बेपत्ता जलहरी बहस संसदको रेकर्डवाट हटाएकोमा रामहरी खतिवडाको आपत्ति विद्यालय कर्मचारी माथि राज्यबाटै चरम श्रमशोषण नेपाल धितोपत्र बोर्डले मनकामना दरौंदी हाइड्रोपावरको सेयरमा आवेदन नदिन आग्रह पहिचानको नाममा अराजकता मच्चाउनेलाई कारबाही गरिनेछः गृहमन्त्री  सुनचाँदीको भाउमा उतारचढाव कुमारी बैंकको १ लाख ४६ हजार कित्ता संस्थापक सेयर लिलामी खुल्यो आइएमई लाइफको आइपीओ खुला हुने २९ जिल्ला न्यायाधीशका लागि दरखास्त आव्हान [सूचनासहित] अत्याधिक गर्मी बढेपछि तिलोत्तमामा निः शुल्क सर्वत पानी वितरण ४७ बर्षकी भइन टाइटनिककी रोज  नेपालका असरफसँग डिल गरे पछि सञ्जीव जीवाकाे लखनउ अदालतमा हत्या लुम्बिनी प्रदेश सरकारले आज नीति तथा सार्वजनिक गर्ने भाषण गर्न नपाउँदा सभामुख घर्तीको आक्रोस : लुम्बिनी केवलकारलाई ‘पूँजीवादी दलाल’का पनि ‘दलाल’को संज्ञा क्यानडाको डढेलोले अमेरिकाकाे न्युयाेर्कलगायतका सहर धुवाँले ढाकियो