१९ चैत्र २०७९, आईतवार

Apr 2, 2023

बुटवल । जनता समाजवादी पाटी, नेपालको आइतबार लुम्बिनी प्रदेशमा हुन गइरहेको प्रदेश स्तरीय अभिमुखी कार्यक्रमको तयारी पुरा भएको छ । २०७८ साल भाद्र ५ गते बसेको केन्द्रीय कार्यकारिणी समितिको बैठकबाट प्रत्येक प्रदेशमा अभिमुखी कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने निर्णय गरेको थियो । सोही बमोजिम (भोलि) आइतबार लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय अभिमुखी कार्यक्रम लुम्बिनी प्रदेशको भैरहवामा हुने भएको हो ।

अभिमुखी कार्यक्रमको सम्पूर्ण तयारी भइसकेको जसपाले जनाएको छ । भोलिको कार्यक्रममा अध्यक्षमा उपेन्द्र यादव, वरिष्ठ नेता अशोक कुमार राई, महिन्द्र राय यादव, सुशीला श्रेष्ठ लगाएतको आथित्यता रहनेछ । बैठकले भाद्र ९ गते देखि १७ गते सम्म ७ वटै प्रदेशहरू अभिमुखीकरणका गर्ने निर्णय गरेको थियो ।

No description available.

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बुटवल-पाल्पा सडक दैनिक ९ घण्टा बन्द हुने उपसचिवसहित तीन जनाविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दायर निजी विद्यालयको सेटिङमा एसईईमा व्यापक चिट चोरी रवि लामिछानेविरुद्ध सर्वोच्च अदालतमा रिट निवेदन आरआर क्याम्पसमा २७ चैतमा स्ववियु निर्वाचन बारा- २ : हेभिवेट भिडन्तमा पूर्वमन्त्री पौडेललाई अघि सार्ने एमालेको तयारी राप्रपाले टुंग्यायो उपनिर्वाचनका उम्मेदवार रुकुममा ५ थान भरुवा बन्दुक बरामद दक्ष जनशक्तिको उत्पादनले मात्र विश्वबजारमा प्रतिस्पर्धा गर्न सकिन्छ : प्रधानमन्त्री कपिलबस्तुमा लागु औषधसहित २ जना पक्राउ काेशी नामाकरण बिरुद्व भईरहेकाे पहिचानवादीकाे आन्दाेलनलाई जसपाकाे समर्थन कोरोना संक्रमण बढ्न थालेपछि नियन्त्रणको तयारीबारे सांसदको चासो कामना सेवा विकास बैंकले गर्‍याे लाभांश घोषणा कांग्रेसले गर्‍यो नेताहरुमाथि लगाइएको कारबाही फुकुवा मिटरब्याजीको रकम राष्ट्रियकरण गर्न र पीडितलाई न्याय दिन संसदमा माग समाजसेवी सावित्री साहुको स्मृतिमा श्रीमान‍्ले राखे दुई लाखको अक्ष्यकोष कांग्रेसले बारा-२ मा उपेन्द्र यादवलाई समर्थन गर्ने डलरसँगै घट्यो युरोको भाउ, कतिमा हुँदैछ बिदशी मुद्राकाे खरिदबिक्री ? मोदी इनर्जीको आईपीओ बाँडफाँट राष्ट्रपति पौडेलको स्वास्थ्य अवस्था बुझ्न प्रधानमन्त्री शिक्षण अस्पतालमा