१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

बुटवल । कान्ति माध्यमिक विद्यालय बुटवलले नयाँ शैक्षिकसत्र २०७९ का लागि भर्ना अभियान सञ्चालन गरेको छ । यसैगरी शिशु कक्षा देखि कक्षा ९ सम्मका बालबालिकाहरुका लागि विद्यालयको कार्य क्षेत्र अन्तरगत बुटवल उपमहानगरपालिका वडा नं १, ४, ५,६ का प्रत्येक टोलमा घरदैलो कार्यक्रम गरेको छ ।

विद्यालय कार्य क्षेत्रका विद्यालय उमेर समुहका कुनै पनि बालबालिकाहरु शिक्षाको पहुँचबाट वञ्चित हुन नपरोस भन्ने उद्देश्यले बैशाख १९ र २० गते विद्यालय परिवारको सक्रिय सहभागीतामा उक्त कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको विद्यालयका प्राचार्य गोविन्द ज्ञवालीले बताए । कार्यक्रममा विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष हेमानन्द शर्मा, सदस्य कृष्ण अर्याल, सल्लाहकार डा. बालकृष्ण चापागाईं लगायत स्थानीय समाजसेवीको सहभागीतामा रहेको थियो । दुई दिनसम्म गरिएको घरदैलो अभियानले उत्साहजनक प्रतिक्रियाहरु प्राप्त भएको विद्यालयका सहायक प्राचार्य केदारनाथ ज्ञवालीले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमामा खाँण ८४५ मतले अगाडि, अब ३ हजार मत गन्न बाँकी ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी सरकारको नीति तथा कार्यक्रम चास्नीमा नडुबाएको जेरी जस्तो : ओली त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा एमबीबीएसमा भर्ना गरिदिन्छु भन्दै १७ लाख ठगी विदेश पठाई दिन्छु भनि २५ लाख ठगी गर्ने एक जना पक्राउ निर्वाचनमा प्रतिपक्षी दलमाथि सरकार निर्मम ढंगले प्रस्तुत भएको ओलीको आरोप अस्वस्थ भएपछि ओलीले प्रतिनिधिसभामा बसेरै गरे सम्बाेधन