१ आश्विन २०७८, शुक्रबार

Sep 17, 2021

अर्घाखाँची । नेपाली कांग्रेस अर्घाखाँचीको सन्धिखर्क नगरपालिका १२ को वडा सभापतिमा पुन लिलाधर बस्याल सर्वसम्मत चयन भएका छन् । यस अघि बस्याल १३ औं महाधिवेशनमा निर्वाचन प्रणालिद्वारा निर्वाचित सभापति हुन् । उपसभापतिमा लोकप्रसाद श्रेष्ठ र तारा प्रसाद बस्याल, सचिवमा विक्रम पाण्डे र पिताम्वर कुँवर, सहसचिवमा मथुरा प्रसाद श्रेष्ठ र मिना परियार रहेका छन् ।

यस्तै सदस्यहरुमा खगिश्वरा बस्याल, तेजकला बस्याल, विष्णु बस्याल, भिमा बस्याल, धनप्रसाद श्रेष्ठ, सोमबहादुर खड्का, तारा बहादुर जिसी, तिलक बहादुर पाण्डे, बाबुराम बस्याल, मोहन कुँवर, गोरख बहादुर कुँवर, नर बहादुर खड्का, सिता बस्याल पाण्डे, कमला बस्याल, ऋषिराम खनाल, राज कुमार बस्याल, जितबहादुर मुखिया, गोमा श्रेष्ठ, रिता विक र शिव परियार रहेका छन् । यस्तै अधिवेशनले ३५ जना क्षेत्रीय प्रतिनिधि पनि सर्वसम्मत चयन गरेको छ ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मन्त्रिपरिषद् विस्तारकाे विषय एक हप्ता भित्र टुङ्गाे लाग्छ: नेपाल बुल्दी खोलामा ट्रक खस्यो, चालकको मृत्यु बजेट होलिडे : सरकारको गैरजिम्मेवारीले उत्पन्न वित्तीय संकट कुन देशले बालबालिकाहरूलाई खोप दिँदैछन् ? १२ लाख लगानीमा राजकुमारकाे कबाव उद्योग म्याग्दीका हिमालमा आरोही आउन थाले ‘अनअराइभल भिसा’ दिने व्यवस्था तत्काल मिलाउन माग आजदेखि पाथीभरा दर्शन खुला सुनवलमा मोटरसाईकल दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिममा ‘बूढी पोल्ने’ पर्व मनाइँदै नेपाललाई रातो सूचीबाट हटाउन बेलायत सरकारसँग माग हुम्लामा लोडसेडिङले कक्षा १२ को वार्षिक परीक्षा आधा घन्टा ढिलो सञ्चालन दुई बालकको खातामा करोडौं भारु जम्मा भएपछि… विप्लव नेतृत्वको नेकपाको केन्द्रीय कमिटी बैठक बन्दीपुरमा चीनबाट थप ४४ लाख खोप आज आउँदै, निगमको वाइडबडी विमान बेइजिङमा सदनको गतिरोध अन्त्य गर्न प्रधानमन्त्रीले थाले संवाद, बालकोट पठाए प्रतिनिधि रातभरको वर्षाले कस्ता छन् लुम्बिनीका सडक ? विश्वकप लिग-२: नेपालले आज अमेरिकाको सामना गर्दै ७५० स्थानीय तहमा पुगे बैंक सुस्तामा भाले गैंडा मृत अवस्थामा फेला