June 23, 2021, Wednesday
९ असार २०७८, बुधबार

निशेधाज्ञा उल्लंघन बढेपछि सिडियो र एसपी सडकमा

450

नवलपरासीमा निषेधाज्ञामा हिडेको एक सवारी साधनलाई सोधपुछ गर्दै प्रमुख जिल्ला अधिकारी धर्मेन्द्र मिश्र (दायाँबाट दोस्रो) प्रहरी उपरीक्षक अजय केसी बायाँबाट

पश्चिम । स्थानीयहरुले निषेधाज्ञालाई अटेरी गर्न थालेपछि आज पश्चिम नवलपरासीका प्रमुख जिल्ला अधिकारी र प्रहरी उपरीक्षक आफैं सडकमा निस्केर कडाई गर्न थालेकाछन्। । जिल्ला प्रशासन कार्यालयले आजदेखि लागु हुने गरी निषेधाज्ञामा कडाई गरेको छ ।

निषेधाज्ञालाई पालना गराउन चोक चोकमा सुरक्षाकर्मीहरु परिचालन गरिएको छ । तर पनि स्थानीयहरुले विभिन्न बहाना बनाउँदै अटेरी गरेर हिड्न थालेपछि प्रमुख जिल्ला अधिकारी धर्मेन्द्र मिश्र र प्रहरी उपरीक्षक अजय केसी लागयतको सुरक्षा टोली सडकमा निस्केर निगरानी बढाएको छ । जनप्रतिनिधिहरुको समेत सहभागिता रहेको टोलीले विभिन्न ठाउँमा बसेर अटेरी गर्ने स्थानीयलाई फर्काएका छन् । प्रशासनले जेठ १५ गतेसम्मका लागि निषेधाज्ञाको समय थपेको छ ।

जिल्लामा संक्रमणको अवस्था भयावह बन्दै गएपछि यसअघि लगाईको निषेधाज्ञामा कडाई गरिएको हो । यसअघि बिहान ३ घण्टा पसल व्यवसायहरु खुला गर्न दिइएको थियो । बैंक तथा वित्तिय संस्थाहरुलाई दिन मिलाएर खुला गर्न दिइएको थियो । संक्रमणको दोस्रो लहर सुरु भएको बैशाख मसान्तमा मात्रै ५६ जनाको मृत्यु भएको छ । सक्रिय संक्रमितको संख्या १२ सय ४४ पुगेको छ ।

पछिल्लो अपडेट