२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022


जेठ २५, बुटवल । नेपालमा बढ्दो हस्पिटालिटीलाई व्यवस्थित र गुणस्तरीय बनाउन सर्वनाम सफ्टवेयर प्रा.लि.ले सर्वनाम कम्पिलिट होटल म्यानेजमेण्ट सिस्टम सफ्टवेयर ल्याएको छ । कम्पनीले शुक्रबार राती तिलोत्तमा स्थित ड्रिमल्याण्ड गोल्ड रिसोर्टमा एक समारोहबीच यस क्षेत्रका होटल व्यवसायीहरुको सहभागितामा उक्त सफ्टवेयरको लञ्च गरेको हो ।

कम्पनीका संस्थापक तथा निर्देशक नविन गौतमको अध्यक्षता र होटल व्यवसायी संघ नेपालका केन्द्रिय सदस्य तथा सिद्धार्थ होटल एशोसियशनका अध्यक्ष सि.पि.श्रेष्ठको प्रमुख्य आतिथ्यतामा भएको समारोहमा सफ्टवेयर लञ्च भएको हो । मुख्यतया बुटवल र भैरहवा लगाएत रुपन्देहीका करिब ५० जना होटल व्यवसायीहरुको सहभागिता रहेको कार्यक्रममा कम्पनीका संस्थापक तथा प्राविधिक निर्देशक सञ्जय त्रिपाठीले स्वागत तथा कार्यक्रमको बारे प्रकाश पारेका थिए ।
सो अवसरमा कम्पनीका तर्फबाट निर्देशक गौतम, बजार प्रबन्धक अनिल बोहरा र संस्थापक तथा सिटिओ सञ्जय त्रिपाठीले सफ्टवेयरका विशेष्ता, फाइदा र महत्वबारे जानकारी गराएका थिए । सफ्टययर बारे जानकारी गराउँदै कम्पनीका निर्देशक नविन गौतमले ठूला तथा गुुणस्तरीय होटलको उत्कृष्ट व्यवस्थापनका लागि सफ्टवेयर सजिलो, भरपर्दो र प्रभावकारी रहेको बताए । उनले भने ‘स्वदेशमै केही गरौं भन्ने सोँचले हामी युवाहरुकोे अथक प्रयासमा रोजगार, पर्यटन र आर्थिक क्षेत्रमा टेवा पुर्याउने उद्देश्यले सफ्टवयर कम्पनी स्थापना गरी यो सफ्टवयर निर्माण गरेका हौं । यस सफ्टवेयरबाट होटल व्यवस्थापनमा महत्वपूर्ण सहयोग हुने छ ।’ त्यसैगरी कम्पनीका प्राविधिक निर्देशक सञ्जय त्रिपाठीले सफ्टवयरले होटलको अगाडि रिशेप्शनदेखि एकाउण्ट,किचन पार्किङदेखि पूर्णतया व्यवस्थापनमा सहयोग पुर्याउने बताए ।


कार्यक्रममा व्यापार संघ, रुपन्देहीका अध्यक्ष पदम श्रेष्ठ, रुपन्देही उद्योग संघका अध्यक्ष गणेश अधिकारी, क्यान महासंघ, रुपन्देहीका अध्यक्ष नारायण प्रसाद श्रेष्ठ, अडिटर एशोसियशन रुपन्देहीका अध्यक्ष नारायण प्रसाद घिमिरे, होटल व्यवसायी संघ नेपालका केन्द्रिय सदस्य तथा सिद्धार्थ होटल एशोसियशनका अध्यक्ष सि.पि.श्रेष्ठ लगाएतले बोल्दै पर्यटन क्षेत्रमा युवाहरुको प्रयास सराहनिय रहेको बताउँदै सफल कार्यान्वयनमा जोड दिन कम्पनी तथा उपभोक्तालाई सुुझाव दिएका थिए । काठमाण्डौंमा मुख्य कार्यालय रहेको उक्त कम्पनीमा हाल ४० जना कार्यरत रहेको कम्पनीले बताएको छ । कार्यक्रममा कम्पनीको तर्फबाट अशोक बस्नेत र उत्तम गिरीको पनि सहभागिता रहेको थियो।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

२२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य तिलोत्तमामा चापागाईँ खाँण भन्दा ८ मतले अघि चुनाव चिन्ह दाङमा दुई पालिकाका र ३९ वडाको नतिजा सार्वजनिक भक्तपुरमा नेमकिपाको ‘क्लिन स्विप’ विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर मृत्यु हुनेको सनाखत एमालेले सत्ता गठबन्धनमाथि लगाएको आरोपप्रति कांग्रेसको आपत्ति, ‘नतिजाले एमाले अत्तालियो’ भारतीय प्रधानमन्त्री माेदीकाे भ्रमणले लुम्बिनी क्षेत्रका बजार बन्द देउवा र मोदीद्वारा संयुक्त रुपमा ‘बुद्धिस्ट कल्चर एण्ड हेरिटेज सेन्टर’ को शिलान्यास शुद्धोधन गाउँपालिका–४ को वडाध्यक्षमा कांग्रेसका अधिकारी विजयी विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर २ जनाको मृत्यु स्थापितभन्दा बालेन २८७५ मतले अगाडि गोरखामा एमाले उम्मेदवार १ मतअन्तरले विजयी भएपछि तनाव, सर्वदलीय बैठक बस्दै लुम्बिनी आएर भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीले भने– न्यानो स्वागतको लागि धन्यवाद प्रधानमन्त्री देउवा र भारतीय समकक्षी मोदीले मायादेवी मन्दिरमा एकसाथ गरे प्रार्थना भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी लुम्बिनीमा, देउवाले गरे स्वागत