५ कार्तिक २०७८, शुक्रबार

Oct 22, 2021

भैरहवा । आफ्नो बार्षिक कार्यक्रमको रुपमा जेसिआई सिद्धार्थ, नेपालले मनाउदै आएको जेसीज सप्ताह यस बर्ष पनि यहि शुक्रबारबाट सुरु गर्दैछ ।

Advertisement

कार्यक्रमबारे जानकारी दिने उद्देश्यले बुधबार भैरहवामा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा आयोजकले जेसीज सप्ताह स्वास्थ्य मापदण्ड अपनाउदै आयोजना गर्ने जनाएका छन् । कार्यक्रममा बोल्दै जेसीआई सिद्धार्थका अध्यक्ष गोपाल ज्ञवालीले अहिलेको परिस्थितिलाई हेर्दै स्थास्थ्य मापदण्ड अपनाउदै सामाजिक दुरी कायम गरेर कार्यक्रम गरिने बताए ।

शुक्रबार देखि सुरु हुने सप्ताहमा शुक्रबार कार्यक्रको उद्घाटन तथा पक्लिहवा माध्यमिक बिद्यालयमा कक्षा ५ देखी कक्षा ९ सम्मका २० जना बिद्यार्थीलाई शैक्षिक सामाग्री बितरण गर्ने, शनिबार भैरहवाको पौवा होटलमा ग्रोथ योर लाईफ बिषयमा तालीम प्रदान गरिने, यस्तै आईतबार मैत्रीपूर्ण फुटसल कार्यक्रमको आयोजना गरिने कार्यक्रम निर्देशक दिपक काफ्लेले जनाए ।

जेसीज सप्ताह अन्र्तगत नै सोमबार सिद्धार्थ बाल गृहमा चित्रकला प्रतियोगिता तथा बालबालिकालाई खिर खुवाउने, मंगलबार भानु माध्यमिक बिद्यालयमा मेडिकल कलेजको सहकार्यमा निशुल्क दन्त शिविर आयोजना गर्ने, बुधबार खुल्ला कविता वाचन गर्ने र बिहिबार कार्यक्रमको समापन तथा पुरस्कार वितरण गर्दै सप्ताह समापन गर्ने काफ्लेले बताए ।

शिक्षा, व्यक्तित्व विकास, स्वास्थ्य, खेलकुद, साहित्य लगायतका बिविध कार्यक्रम गरी सप्ताहब्यापी रूपमा मनाउने जेसीआई सिद्धार्थ नेपालका महासचिव सागर पोखरेलले जानकारी दिए । बिगतका दिनहरुमा पनि सप्ताहलाई मनाउदै आए पनि यस पटक केही अलग कार्यक्रमहरु समेत राखिएको उनले बताए ।

भैरहवामा सन १९७५ सालमा स्थापित सस्थाले कोभिड महामारीमा सत्यसाई वृद्ध आश्रममा खाद्यन्न सहयोग, भिम अस्पताललाई अक्सिजन सहयोग, दुर्घटनामा परि घाईते भएका रिक्शा चालकलाई उपचार सहित खाद्यन्न सहयोग, सडकमा खटिएका सुरक्षाकर्मिलाई माक्स, सेनेटाईजर पानी तथा बिस्कुट समेत बितरण गरेको थियो ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालकै तेस्रो ठूलो विद्युत सवस्टेशनको परीक्षण सफल रुपन्देहीमा लाखौँको अबैध काठ बरामद चितवन घटनाले उब्जिएका प्रश्नहरु अदालती मिलापत्रमा विश्वास घट्यो कोभिडबाट १ लाख २० हजार स्वास्थ्यकर्मीको मृत्यु रामपुरको छाङ्दी झरनामा पर्यटकको आकर्षण सडक विस्तारः तनहुँ खण्डमा सात हजार रुख काटिने माटाका भाँडा बनाउने कुमालेलाई भ्याइनभ्याइ स्वास्थ्यकर्मीलाई कोभिडको खोप उपलब्ध गराउन विश्व स्वास्थ्य सगठनको आग्रह लयमा फर्किँदै बागलुङका पर्यटन व्यवसाय जुवाखालबाट पक्राउ परेका वडाअध्यक्ष छुटे दसैं सकियो, गाउँ रित्तियो विकास आयोजनाको प्राविधिक परीक्षणमा कर्मचारी र बजेटको अभाव चीनले आक्रमण गरे ताइवानको रक्षा गछौंः अमेरिका बाढीपहिरो पीडितका लागि तत्कालीन र दीर्घकालीन योजना बनाएर अघि बढ्छौँः प्रधानमन्त्री देउवा मकालु बेसक्याम्प घुम्न गएका एक युवकको मृत्यु, तीन दिनपछि सार्वजनिक प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री आचार्य विश्वासकाे मत लिँदै एमाले अधिवेशन : ओलीले एकसाथ ७५३ वटै पालिकालाई सम्बोधन गर्ने श्रीमान विदेशबाट फर्केको अर्कोदिन श्रीमतीको मृत्यु ‘केजिएफ २’मा यशसँग नोराको रोमान्स