१३ चैत्र २०७९, सोमबार

Mar 27, 2023

सियारी । नेपाल नियमित रक्तदाता संघ र लुम्बिनी प्यालेस रिसोर्टले सियारीको आयोजनामा रक्तदान कार्यक्रम गरिएको छ । लुम्बिनी प्यालेस रिसोर्टमा गरिएको रक्तदानमा ५० पिन्ट रगत संकलन गरिएको छ । वर्तमान समयमा बुटवलमा रगत अभाव भएको हुदा र आफ्नो सामाजिक उत्तरदायित्व वहन गर्दै कार्यक्रम आयोजना गरिएको प्यालेसका महाप्रबन्धक ध्रुव शर्माले बताए। उनले आगामी दिनमा सामाजिक कार्यक्रमहरु आयोजना गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरे।

कार्यक्रममा नेपाल नियमित रक्तदाता संघका अध्यक्ष दया बहादुर सिलवालको अध्यक्षता, सियारी गाउपालिकाका अध्यक्ष अयोध्या थारुको प्रमुख आतिथ्यता, लुम्बिनी प्यालेस रिसोर्टका प्रबन्धक निर्देशक अर्जुन भुषालको विशिष्ट आतिथ्यता, नेपाल नियमित रक्तदाताका सल्लाहकार सुरेन्द्र कुमार शाक्य, प्यालेसका महाप्रबन्धक ध्रुब शर्मा, मानव श्रोत प्रबन्धक चोपलाल पाण्डे, अध्यागमन कार्यालयका प्रेम रोकाय, सियारी गाउपालिका– ५ का अध्यक्ष थमन थापा, नेपाल नियमित रक्तदाताका सचिव महेश खनालको आतिथ्यता रहेको थियो ।

कार्यक्रममा लुम्बिनी प्यालेस रिसोर्टका मानव श्रोत प्रबन्धक चोपलाल पाण्डेको स्वागत र नेपाल नियमित रक्तदाताका सदस्य मन्जु गिरिको संचालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जतिसुकै गठबन्धन होस एमाले बाघको डमरु हो, सिनो खाने स्यालको बच्चा होइन : ओली सुरक्षित, अनुशासित र मर्यादित रुपमा गन्तव्यमा पुराउने ४० सवारी चालकलाई बुटवलमा सम्मान अर्जै गुल्मी-रुपन्देही सम्पर्क समाजद्वारा बुटवलमा रक्तदान सेयर बजारमा १७.७० अंकले बढ्यो गृहमन्त्रीबारे प्रधानमन्त्रीले निर्णय गर्ने हो, मैले होइन : उपप्रधानमन्त्री श्रेष्ठ ट्वीटरको मूल्य आधा घट्याे नेपाल वायुसेवा निगमलाई प्राधिकरणले सोध्यो स्पष्टीकरण आरक्ष सहकारीबाट बचत फिर्ता पाएनन् बचतकर्ताले दुर्गेश थापासहित तीन जनाविरुद्ध प्रहरीमा उजुरी सन्दीप लामिछानेविरुद्ध मुद्दाको सुनुवाइ स्थगित बर्दिबासबाट हिँडेर १२ औँ दिनमा मातातीर्थ आइपुगे मिटरब्याज पीडितहरु (फोटो फिचर) एआईजी बढुवा सिफारिसमा सन्दीप भण्डारीको नाम पहिलो नम्बरमा मुटुरोगको समस्या भयावह बन्दैछ : डा उपाध्याय मेयर बालेन शाहविरुद्ध प्रदर्शन अझै पक्राउ परेनन् लक्ष्मी महतो कोइरी प्रचण्ड-देउवा-नेपाल वार्ताः भोलि गठबन्धनको बैठक बसेर मन्त्रिपरिषदलाई पूर्णता दिने सहमति जनताप्रतिको सेवाभावले राजनीति समर्पित हुनुपर्छ : राष्ट्रपति पौडेल मोटरसाइकल अनियन्त्रित भई दुर्घटना हुदाँ चालकको मृत्यु एभरेष्ट बैंकले मनायो ‘ग्लोबल मनि वीक-२०२३’ प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र सभामुख घिमिरेबीच भेटवार्ता