७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022

मंसिर ७,
ग्लोबल आवाज

बुटवल । रुपन्देहीको बुटवलमा रहेको कालिका क्याम्पसमा शनिवार विशेष कार्यक्रम गरि बिबिएस र बिसीएका नव आगन्तुक विद्यार्थीहरुकालाई स्वागत गरिएको छ । क्याम्पसमा बिबिएस दोश्रो वर्ष र बिसीए तेश्रो सेमेस्टरको आयोजनामा नयाँ विद्यार्थीहरुको लागि स्वागत कार्यक्रम आयोजना गरिएको थियो ।

स्वागत कार्यक्रममा बोल्दै क्याम्पस प्रमुख घनश्याम पाठकले सात वर्ष अघि सामुदायिक क्याम्पसको रुपमा ३८ जना विद्यार्थीहरु भर्ना गरि क्याम्पसको शुरुवात गरिएकोमा अहिले क्याम्पसमा करिब ८ सय विद्याथीहरु अध्ययन गरिरहेको र त्यस क्याम्पसका विद्यार्थीहरुले विस्वविद्यालयको परिक्षा र व्यवसायिक जीवनमा उत्कृष्ट सफलता हासिल गरेको चर्चा गर्दै आउदो वर्षदेखि क्याम्पसको आफ्नै अत्याधुनिक एवं भौतिक तथा शैक्षिक सुविधा सम्पन्न भवनमा क्याम्पस संचालन हुने र स्थानीय आवस्यकता अनुसार विज्ञान, कानून, शिक्षा र पत्रकारितामा स्नातक र स्नातकोत्तर तहका पढाइ संचालन गर्न लागेको जानकारी दिए । क्याम्पस व्यवस्थापन समिति अध्यक्ष तथा बुटवल उमनपा वार्ड न. ११ का अध्यक्ष रामचन्द्र क्षेत्रीले विद्यालय तहमा कालिका स्कूलले देशमै उत्कृष्ट नतिजा हासिल गरिरहेको अवस्थामा बुटवल कालिका क्याम्पसले समेत स्नातक तहमा गुणस्तरीय शिक्षा प्रदान गर्न सफल भएकोले बुटवलबासीको लागि गर्वको कुरा भएको बताए ।

कार्यक्रममा क्याम्पस संयोजक दिनेश थापाले क्याम्पसको शैक्षिक अवास्थाको बारेमा रुपरेखा प्रस्तुत गरेका थिए भने होम बहादुर गलामी, नित्यानन्द ज्ञवाली, प्रशान्त पौडेल,मन्जु नेपाली लगायतले शुभकामना मन्तब्य राखेका थिए । उक्त कार्यक्रममा वार्षिक परिक्षामा उत्कृष्ट नतिजा ल्याउन सफल बिबिएस तर्फका ९ जना र बिसीए तर्फका ३ जना विद्यार्थीलाई सम्मान गरिएको थियो । अर्जुन पोखरेलको अध्यक्षता भएको उक्त कार्यक्रम विनोद ज्ञावाली र आशिका भण्डारीले संचालन गरीका थिए । कार्यक्रममा विद्यार्थी र शिक्षकहरुले बिभिन्न आकर्षक सास्कृतिक प्रस्तुतिहरु प्रस्तुत गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मकवानपुरमा जिप दुर्घटना : तीन जनाको मृत्यु, पाँच जना घाइते भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ भरतपुरमा रेनु फराकिलो अग्रतातर्फ, पौडेलले कटाए १० हजार मत मधेसमा ओली ‘मिसन’ सफल-पाँचौंबाट दोस्रो दलतर्फ उक्लिँदै एमाले