७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022

बुटवल । लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालले सञ्चालनमा ल्याएको कोरोना विशेष अस्थायी अस्पतालमा ५ जनाको ज्यान गएको छ । ५० देखि ६० वर्ष उमेर समुहका ५ जनाको ज्यान गएको अस्पतालका प्रवक्ता डा विष्णु गौतमले जानकारी दिए ।अस्पतालमा १ कोरोना नेगेटिभ आएका ब्यक्तिको पनि ज्यान गएको छ । कोरोना पोजेटिभ भएर उपचार गराउँदै आएका ब्यक्तिको रिपोर्ट नेगेटिभ आएपनि उपचार गराईरहेको अस्पतालले जनाएको छ ।मृत्यु भएका सबैमा कडा खालको लक्षण देखिएको अस्पतालले जनाएको छ । मृत्यु हुने मध्यमा एक रुपन्देहीका पत्रकार हिक्मत चौधरी समेत हुन् ।

अस्पतलामा हालसम्म १ सय जना बढिको उपचारकै क्रममा मृत्यु भएको अस्पतालले जनाएको छ । अस्पतालमा आईशियुमा १५, एचडियुमा १५, ईमरजेन्सीमा ४५, ६ जना फिवर क्लिनीक र १२ जना वार्डमा गरि ९३ जना कोरोना संक्रमितको उपचार भईरहेको अस्पतालले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मकवानपुरमा जिप दुर्घटना : तीन जनाको मृत्यु, पाँच जना घाइते भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ भरतपुरमा रेनु फराकिलो अग्रतातर्फ, पौडेलले कटाए १० हजार मत मधेसमा ओली ‘मिसन’ सफल-पाँचौंबाट दोस्रो दलतर्फ उक्लिँदै एमाले