१ आश्विन २०७८, शुक्रबार

Sep 17, 2021

सियारी । नेपाल नियमित रक्तदाता संघ र लुम्बिनी प्यालेस रिसोर्टले सियारीको आयोजनामा रक्तदान कार्यक्रम गरिएको छ । लुम्बिनी प्यालेस रिसोर्टमा गरिएको रक्तदानमा ५० पिन्ट रगत संकलन गरिएको छ । वर्तमान समयमा बुटवलमा रगत अभाव भएको हुदा र आफ्नो सामाजिक उत्तरदायित्व वहन गर्दै कार्यक्रम आयोजना गरिएको प्यालेसका महाप्रबन्धक ध्रुव शर्माले बताए। उनले आगामी दिनमा सामाजिक कार्यक्रमहरु आयोजना गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरे।

कार्यक्रममा नेपाल नियमित रक्तदाता संघका अध्यक्ष दया बहादुर सिलवालको अध्यक्षता, सियारी गाउपालिकाका अध्यक्ष अयोध्या थारुको प्रमुख आतिथ्यता, लुम्बिनी प्यालेस रिसोर्टका प्रबन्धक निर्देशक अर्जुन भुषालको विशिष्ट आतिथ्यता, नेपाल नियमित रक्तदाताका सल्लाहकार सुरेन्द्र कुमार शाक्य, प्यालेसका महाप्रबन्धक ध्रुब शर्मा, मानव श्रोत प्रबन्धक चोपलाल पाण्डे, अध्यागमन कार्यालयका प्रेम रोकाय, सियारी गाउपालिका– ५ का अध्यक्ष थमन थापा, नेपाल नियमित रक्तदाताका सचिव महेश खनालको आतिथ्यता रहेको थियो ।

कार्यक्रममा लुम्बिनी प्यालेस रिसोर्टका मानव श्रोत प्रबन्धक चोपलाल पाण्डेको स्वागत र नेपाल नियमित रक्तदाताका सदस्य मन्जु गिरिको संचालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनी प्रदेश सरकारविरुद्ध ७९ वटा मुद्दा, ४१ सरेर आएका शान्तिका नाममा लुट, कार्यकर्ता पोस्न ५० करोड खर्च मन्त्रिपरिषद् विस्तारकाे विषय एक हप्ता भित्र टुङ्गाे लाग्छ: नेपाल खोलामा ट्रक खस्यो, चालकको मृत्यु बजेट होलिडे : सरकारको गैरजिम्मेवारीले उत्पन्न वित्तीय संकट कुन देशले बालबालिकाहरूलाई खोप दिँदैछन् ? १२ लाख लगानीमा राजकुमारकाे कबाव उद्योग म्याग्दीका हिमालमा आरोही आउन थाले ‘अनअराइभल भिसा’ दिने व्यवस्था तत्काल मिलाउन माग आजदेखि पाथीभरा दर्शन खुला सुनवलमा मोटरसाईकल दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिममा ‘बूढी पोल्ने’ पर्व मनाइँदै नेपाललाई रातो सूचीबाट हटाउन बेलायत सरकारसँग माग हुम्लामा लोडसेडिङले कक्षा १२ को वार्षिक परीक्षा आधा घन्टा ढिलो सञ्चालन दुई बालकको खातामा करोडौं भारु जम्मा भएपछि… विप्लव नेतृत्वको नेकपाको केन्द्रीय कमिटी बैठक बन्दीपुरमा चीनबाट थप ४४ लाख खोप आज आउँदै, निगमको वाइडबडी विमान बेइजिङमा सदनको गतिरोध अन्त्य गर्न प्रधानमन्त्रीले थाले संवाद, बालकोट पठाए प्रतिनिधि रातभरको वर्षाले कस्ता छन् लुम्बिनीका सडक ? विश्वकप लिग-२: नेपालले आज अमेरिकाको सामना गर्दै