६ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 20, 2022

सियारी । नेपाल नियमित रक्तदाता संघ र लुम्बिनी प्यालेस रिसोर्टले सियारीको आयोजनामा रक्तदान कार्यक्रम गरिएको छ । लुम्बिनी प्यालेस रिसोर्टमा गरिएको रक्तदानमा ५० पिन्ट रगत संकलन गरिएको छ । वर्तमान समयमा बुटवलमा रगत अभाव भएको हुदा र आफ्नो सामाजिक उत्तरदायित्व वहन गर्दै कार्यक्रम आयोजना गरिएको प्यालेसका महाप्रबन्धक ध्रुव शर्माले बताए। उनले आगामी दिनमा सामाजिक कार्यक्रमहरु आयोजना गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरे।

कार्यक्रममा नेपाल नियमित रक्तदाता संघका अध्यक्ष दया बहादुर सिलवालको अध्यक्षता, सियारी गाउपालिकाका अध्यक्ष अयोध्या थारुको प्रमुख आतिथ्यता, लुम्बिनी प्यालेस रिसोर्टका प्रबन्धक निर्देशक अर्जुन भुषालको विशिष्ट आतिथ्यता, नेपाल नियमित रक्तदाताका सल्लाहकार सुरेन्द्र कुमार शाक्य, प्यालेसका महाप्रबन्धक ध्रुब शर्मा, मानव श्रोत प्रबन्धक चोपलाल पाण्डे, अध्यागमन कार्यालयका प्रेम रोकाय, सियारी गाउपालिका– ५ का अध्यक्ष थमन थापा, नेपाल नियमित रक्तदाताका सचिव महेश खनालको आतिथ्यता रहेको थियो ।

कार्यक्रममा लुम्बिनी प्यालेस रिसोर्टका मानव श्रोत प्रबन्धक चोपलाल पाण्डेको स्वागत र नेपाल नियमित रक्तदाताका सदस्य मन्जु गिरिको संचालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सोमपाललाई बाहिर राख्दै नेपाली टिम घोषणा भारतमा एकै दिन ३ लाख १७ हजार कोभिड संक्रमित समाजवादी स्वरोजगार टोम्पो श्रमिक संघ रुपन्देहीको अध्यक्षमा बाग बहादुर बुढा दक्षिण अफ्रिकामा सिंह र बिरालोमा पनि देखियो कोभिड जाडो छल्न तापेको आगो शरीरमा सल्किदा वृद्धाको मृत्यु प्रचण्डको प्रस्तावमा एमाले महासचिवको व्यंग्य वन मन्त्री यादव र चुरे संरक्षण विकास समितिका पदाधिकारीबीचको विवाद उत्कर्षमा प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम : श्रमिकको ज्याला बढ्यो, बीमा अनिवार्य विद्यालय शिक्षा सुधार्न साढे नौ खर्बको योजना ७ निर्माण कम्पनी कालो सूचिमा, ३ वर्षसम्म कुनै काम गर्न नपाउने स्थानीय तह निर्वाचन: बैशाख १४ वा २२ मा गर्न आयोगको प्रस्ताव स्थानीय निर्वाचनको मिति तय गर्न सत्तारुढ गठबन्धनको बैठक बस्दै किन पाएनन् उपल्लो डोल्पाका सर्बसाधारणले कोभिड-१९ विरुद्धकाे खोप ? मौलाकालिका यात्रा केबलकारमा सरर, डेढ अर्ब लागतमा बन्दै बुर्का लगाउने छात्रालाई कक्षा कोठा प्रवेशमा रोक रुपन्देही क्रिकेट संघको अध्यक्षमा व्यवसायी थापा, क्रिकेटर गौचन पराजित फेरि बढ्यो पेट्रोल, डिजेल र मट्टीतेलको मूल्य बुटवलको प्रगतिनगरमा ढिस्कोले पुरिएर २ जनाको मृत्यु, ३ घाइते वडाध्यक्षमाथि कालोमोसो दलियो मास्क नलगाई हिँड्नेलाई एक सय जरिवाना तिराइयो