१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

दाङ । दाङमा एक शिक्षक मृत अवस्थामा फेला परेका छन। जिल्लाको घोराही उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १० सौंडिकुला बस्दै आएका श्रीधर घिमिरे आफ्नै घरको आँगनमा शुक्रबार मृत अवस्थामा फेला परेका हुन् । उनी बिहीवार राति घरमा एक्लै रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रहरीका अनुसार अन्दाजी ४३ वर्षीय मृतक घिमिरेकी श्रीमति र बच्चा माइत गएको हुँदा उनी घरमा एक्लै रहेको बताईएको छ। माध्यमिक विद्यालय लमडरुवामा सहायक प्रधानाध्यापकसमेत रहेका घिमिरेको मृत्युु बारे गहन रुपमा अनुसन्धान थालिएको जिल्ला प्रहरी प्रवक्ता एवम् प्रहरी नायव उपरीक्षक मुकुन्द्रप्रसाद रिजालले जानकारी दिए। उनका अनुसार, घिमिरेको घरको दोस्रो तल्लाबाट रातको समयमा लडेर मृत्यु भएको हुन सक्ने अनुमान गरिएको छ। तर, यसै भन्न नसकिने बताए। घटनाको प्रकृति हेर्दा शौंचालय जान खोजेका घिमिरे झुक्किएर झ्यालबाट लडेर मृत्यु भएको हुन सक्ने अनुमान गरेको उनले बताए ।

यसैबीच, प्रहरीले घिमिरेको घरमा कोठामा खाँदै गरेको मदिरासमेत फेला परेको छ। मदिराले मातेर शौंचालय जाने क्रममा उनी घरको दोस्रो तलाबाट लडेर मृत्यु भएको हुन सक्ने प्रहरी नायव उपरीक्षक रिजालले जानकारी दिए। घटनाको विषयमा पोष्ट मार्टम रिपोर्टपछि मात्रै थप कुरा भन्न मिल्ने उनले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पठानले राखेका यी १० रेकर्ड सरकारमा बसेकाहरूप्रति चरम निराशा हुँदा आत्मदाहको घटना : नैनसिंह महर बाजुरामा भूकम्पबाट ४२ परिवार विस्थापित, ४ सय घरमा क्षति माया खोला हाइड्रोपावरकाे आईपीओ खुला श्रीधर र शान्तिको ‘कपालै कोरीमा’ सार्वजनिक एकैदिन तोलामा ११ सयले घट्यो सुनको मूल्य तिलोत्तमामा वासेबल प्याड बनाउने तालिम गृहमन्त्री लामिछानेको नागरिकता विवादबारे सुनुवाइ सुरु, आज नै निर्णय आउने सम्भावना सिरहामा वन कर्मचारीकै मिलोमतोमा काठ तस्करी लोकदोहोरी गायक भीम पौडेलको निधन जापानी मेयरलाई चिन्डो उपहार ग्याङ्स अफ वासेपुरलाई किन बिर्सन चाहन्छन् अनुराग अनेरास्ववियूले जलायो शिक्षामन्त्रीको पुत्ला आजकाे हरियो तरकारी र फलफूलको मूल्य राष्ट्रपति चयनमा पनि कांग्रेस पराजित हुन्छ: एमाले प्रचार विभाग उपप्रमुख रिजाल मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदल यात्रीको मृत्यु राष्ट्रिय सभाको बैठक बस्दै हट्यो होटल र रेस्टुरेन्टको सेवा शुल्क प्रेम अचार्यलाई श्रद्धाञ्जली दिँदै तोसिमाले भनिन् : मृत्युमाथि राजनीति नगरौं दाङको टरिगाउँ विमास्थलमा सिता एयरले आज परीक्षण उडान गर्दै