७ आश्विन २०८०, आईतवार

Sep 24, 2023

पुस २४,

Advertisement

ग्लोबल आवाज

बुटवल । गरिजाप्रसाद कोईराला फाउण्डेसनले विभिन्न पदमा मनोनयन गरेको छ । केन्द्रिय समितिको वैठक र परिपत्र अनुसार आमन्त्रीत केन्द्रिय सदस्यमा रुपन्देहीका कांग्रेस नेता हेमराज अर्याललाई मनोनयन गरिएको छ ।

त्यसैगरि प्रदेश न ५ को महासचिवमा नेपाली कांग्रेस बुटवल उप–महानगरपालिकाका सभापती खेलराज पाण्डेलाई मनोनयन गरिएको छ । त्यसैगरि संस्थाको, रुपन्देही जिल्ला अध्यक्षमा कांग्रेस नेता चिरञ्जीवी पौडेल र प्रदेस ५ को सल्लाहकारमा चित्र वहादुर केसीलाई मनोनयन गरिएको हो ।
नेपाली जनसम्पर्क समिति युएईका संस्थापक सभापती केसी यस अघि युएईमा फाण्डेसनको संयोजक समेत हुन् ।

संस्थाका अध्यक्ष माननिय सुजाता कोईरालाले उहांहरुलाई दुई वर्षे कार्यकालका लागि मनोनयन गर्नु भएको संस्थाद्धारा जारी विज्ञक्तीमा उल्लेख गरिएको छ । विभिन्न रचनात्मक कार्यमा सक्रिय रेहको फाउण्डेसनले सात वटै प्रदेश र ७७ वटै जिल्लामा संगठन विस्तार गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘सिद्धार्थ चेम्बर अफ कमर्श पत्रकारिता पुरस्कार’बाट गुप्ता सम्मानित विषादीयुक्त केमिकलबाट स्थानीय बासीको स्वास्थ्यमा समस्या भएको भन्दै उद्योग बन्द गर्न माग लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा बाल तथा महिला प्रसुतीका लागि छुट्टै काउन्टरको सुरुवात बुटवल आएर एआईजी भण्डारीको निर्देशन : भ्रष्टाचार शुन्य सहनशिलतामा काम गर्नुस् बुटवल गाेलपार्कको दुर्गा मन्दिरमा सन्ध्याकालिन महाआरती हुने बुटवलको देवीनगरमा गणपति मिष्ठान्नको ‘फ्रेन्चाइज’ बुटवलमा ईस्लाम धर्मालम्विहरुको धर्मगुरु पैगम्बरको १४९८ औं जन्मोत्सव विविध कार्यक्रम गरि मनाइँदै लागुऔषधसहित एकजना पक्राउ ‘अपराधको शैली परिवर्तन हुँदै जाँदा अनुसन्धान तथा नियन्त्रण थप चुनौतिपूर्ण बन्दै’ बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ खुकुरी प्रहार गरी हत्या गरेको आराेपमा एकजना पक्राउ जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा पाँचजना पक्राउ एयर गनसहित एकजना पक्राउ गाईको चित्रअंकित ‘मेडालियन सिक्का’ सार्वजनिक जसपाको कोशी प्रदेश समिति पुनर्गठन, पदाधिकारीमा को को परे ? चिलिमे-त्रिशुली २२० केभी प्रसारण लाइन पुषभित्र सक्ने समयसीमा नेपाल–चीन व्यवसाय परिषद् स्थापना गर्न नेपाल उद्योग परिसंघ र सीसीपीआईटीबीच समझदारी प्रधानसेनापति शर्मा भारत प्रस्थान टिकटक स्टार ‘मुन’को सम्झानामा युवा वर्गलाई सदेश मुलक गीत (भिडियोसहित) भष्ट्रचारको थप सुचना ओलीज्यूले नै दिनुहुन्छ: बराल