६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

May 20, 2022

बुटवल । सिद्धार्थ राजमार्ग अन्तर्गतको बुटवल-पाल्पा सडक खण्डमा आज दिउसो भएको सवारी दुर्घटनामा परी घाइते भएकाहरुको थप उपचारका लागि काठमाण्डौं पुर्याइएको छ । घटनामा घाइते भएका ४ जनालाई उपचारका लागि काठमाण्डौंको ह्याम्स अस्पतालमा पुर्याइएको हो ।

पाल्पाको तिनाउ-३ झुम्साबाट बुटवलतर्फ आउँदै गर्दा बा १८ च ७३३६ नम्बरको बोलेरो जीपलाई सडक माथिबाट उछिट्टिइएको ढुङ्गाले लाख्दा दुर्घटना भएको थियो । सिद्धबाबादेखि केहि अगाडि हेडबक्स नजिक भएको दुर्घटनामा परी ५४ वर्षीय बाबुराम पाण्डे, उनका छोरा २७ वर्षीय विनोद पाण्डे, २१ वर्षिय अमित बाण्डे र ३४ वर्षीय गंगा दराई रहेका छन् ।

घाइते भएका अमित अधिवक्ता तथा कानून व्यवसायी महेन्द्र पाण्डेका छोरा हुन् । घटनापछि घाइते भएका उनीहरुलाई बुटवलको लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा ल्याइएकोमा थप उपचारका लागि काठमाण्डौं पठाइएको लुम्बिनी प्रादेशिक ट्राफिक प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ । घाइतेहरुको स्वास्थ्य अस्था सुधारोन्मुख रहेको आफन्त तथा तिनाउ-३ अध्यक्ष प्रेम पाण्डेले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

काठमाण्डौंमा बालेन करिब १२ हजार मतले अघि, यस्तो छ पछिल्लो मत परिणाम ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सम्पन्न, २९,३०३ उम्मेदवार निर्वाचित बर्दघाटको मेयर र उपमेयरमा गठबन्धनका काग्रेंस-माओवादी विजयी तिलोत्तमामा एमालेका चापागाईं १३५ मतले अघि, पुन: मत गणना भएका वडामा काँग्रेसलाई अग्रता मदन भण्डारी यु–१४ क्रिकेट: बुटवल र सैनामैना फाइनलमा नगर प्रमुखमा ५ र गाउँपालिका अध्यक्षमा ११ महिला निर्वाचित कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका मेयरमा राप्रपा विजयी २२ वर्षदेखि फरार अभियुक्त चुनावका बेला गाउँ जाँदा पक्राऊ चुनाव स्थानीय तहको, जित टोपबहादुर रायमाझीको बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डेय र एमालेका भट्टराईबीच ६ हजार बढी मतको भिन्नता सियारीमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी भरतपुरमा कसले कति पाए मत ? यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै