६ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 20, 2022

अर्घाखाँची । नेपाली कांग्रेस अर्घाखाँचीको सन्धिखर्क नगरपालिका १२ को वडा सभापतिमा पुन लिलाधर बस्याल सर्वसम्मत चयन भएका छन् । यस अघि बस्याल १३ औं महाधिवेशनमा निर्वाचन प्रणालिद्वारा निर्वाचित सभापति हुन् । उपसभापतिमा लोकप्रसाद श्रेष्ठ र तारा प्रसाद बस्याल, सचिवमा विक्रम पाण्डे र पिताम्वर कुँवर, सहसचिवमा मथुरा प्रसाद श्रेष्ठ र मिना परियार रहेका छन् ।

यस्तै सदस्यहरुमा खगिश्वरा बस्याल, तेजकला बस्याल, विष्णु बस्याल, भिमा बस्याल, धनप्रसाद श्रेष्ठ, सोमबहादुर खड्का, तारा बहादुर जिसी, तिलक बहादुर पाण्डे, बाबुराम बस्याल, मोहन कुँवर, गोरख बहादुर कुँवर, नर बहादुर खड्का, सिता बस्याल पाण्डे, कमला बस्याल, ऋषिराम खनाल, राज कुमार बस्याल, जितबहादुर मुखिया, गोमा श्रेष्ठ, रिता विक र शिव परियार रहेका छन् । यस्तै अधिवेशनले ३५ जना क्षेत्रीय प्रतिनिधि पनि सर्वसम्मत चयन गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

वन मन्त्री यादव र चुरे संरक्षण विकास समितिका पदाधिकारीबीचको विवाद उत्कर्षमा प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम : श्रमिकको ज्याला बढ्यो, बीमा अनिवार्य विद्यालय शिक्षा सुधार्न साढे नौ खर्बको योजना ७ निर्माण कम्पनी कालो सूचिमा, ३ वर्षसम्म कुनै काम गर्न नपाउने स्थानीय तह निर्वाचन: बैशाख १४ वा २२ मा गर्न आयोगको प्रस्ताव स्थानीय निर्वाचनको मिति तय गर्न सत्तारुढ गठबन्धनको बैठक बस्दै किन पाएनन् उपल्लो डोल्पाका सर्बसाधारणले कोभिड-१९ विरुद्धकाे खोप ? मौलाकालिका यात्रा केबलकारमा सरर, डेढ अर्ब लागतमा बन्दै बुर्का लगाउने छात्रालाई कक्षा कोठा प्रवेशमा रोक रुपन्देही क्रिकेट संघको अध्यक्षमा व्यवसायी थापा, क्रिकेटर गौचन पराजित फेरि बढ्यो पेट्रोल, डिजेल र मट्टीतेलको मूल्य बुटवलको प्रगतिनगरमा ढिस्कोले पुरिएर २ जनाको मृत्यु, ३ घाइते वडाध्यक्षमाथि कालोमोसो दलियो मास्क नलगाई हिँड्नेलाई एक सय जरिवाना तिराइयो एउटै वडाबाट चार करोडको सुन्तला विक्री भैरहवामा खाना खुवाउन “द ग्राण्ड किचन” दुर्गममा कोरोना संक्रमण बढ्दै, तयारी शून्य रुपन्देहीको सैनामैनाकी १७ वर्षिया विनिसाद्वारा आत्महत्या पशुपतिनाथ मन्दिरमा भक्तजनलाई रोक लगाइएकोमा विरोध कर्णाली प्रदेशमा सत्ता गठबन्धन विवाद : तीन महिनादेखि पाँच मन्त्रालय रिक्त