२३ मंसिर २०८०, शनिबार

Dec 9, 2023


गुल्मी गुल्मीमा १४ वर्षिया बालिका शुक्रबार बिहान देखि बेपत्ता भएकी छन् । मालिका गाउँपालिका-२ दुनाम गाउँकि निशा बिक शुक्रबार बिहानदेखि घरबाट बेपत्ता भएकी हुन् ।

च्यानडाडा माबी कक्षा -९ मा बढ्ने उनी बिहान ९ बजे स्कुल हिडेदेखि बेपत्ता भएको उनकी आमा बालकुमारी बिकले बताइन । ‘आमा आज शुक्रबार हो, स्कुलमा पढाई हुन्न आज, सरहरुले बिरुवा रोप्ने भन्नू भछ भनेर आउट ड्रेसमा हिडेकी हो, साझ सम्म आफन्तसँग बुझ्दा कतै फेला पत्ता लागेको छैन।’ – उनकी आमाले भनिन् ।निशाको साथमा मोबाईल नभएको उनले बताइन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपाल स्वयंसेवी रक्तदाता समाज तिलोत्तमाद्वारा रक्तदान गुल्मीमा पत्रकार आचारसंहिता कार्यन्वयनको अवस्था बारे छलफल मोदी फेरी पनि विश्वको लोकप्रिय नेतामा नम्बर १ मा, अमेरिकी राष्ट्रपतिलाइ ३७% मात्रै मत एभरेष्ट अन्तर विद्यालय वादविवादको उपाधि कालिका मानवज्ञानकी करिनालाई तिनाउमा सहकारी समन्वय समिति गठन नेपालगञ्जमा भ्रष्टाचार विरुद्ध ‘वाकाथन’ गुल्मीमा परिवारबाट अपहेलित ८४ वर्षीया वृद्धा : घर पस्न नपाएपछि सार्वजनिक ठाउँमा श्रीमानको काजक्रिया नेपालको वर्तमान आर्थिक अवस्था जुम्लामा जाडोले जनजीवन प्रभावित मिशन चौरासीको मार्गचित्र तिलोत्तमाको नमस्ते एकेडेमीबाट श्रीलङ्कामा सम्पन्न कराँते प्रतियोगिताका पदक विजेतालाई सम्मान गौतम बुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पूर्णसञ्चालनको माग गर्दै आन्दोलन सुरुः प्रदेशका गृहमन्त्रीको साथ  उत्तमको अर्धशतकमा पाकिस्तानलाई १५३ रनको लक्ष्य फराकिलो बन्दै बुटवल मिलनचोकदेखि सुख्खानगर जाने बाटो रेमिट्यान्स ३० प्रतिशतले बढ्यो जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ १४ किलो सुन प्रकरण : छानबिनका लागि ६ सदस्यीय समिति गठन जसपाको ३ दिने लुम्बिनी प्रदेशस्तरीय प्रशिक्षण सकियो मौद्रिक नीतिको पहिलो त्रैमासिक समीक्षा : बैंक दर र नीतिगत दर घट्यो [पूर्णपाठ] नेपालले पाकिस्तानविरुद्ध पहिला ब्याटिङ गर्दै