१२ असार २०७९, आईतवार

Jun 26, 2022

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशका उद्योग, बाणिज्य तथा आपुर्ति मन्त्री अजय शाहीले शुक्रबार पदभार ग्रहण गर्दै मन्त्रालयमा काम गर्ने कर्मचारीलाई कुनै पनि बाहाना काममा ढिला सुस्ती नगर्न निर्देशन दिएका छन।

उनले कर्मचारीलाई सकारात्मक बन्न तथा सवै सेवाग्राहीको काम समयमै सम्पन्न गर्न र बाहाना बनाई ढिलासुस्ती नगर्न निर्देशन दिएका हुन।मन्त्री शाहीलाई मन्त्रालयका सचिव डा। राजेन्द्र केसी सहित महाशाखा प्रमुखहरू र मन्त्रालय कर्मचारीहरूले स्वागत गरेका थिए ।

विनाविभागिय मन्त्रीको रहनु भएका शाही शुक्रबार मात्रै उद्योग , बाणिज्य तथा आपुर्ति मन्त्रीको जिम्मेवारी पाउनु भएको हो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा ४३ प्रतिशत भूमिमा खेती, ५० प्रतिशतमा मात्रै सिंचाई सुविधा विद्यालय गएका छात्र खोलामा मृत फेला धान दिवसको अवसरमा बुधबार सार्वजनिक बिदा दिने २७ किलो गाँजासहित दुई युवक पक्राउ सैनामैनामा ३ दिने अगरबत्ती बनाउने तालिम, आत्मनिर्भरका लागि टेवा पुर्याउने कटुवा पेस्तोलसहित भरतपुरबाट एक युवा पक्राउ प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा मन्त्रिपरिषद् पुनर्गठन, यी हुन् थपिएका मन्त्री शिक्षाको बिकासका लागि सञ्चार सवलीकरणमा सरोकारवालाको जोड विदेशी कम्पनीलाई सुम्पिएको सम्झौता च्यातिनुपर्छः पूर्वसञ्चारमन्त्री बाँस्कोटा वामपन्थी दलहरुबीचको एकताका लागि चीनको सक्रियता, ओली र प्रचण्डसँग कुराकानी पश्चिमाञ्चल यातयात समितिका लोकराज महासंघको वरिष्ठ उपाध्यक्ष र लुम्बिनी संयोजकमा पाण्डे समृद्धिका लागि स्थानीय तहका जिम्मेवारी व्यापार संघद्वारा बुटवल मण्डपको नाम परिर्वतन गर्ने प्रस्ताव फिर्ता गर्न आग्रह कांग्रेस रुपन्देहीले जनप्रतिनिधिलाई प्रशिक्षण तथा बधाई दिने तिलोत्तमामा डुवान हुन नदिन पूर्व तयारी निजगढ विमानस्थल निर्माणमा विशेष प्रस्ताव पास गर्न रौतहटका स्थानीय तहका प्रमुखहरूसँगआग्रह रुपन्देहीको पूँजीगत खर्च २६‍.०५ प्रतिशत मात्र गणकपुरक संख्या नपुगेपछि संसद बैठक स्थगित विभिन्न स्थानमा तीन जना मृत अवस्थामा फेला नेप्से परिसूचक ९४ अंकले बढ्याे