११ माघ २०७८, मंगलवार

Jan 25, 2022

बुटवल । जनता समाजवादी पाटी, नेपालको आइतबार लुम्बिनी प्रदेशमा हुन गइरहेको प्रदेश स्तरीय अभिमुखी कार्यक्रमको तयारी पुरा भएको छ । २०७८ साल भाद्र ५ गते बसेको केन्द्रीय कार्यकारिणी समितिको बैठकबाट प्रत्येक प्रदेशमा अभिमुखी कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने निर्णय गरेको थियो । सोही बमोजिम (भोलि) आइतबार लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय अभिमुखी कार्यक्रम लुम्बिनी प्रदेशको भैरहवामा हुने भएको हो ।

अभिमुखी कार्यक्रमको सम्पूर्ण तयारी भइसकेको जसपाले जनाएको छ । भोलिको कार्यक्रममा अध्यक्षमा उपेन्द्र यादव, वरिष्ठ नेता अशोक कुमार राई, महिन्द्र राय यादव, सुशीला श्रेष्ठ लगाएतको आथित्यता रहनेछ । बैठकले भाद्र ९ गते देखि १७ गते सम्म ७ वटै प्रदेशहरू अभिमुखीकरणका गर्ने निर्णय गरेको थियो ।

No description available.

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

क्यामरुनको रंगशालामा भागदौड हुँदा ६ जनाको मृत्या राष्ट्रियसभा निर्वाचन सुरक्षाकाे जिम्मा प्रदेश प्रहरीलाई काठमाडौंमा सिटामोलको अभाव छ, यसमा पनि नाफाखोरीको तारतम्य छ ? कोरोनाको नाममा आफूखुसी कार्यालय अनुपस्थित, स्वीकृती लिएरमात्र बस्न निर्देशन जिल्ला भित्रने सबैलाई खोप कार्ड अनिवार्य मूल्यवृद्धिको बिरोधमा विप्लव नेकपाको प्रदर्शन प्रहरीको मोटरसाइकल लिएर फरार कैदी नाइके पक्राउ कर्णालीका मुख्यमन्त्री शाहीको सम्पत्ति : ५६ तोला सुन, ठाउँ-ठाउँमा जग्गा दाङमा अतिरिक्त खोप लगाउन सुरु, सिरिन्ज अभाव व्यवसायीलाई हतोत्साहित नबनाऔं सिद्धबाबा सुरुङमार्गको निर्माण आगामी महिना सुरु हुने बढ्यो संक्रमण, छैन सर्तकता राष्ट्रिय सभा निर्वाचन : लुम्बिनीमा कुन दलको कस्तो अवस्था ? नेपालमा एक लाख ६८ हजारले लगाए बुस्टर डोज, अझै एक करोड खोप मौज्दात १६ पुसदेखि हराइरहेकी महिलाको शव घरभित्रै फेला सुस्ता गाउँपालिकाद्वारा ६१ करोडको बजेट प्रस्तुत बिपी प्रतिष्ठान सम्हाल्न आइपुगे यादव, आन्दोलनरत पक्षकाे स्वागत, कर्मचारीकाे विरोध नालामा फसेर गैंडा मरेको विषयमा अनुसन्धान गर्न सहायक वार्डेनलाई जिम्मा जिल्ला प्रशासन रसुवाका ९० प्रतिशत कर्मचारीलाई कोरोना, शुक्रबारसम्म सेवा बन्द थप १० हजार ३१९ जनामा कोरोना संक्रमण, ४ जनाको मृत्यु