१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022


बुटवल । बुटवलमा उपमेयर कप अन्तर पालिका महिला प्रथम खुल्ला कवडडी प्रतियोगिता शुरु भएको छ ।

Advertisement

बुटवल उपमहानगरपालिका खेलकूद विकास समितिको आयोजना र न्यू होराइजन स्पोर्टस् क्लब व्यवस्थापनमा प्रतियोगिता सुरु गरिएको हो । प्रतियोगिताको बुटवल उपमहानगरपालिकाकी उपप्रमुख गुमादेवी आचार्यले उद्घाटन गरिन ।

सो अवसरमा बोल्दै आचार्यले बुटवलले खेलकूद क्षेत्रको विकासको लागि सबैसँग सहकार्य गरेर अगाडि बढन तयार रहेको बताइन । प्रतियोगितामा ६ टिम सहभागी छन । शुक्रबार लिग चरणका खेलहरु सम्पन्न भएको न्यू होराइजन स्पोर्टस् क्लबका अध्यक्ष प्रकाश खनालले जानकारी दिए ।

प्रतियोगिताको फाइलन खेल शनिबार हुनेछन । कार्यक्रममा पूर्व राष्ट्रिय क्रिकेट खेलाडी शक्ति गौचन, क्लबका सल्लाहकार बाशुदेव अर्याल, खेल संयोजक महेन्द्र सुनार, क्लबका सचिव प्रकाश गौतम लगायतले बोलेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

संस्कृत विश्वविद्यालयका उपकुलपति लामिछानेको आवासगृहमा तोडफोड तिलोत्तमाको मेलामा राजु परियार र गायिका आशाको प्रस्तुती रुपन्देही-५ को कञ्चनमा सांसद बासुदेव घिमिरेको सम्पर्क कार्यालय बुटवलको कालिका क्याम्पसमा वार्षिकोत्सबको अवसरमा सप्ताहव्यापी कार्यक्रम तिलोत्तमाको विद्युत प्राधिकरण नयाँ मिल वितरण केन्द्रको नयाँ भवनबाट सेवा शुभारम्भ अनलाइन सञ्चार माध्यमको संख्या ३ हजार ७०३, सूचीकरण अद्यावधिक गर्न काउन्सिलको सूचना भैरहवामा अन्तर–विद्यालय क्रिकेट प्रतियोगिता सुरु रुपन्देहीमा घर बनाईदिने प्रलोभनमा लाखौँ ठगि गरी फरार प्रतिनिधिसभाका १६५ मध्ये १६४ स्थानको परिणाम सार्वजनिक राजधानी तत्काल दाङ नसार्न एमालेबाट निर्वाचित रुपन्देहीका ४ सांसदको माग सुकुम्बासी व्यवस्थापनबारे अध्ययन गर्न समिति गठन कहिले हुन्छ निर्वाचन आचारसंहिता फुकुवा ? बुटवलमा बसको ठक्करबाट १५ महिनाका बालकको मृत्यु विश्वका आधा प्रजातान्त्रिक देश पतनमाः अध्ययन जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा एक जना पक्राउ घाँटी रेटेर महिलाको हत्या गरेको आरोपमा प्रहरी जवान पक्राउ कांग्रेस प्रवक्ता महत किन भेट्दैछन् नेताहरूलाई ? कम्युनिस्टविनै बहुमतको सरकार बन्छ ? यस्तो छ सम्भावना बुटवलबाट मुख्यमन्त्रीले मन्त्रालय दाङ सार्न थालेपछि दलहरुको बिरोध कोलम्बियामा सरकार र विद्रोही समूहबीच वार्ताः सहमतिनजिक पुगेको राष्ट्रपतिको भनाई