३ आश्विन २०७८, आईतवार

Sep 19, 2021

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशका उद्योग, बाणिज्य तथा आपुर्ति मन्त्री अजय शाहीले शुक्रबार पदभार ग्रहण गर्दै मन्त्रालयमा काम गर्ने कर्मचारीलाई कुनै पनि बाहाना काममा ढिला सुस्ती नगर्न निर्देशन दिएका छन।

उनले कर्मचारीलाई सकारात्मक बन्न तथा सवै सेवाग्राहीको काम समयमै सम्पन्न गर्न र बाहाना बनाई ढिलासुस्ती नगर्न निर्देशन दिएका हुन।मन्त्री शाहीलाई मन्त्रालयका सचिव डा। राजेन्द्र केसी सहित महाशाखा प्रमुखहरू र मन्त्रालय कर्मचारीहरूले स्वागत गरेका थिए ।

विनाविभागिय मन्त्रीको रहनु भएका शाही शुक्रबार मात्रै उद्योग , बाणिज्य तथा आपुर्ति मन्त्रीको जिम्मेवारी पाउनु भएको हो ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

ओमानविरुद्ध नेपालले टस जित्यो, बलिङ गर्ने बंगलादेशमा ५० लाख कोरोना विरुद्धको चिनियाँ खोप पुग्यो स्क्रब टाइफसका बिरामी बढ्दैः २५ जनामा सङ्क्रमण संविधानमा वातावरणीय चासो पर्यटकीयस्थल रौतासम्म जोड्ने ग्रामीण सडकको स्तरोन्नति सुरु खोटाङमा आठ जनामा डेङ्गु सङ्क्रमण पोखरा उडानले पर्यटन व्यवसायी उत्साहित भारतमा थप तीस हजार ७७३ नयाँ सङ्क्रमित अफगानिस्तानलाई सहयोग गर्न चीनको आग्रह सङ्क्रामक रोगको जोखिममा कैदीबन्दी सोलार मिनिग्रिड चलेसँगै थवाङ झिलिमिली जुम्लामा खाद्य कम्पनीको सुपथ पसल सञ्चालन इन्द्रजात्राको रौनक, स्वास्थ्य मापदण्ड पालनामा चुनौती छाडा गाईको बिजोक सुनको मुल्य स्थिर, चाँदीमा २० रुपैयाँ घट्यो मानेभञ्ज्याङमा पानीको समस्या हट्यो छाप्रामै थलिए राउटे थप चारजना अनुसन्धानमा तानिए, प्रत्यक्षदर्शी भएको आशंका कालो बादल देखेपछि डराउँछन् रुपन्देहीको मर्चवारबासी संविधान कार्यान्वयनलाई फर्केर हेर्दा