५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 19, 2022

असार ४, बुटवल । दुई वर्ष पहिले आफ्नो शहर तथा गाउँलाई फ्रि वाइफाई प्रदान गर्ने नेताहरुको चुनावी नारा थियो । त्यो समयमा गरिएका बाचा अबको बाँकी तीन वर्षमा पूरा हुने हो–होइन हेर्न बाँकी नै छ । रुपन्देहीको बुटवल उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १ का अध्यक्षले भने बाचा पुरा गर्नेतर्फ लागेका छन् ।

चुनावी बाचानुरुप वडालाई ‘फ्रि वाईफाई जोन’को रुपमा विकास गर्न लागेका हुन् । वडाको ४ ठाउँमा निशुल्क इन्टरनेट सुविधा उपलब्ध गराउन लागिएको वडा अध्यक्ष महेन्द्र लिगलले जानकारी दिए । १ लाख ५० हजार लगानीमा ५ वर्षसम्ममा लागि सेवा प्रदान गर्नेगरी वल्र्डलिङ्क कम्पनीसँग सम्झौताभई काम अगाडि बढेको उनले बताए । वडाको जितगढी किल्ला, गणेश मन्दिर क्षेत्र, मिनचोकको नारायण मन्दिर क्षेत्रमा फ्रि वाइफाई जोडिन लागेको हो । वडाको अझ एक ठाउँका लागि कहाँ राख्ने भनि एकीन भइनसकेको उनले जानकारी दिए । कम्तिमा ५० एमविपिएस क्षमताको इन्टरनेट सुविधा विस्तार हुन सक्ने उनले बताए । विहिबारसम्म सबै ठाउँमा वाइफाई जोडि सेवा प्रवाह गरिने उनले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो नेपालले दुई खेलअगावै गुमायाे युगान्डाविरूद्धकाे शृंखला सैनामैनामा कांग्रेसका शर्माको अग्रता कायमै ‘ब्युटी प्याजेन्ट’ का नाममा याैन हिंसामा परेकी युवतीको पीडा- बेहोस बनाएर बलात्कार गरेका थिए काठमाडौंमा स्थापितभन्दा बालेन १० हजार बढी मतले अगाडि केन्द्रीय नेताले आफ्नै वडा र पालिका हारे अबदेखि जेठ १० गते नेपाल परराष्ट्र सेवा दिवस मनाइने दुःखीका दुई साक्षत ‘भगवान’ ! कर्णालीका कान्छा मेयर विष्णु भाम भन्छन्- छायाँनाथ रारालाई नमुना पालिका बनाउँछु ५७० पालिकाको सकियो मतगणना, कुन दलले कति पालिका जिते ? पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका गुप्ता निर्वाचित नवलपरासीको प्रतापपुर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका मियाँ विजयी नेपाल टस जितेर बलिङ गर्दै संसद् बैठकमा उपस्थित हुन अर्थमन्त्री शर्मालाई सभामुखको निर्देशन छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा ६ जनाको मृत्यु