२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

साउन १४,
काठमाण्डौं । काठमाडौं, १४ साउन । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको नाममा अश्लील वेभसाइट खोलेको भेटिएको छ ।

प्रधानमन्त्रीको नामा केपी शर्मा ओली डटकम नामक वेभसाइट खोलेर अश्लिल सामाग्री राखिएको भेटिएको हो । उक्त वेभसाइट प्रधानमन्त्रीको आधिकारिक वेबसाइट भने होइन। प्रधानमन्त्रीको आधिकारिक वेबसाइट केपीशर्मा ओली डटकम डट एनपी हो। तर प्रधानमन्त्रीको नाममा रहेको आधिकारिक वेबसाइटको पछाडि डट एनपी हटाएर मिल्दोजुल्दो खोलिएको हो । तर उक्त अश्लील वेभसाइट कसले खोलेको हो भनेर प्रस्ट भइसकेको छैन ।

प्रधानमन्त्रीको नाममा रहेको अश्लील वेभसाइट खोल्दा चिनियाँ भाषामा केही अक्षरहरु देखिन्छन् भने साइटको दायाँतिर एक नग्न युवतीको फोटो छ। ओलीको नाममा अश्लील वेभसाइट खोलिएको भेटिएपछि प्रधानमन्त्रीको सचिवालयले केपीशर्मा ओली डटकम डटएनपी मात्र आधिकारिक वेबसाइट रहेको जनाएको छ। प्रधानमन्त्रीका आईटी विज्ञ अस्गर अलीले अन्य मिल्दो जुल्दो पेज हेरी भ्रममा नपर्न आग्रह गरेका छन्।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए वर्षाले दाङमा घर भत्कियो अब चन्द्रमामा बिरुवा उब्जनी गर्ने बुटवल-पाल्पा सडक अवरुद्ध, पुर्व-पश्चिम राजमार्ग विद्युत पोल ढलेर रोकियो काठमाडौंको चन्द्रागिरिमा पहिरो : एकै परिवारका तीनजनाको मृत्यु आज पनि लुम्बिनीसहित चार प्रदेशमा भारी वर्षा अम्बानी परिवारलाई मार्ने धम्की दिने व्यक्ति पक्राउ राप्तीको बाढीले तीन सयभन्दा बढी घर डुबायो अक्षर चिन्दै आमाहरु, अब कसैको सहारा लिनु पर्दैैन १६ जनाको मृत्यु , ३३ घाइते भएको बारा बस दुर्घटना: बसको ब्रेक फेल भएपछि चालक हाम फालेका थिए बलात्कार आरोपी प्रहरी निरीक्षकलाई छुटाउन भरत शाहसहित कांग्रेस नेता सक्रिय बारा बस दुर्घटना : मृतक १६ मध्ये १४ को पहिचान खुल्यो (नामावलीसहित) ४० प्रतिशत हिस्सा दिनु पर्ने कोइराला समुहको ठहर गण्डक ब्यारेजका ३६ वटै ढोका खोलियो, सतर्क रहन आग्रह