२३ मंसिर २०८०, शनिबार

Dec 9, 2023

बुटवल । बुटवल उद्योग वाणिज्य संघको आगामी नेतृत्व चयनका लागि निर्वाचिन कार्यतालिका सार्वजनिक भएको छ । संघको ७० औं वार्षिक साधारणसभा तथा २५ औं अधिवेशनको निर्वाचन समितिले आज आइतबार कार्यतालिका सार्वजनिक गरेको हो ।

Advertisement

निर्वाचन कार्यतालिका अनुसार आज आइतबार दिउँसो ३ बजे प्रथम पटक मतदाता नामावली प्रकाशन, भोलि सोमबार दिउँसो ३ बजेसम्म मतदाता नामावलीमा दाबी विरोध र साझ ५ बजे अन्तिम नामावली प्रकाशन हुने जारी सूचनामा उल्लेख गरिएको छ । यसैगरी असोज २० गते विहान १० देखि साढे १२ बजेसम्म उम्मेदवारी दर्ता, सोही दिन १ बजे उम्मेदवारहरुको प्रथम पटक नामावली प्रकाशन, सोही दिन १ बजेर १० मिनेटदेखि दिउँसो २ बजेसम्म दाबी विरोध तथा साढे २ बजेदेखि ५ बजेसम्म उम्मेदवारी फिर्ता लिन पाउने समय तोकिएको छ । साँझ ६ बजे उम्मेदवारको अन्तिम नामावली प्रकाशन गरिने सूचनामा उल्लेख छ ।

प्रमुख निर्वाचन अधिकृत बाबुराम पाण्डेद्वारा जारी सूचनामा असोज २२ गते विहान ९ बजेदेखि ५ बजेसम्म नेतृत्व चयनका लागि मतदान हुने उल्लेख गरिएको छ । संघको निर्वाचनमा अध्यक्ष पदको उम्मेदवारले ५० हजार दर्ता शुल्क बुझाउनु पर्ने भएको छ भने अन्य पदाधिकारीले ३० हजार दर्ता शुल्क तिर्नुपर्ने भएको छ । यसैगरी एसोशिएट सदस्यका लागि २० हजार तथा अन्य सदस्यका लागि १५ हजार दर्ता शुल्क कायम गरिएको छ ।

संघको अधिवेशनबाट अध्यक्ष, वरिष्ठ उपाध्यक्ष, उद्योग उपाध्यक्ष, वाणिज्य उपाध्यक्ष, महासचिव, कोषध्यक्ष, सचिव, स–कोषध्यक्ष, एसोशिएट सस्य एक र सम्बद्ध सदस्य एक जना निर्वाचित हुने छन् । यसैगरी अन्य सदस्यहरुतर्फ उद्योगमा ४, वाणिज्यमा ४, खुल्लामा ७ र महिला २ जना निर्वाचिन हुने व्यवस्था रहेको छ ।

संघको आगामी नेतृत्वका लागि दिनेश प्रसाद श्रेष्ठ र हरि हर्यालले फरक–फरक प्यानल बनाएर निर्वाचनमा प्रतिस्पर्धा गर्नेगरी तयारी गरेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपाल स्वयंसेवी रक्तदाता समाज तिलोत्तमाद्वारा रक्तदान गुल्मीमा पत्रकार आचारसंहिता कार्यन्वयनको अवस्था बारे छलफल मोदी फेरी पनि विश्वको लोकप्रिय नेतामा नम्बर १ मा, अमेरिकी राष्ट्रपतिलाइ ३७% मात्रै मत एभरेष्ट अन्तर विद्यालय वादविवादको उपाधि कालिका मानवज्ञानकी करिनालाई तिनाउमा सहकारी समन्वय समिति गठन नेपालगञ्जमा भ्रष्टाचार विरुद्ध ‘वाकाथन’ गुल्मीमा परिवारबाट अपहेलित ८४ वर्षीया वृद्धा : घर पस्न नपाएपछि सार्वजनिक ठाउँमा श्रीमानको काजक्रिया नेपालको वर्तमान आर्थिक अवस्था जुम्लामा जाडोले जनजीवन प्रभावित मिशन चौरासीको मार्गचित्र तिलोत्तमाको नमस्ते एकेडेमीबाट श्रीलङ्कामा सम्पन्न कराँते प्रतियोगिताका पदक विजेतालाई सम्मान गौतम बुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्णसञ्चालनको माग गर्दै आन्दोलन सुरुः प्रदेशका गृहमन्त्रीको साथ  उत्तमको अर्धशतकमा पाकिस्तानलाई १५३ रनको लक्ष्य फराकिलो बन्दै बुटवल मिलनचोकदेखि सुख्खानगर जाने बाटो रेमिट्यान्स ३० प्रतिशतले बढ्यो जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ १४ किलो सुन प्रकरण : छानबिनका लागि ६ सदस्यीय समिति गठन जसपाको ३ दिने लुम्बिनी प्रदेशस्तरीय प्रशिक्षण सकियो मौद्रिक नीतिको पहिलो त्रैमासिक समीक्षा : बैंक दर र नीतिगत दर घट्यो [पूर्णपाठ] नेपालले पाकिस्तानविरुद्ध पहिला ब्याटिङ गर्दै