२४ मंसिर २०७९, शनिबार

Dec 10, 2022

बुटवल । पछिल्लो २४ घण्टादेखि परेको निरन्तर वर्षाले लुम्बिनीसहित देशभर क्षति पुर्याएको छ । लगातारको वर्षाले पूर्व पश्चिम राजमार्ग अवरुद्ध भएको हो । बुटवल-देवदह सडक खण्डको घोडाहास्थित पक्की पुल भासिँदा राजमार्ग अवरुद्ध भएको लुम्बिनी प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रहरी प्रवक्ता डिल्लीनारायण पाण्डेले बताए । राजमार्ग अवरुद्ध भएसँगै यात्रुहरु अलपत्र परेका छन् ।

Advertisement

यस्तै, नवलपरासी (पश्चिम) बर्दघाट नगर पालिका-१० लण्डनबृज स्थित (पुर्व-पश्चिम) राजमार्ग सडक खण्ड र बासा, भुताहा र सुनवलनगरपालिका-१२ बडेरा स्थित रहेको डाइभर्सन बगाएपछि बुटवलदेखि काठमाण्डौं जाने यात्रुहरु अलपत्र परेका छन् ।

लुम्बिनी प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालयअनुसार अहिले सिद्धार्थ राजमार्ग भने सञ्चालनमा छ । बुटवलदेखि काठमाण्डौं जाने यात्रुहरु सिद्धार्थ राजमार्ग हुँदै पोखराबाट काठमाडौं जान सकिने छ ।

सिद्धार्थ राजमार्ग हुँदै बुटवलदेखि पोखराको दुरी १६१. ३ किलोमिटर रहेको छ भने पोखरादेखि काठमाण्डौं को दुरी २०० दशमलव ६ किलोमिटर रहेको छ । यस्तै, बुटवलदेखि काठमाडौंको दुरी भने २६७.५ किलोमिटर रहेको छ ।

बुटवल-पोखरा हुँदै काठमाण्डौं जानको लागि यात्रुलाई भाडा र समय भने बढी लाग्नेछ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

हाेराइन जिबिएस स्कुल ड्राइभरटाेलमा डान्स आइकन र ट्यालेन्ट हन्ट तिलोत्तमामा जारी प्रथम टोल स्तरीय सेभेनए साइड फुटबलमा आज फाइनल खेल हुँदै महिलासहित २७ जनालाई सार्वजनिक स्थलमा कोर्रा पाल्पामा भएको दुर्घटनामा रुपन्देहीका ३४ वर्षीय युवाको मृत्यु आज अन्तर्राष्ट्रिय मानव अधिकार दिवस सरकारमा सहभागी हुन रेशम चौधरीलाई रिहा गर्नुपर्ने नागरिक उन्मुक्ति पार्टीको सर्त राजधानीको विषयलाई लिएर राजनीति होइन प्रदेशसभाको निर्णय कार्यान्वयन गर्न सहयोग गर्नुहोस्: मुख्यमन्त्री केसी तिलोत्तमा मेला : कुस्तीमा नेपालकै पहलमान विजयी, शनिबारदेखि ब्याडमिन्टन प्रतियोगिता हुँदै राजनीतिले धरापमा पर्यो नेपालकको खेलकूद : केन्द्रिय उपाध्यक्ष श्रेष्ठ टरिगाउँ विमास्थलको डिपोमा हवाई इन्धन भरेको ६ महिनापछि रिफिल सेवा सञ्चालनको तयारी बुटवलमा सम्पन्न ११ औं एभरेष्ट वादविवादको उपाधि नव ज्योतिका पाठकलाई विश्वकपका अतिथिलाई खाना खुवाउँछन् नेपालका विनोद, धेरैको रोजाई माछा र तारेको आलु बुटवलको नरैनापुर विद्यालयमा शैक्षिक सुधारसँगै विद्यार्थीको आकर्षण तिलोत्तमा सहकारीद्वारा रक्तदान, ५२ यूनिट संकलन अन्तरविद्यालय क्रिकेटः लुम्बिनी र शान्ति नमूना फाइनलमा संसद सचिवालयको पत्र कार्यान्वयन नगर्न अन्तरिम आदेश राजनीतिक दलहरुले निर्वाचनमा महिलामाथि व्यापक विभेद् गरेः आयोग आर्थिक क्षेत्र चलायमान बनाउने नयाँ सरकारको पहिलो प्राथमिकता : गृहमन्त्री खाँण बुटवलमा पदक विजेता खेलाडीलाई सम्मान, पत्रकारद्वय पाण्डे र श्रेष्ठ पुरस्कृत बुटवलको ट्राफिक, ठेला, इरिक्सा र पार्किङ व्यवस्थापनको काम एकसाथ अघि बढ्ने