११ आश्विन २०७८, सोमबार

Sep 27, 2021

बुटवल । जनता समाजवादी पाटी, नेपालको आइतबार लुम्बिनी प्रदेशमा हुन गइरहेको प्रदेश स्तरीय अभिमुखी कार्यक्रमको तयारी पुरा भएको छ । २०७८ साल भाद्र ५ गते बसेको केन्द्रीय कार्यकारिणी समितिको बैठकबाट प्रत्येक प्रदेशमा अभिमुखी कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने निर्णय गरेको थियो । सोही बमोजिम (भोलि) आइतबार लुम्बिनी प्रदेश स्तरीय अभिमुखी कार्यक्रम लुम्बिनी प्रदेशको भैरहवामा हुने भएको हो ।

अभिमुखी कार्यक्रमको सम्पूर्ण तयारी भइसकेको जसपाले जनाएको छ । भोलिको कार्यक्रममा अध्यक्षमा उपेन्द्र यादव, वरिष्ठ नेता अशोक कुमार राई, महिन्द्र राय यादव, सुशीला श्रेष्ठ लगाएतको आथित्यता रहनेछ । बैठकले भाद्र ९ गते देखि १७ गते सम्म ७ वटै प्रदेशहरू अभिमुखीकरणका गर्ने निर्णय गरेको थियो ।

No description available.

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जितिया पर्वको अवसरमा सार्वजनिक विदा भैरहवास्थित भिम अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मी फेरी आन्दोलनमा, माग पुरा नभएको गुनासो २४ घण्टा व्यवसाय सञ्चालन गर्न पाउनुपर्ने माग पत्रकार पन्त सम्मानित ५० लाख धरौटीमा छुटे शर्मा नेप्सेमा उच्च अङ्कको गिरावट, कारोबार रकम समेत घट्यो पर्यटकको आगमनले उत्साहित हुँदै व्यवसायी नेपालमा थपिए १ हजार २८२ कोरोना संक्रमित, ७ जनाको मृत्यु बुटवलमा दशैं सस्तो बजार मध्य भोटेकोशीको आइपीओ बाँडफाँट दक्षिण कोरियामा कोरोना भाइरसले पुनः महामारीको रुप लियो सुरु भएन विद्युतीकरण सुस्ताएको पर्यटन व्यवसाय जुरमुराउँदै टिपरको ठक्करबाट बोलेरो चालकको मृत्यु लुम्बिनीको नेपालगन्ज उपमहानगर बैठकमा लफडा, एक घाइते फार्मेसी संघ, लुम्बिनी प्रदेशद्वारा शुभकामना तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम फार्क विद्रोहीको आक्रमणमा पाँच जनाको मृत्यु भारतमा थप २६ हजार नयाँ सङ्क्रमित मल अनुदानमा वृद्धि बेँसी झर्न थाले भेडी गोठ