३० श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 15, 2022

बुटवल । जनता समाजवादी पाटी, नेपालको आइतबार लुम्बिनी प्रदेशमा हुन गइरहेको प्रदेश स्तरीय अभिमुखी कार्यक्रमको तयारी पुरा भएको छ । २०७८ साल भाद्र ५ गते बसेको केन्द्रीय कार्यकारिणी समितिको बैठकबाट प्रत्येक प्रदेशमा अभिमुखी कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने निर्णय गरेको थियो । सोही बमोजिम (भोलि) आइतबार लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय अभिमुखी कार्यक्रम लुम्बिनी प्रदेशको भैरहवामा हुने भएको हो ।

अभिमुखी कार्यक्रमको सम्पूर्ण तयारी भइसकेको जसपाले जनाएको छ । भोलिको कार्यक्रममा अध्यक्षमा उपेन्द्र यादव, वरिष्ठ नेता अशोक कुमार राई, महिन्द्र राय यादव, सुशीला श्रेष्ठ लगाएतको आथित्यता रहनेछ । बैठकले भाद्र ९ गते देखि १७ गते सम्म ७ वटै प्रदेशहरू अभिमुखीकरणका गर्ने निर्णय गरेको थियो ।

No description available.

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

विभिन्न स्थानमा अवैध लागूऔषधसहित पाँच जना पक्राउ सुनको मूल्य ४०० रुपैयाँ घट्यो लुम्बिनी सरकारको आम्दानीः तलब भत्ता समेत पुग्दैन, कर्मचारी पाल्न ‘अरुको भर’ फलफूल र तरकारीको मूल्य : सबैभन्दा सस्तो सेतो मुला, महंगो किवी शुद्धोधन ३ मा सुकुम्बासी जग्गा नापजाँच सुरु २४ वर्षीया पुष्पा बुढाथोकी १ महिनादेखि सम्पर्कबिहीन भ्रष्टाचार र वंशवाद भारतका दुई शत्रु: माेदी साउनको अन्तिम सोमबार देवघाटमा भक्तजनको घुइँचो (फाेटाेफिचर) राप्रपा नेपालको केन्द्रिय समिती बैठक शुरु, प्रतिवेदनहरु प्रस्तुत हुदैँ कम्युनिष्ट पार्टी भन्ने बित्तिकै जनता डराउने अवस्था आयोः मन्त्री चौधरी मध्य भोटेकोशी जलविद्युत अझै १ करोड ५४ लाख रुपैयाँ नोक्सानमा श्रावणको अन्तिम सोमबार : शिवालयमा भक्तजनको भीड रुस्दीमाथि छुरा प्रहारः चुकिल लगाएर कोठाभित्रै बस्छन् आक्रमणकारीका बाबु कमल थापाले गरे राष्ट्रपति भण्डारीको निर्णयलाई स्वागत माओवादी स्थायी कमिटी बैठक दिउँसो १ बजे बस्दै ७५औँ स्वतन्त्रता दिवस मनाउँदै भारत रुपन्देहीमा अज्ञात समुहको गोली प्रहारबाट बिकास गुरुङ घाइते नागरिकता विधेयक : यस्तो छ अबको संसदीय प्रक्रिया बुटवलको सडकको अवस्थाः जनसरोकारको बिषय बुटवलमा आज बिहानैदेखि ७ घण्टा विद्युत अवरुद्ध हुने