७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022

बुटवल । पछिल्लो २४ घण्टादेखि परेको निरन्तर वर्षाले लुम्बिनीसहित देशभर क्षति पुर्याएको छ । लगातारको वर्षाले पूर्व पश्चिम राजमार्ग अवरुद्ध भएको हो । बुटवल-देवदह सडक खण्डको घोडाहास्थित पक्की पुल भासिँदा राजमार्ग अवरुद्ध भएको लुम्बिनी प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रहरी प्रवक्ता डिल्लीनारायण पाण्डेले बताए । राजमार्ग अवरुद्ध भएसँगै यात्रुहरु अलपत्र परेका छन् ।

Advertisement

यस्तै, नवलपरासी (पश्चिम) बर्दघाट नगर पालिका-१० लण्डनबृज स्थित (पुर्व-पश्चिम) राजमार्ग सडक खण्ड र बासा, भुताहा र सुनवलनगरपालिका-१२ बडेरा स्थित रहेको डाइभर्सन बगाएपछि बुटवलदेखि काठमाण्डौं जाने यात्रुहरु अलपत्र परेका छन् ।

लुम्बिनी प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालयअनुसार अहिले सिद्धार्थ राजमार्ग भने सञ्चालनमा छ । बुटवलदेखि काठमाण्डौं जाने यात्रुहरु सिद्धार्थ राजमार्ग हुँदै पोखराबाट काठमाडौं जान सकिने छ ।

सिद्धार्थ राजमार्ग हुँदै बुटवलदेखि पोखराको दुरी १६१. ३ किलोमिटर रहेको छ भने पोखरादेखि काठमाण्डौं को दुरी २०० दशमलव ६ किलोमिटर रहेको छ । यस्तै, बुटवलदेखि काठमाडौंको दुरी भने २६७.५ किलोमिटर रहेको छ ।

बुटवल-पोखरा हुँदै काठमाण्डौं जानको लागि यात्रुलाई भाडा र समय भने बढी लाग्नेछ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मकवानपुर दुर्घटना अपडेट : मृतक संख्या चार पुग्यो भरतपुरमा रेनुले लिइन् ६६६६ मतान्तरको अग्रता मकवानपुरमा जिप दुर्घटना : तीन जनाको मृत्यु, पाँच जना घाइते भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ