१५ चैत्र २०७९, बुधबार

Mar 29, 2023

बुटवल । लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालले सञ्चालनमा ल्याएको कोरोना विशेष अस्थायी अस्पतालमा ५ जनाको ज्यान गएको छ । ५० देखि ६० वर्ष उमेर समुहका ५ जनाको ज्यान गएको अस्पतालका प्रवक्ता डा विष्णु गौतमले जानकारी दिए ।अस्पतालमा १ कोरोना नेगेटिभ आएका ब्यक्तिको पनि ज्यान गएको छ । कोरोना पोजेटिभ भएर उपचार गराउँदै आएका ब्यक्तिको रिपोर्ट नेगेटिभ आएपनि उपचार गराईरहेको अस्पतालले जनाएको छ ।मृत्यु भएका सबैमा कडा खालको लक्षण देखिएको अस्पतालले जनाएको छ । मृत्यु हुने मध्यमा एक रुपन्देहीका पत्रकार हिक्मत चौधरी समेत हुन् ।

अस्पतलामा हालसम्म १ सय जना बढिको उपचारकै क्रममा मृत्यु भएको अस्पतालले जनाएको छ । अस्पतालमा आईशियुमा १५, एचडियुमा १५, ईमरजेन्सीमा ४५, ६ जना फिवर क्लिनीक र १२ जना वार्डमा गरि ९३ जना कोरोना संक्रमितको उपचार भईरहेको अस्पतालले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

विहिबारदेखि हुने एसईई परीक्षाको तयारी पूरा, ५ लाख १६ हजार विद्यार्थी सहभागी हुँदै दाङमा कोदालोले हानेर परिवारबाटै एक पुरुषको हत्या मन्त्रालय बाँडफाडको गर्न सत्तारुढ दलको बैठक बस्दै जितगढीलाई सुन्दर बनाउने नाममा ऐतिहासिकता नै मेटिने डर (फोटो फिचर) निरिह उपभोक्ता, निर्लज्ज बजार र निकम्मा नियामक श्रवणदृष्टि विहिन अपाङ्गाता बारे सञ्चारकमीलार्ई अभिमुखीकरण चैत्र १७ गते राइड टु रानिमहल सिजन टु, तयारी अन्तिम चरणमा पर्यटन प्रवर्द्धनमा हाम्रो जोड मिटरव्याजलाई अपराध घोषणा गरेर कानूनमा सजायको व्यवस्था गर्ने सरकारको निर्णय सत्ता गठबन्धनका शीर्ष नेताहरूको बैठक सुरू मोटरसाइकल दुर्घटना : श्रीमान–श्रीमतीको मृत्यु, छोरी घाइते सरकारमा सहभागी हुनेको नामावली पेस गर्न एकीकृत समाजवादीको कार्यदललाई निर्देशन नगरप्रमुख माथि माेबिल छ्याप्ने एकजना प्रहरी नियन्त्रणमा, दुईजना फरार ‘धोके बाज हौ तिमी’ गीत प्रधानमन्त्री प्रचण्डकै लागि गाएजस्तो भयो : योगेश भट्टराई धरौटी बुझाएर छुटे प्रधानमन्त्रीविरुद्ध नाराबाजी गर्दा जेल परेका युवकहरू विराटनगरमा पहिचानवादी र प्रहरीबीच झडप, अश्रुग्यास प्रहार ‘लालपुर्जा लिँदा लाग्ने शुल्क धेरै भयो, घटाउनुको विकल्प छैन्’ मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु लागुऔषधसहित १० जना पक्राउ लटरम्म फूलेको आँपमा फड्के किराको प्रकोप