२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश उद्योग परिसंघको बुटवलमा आयोजित प्रथम बैठकले जिम्मेवारी बाँडफाँड गरेको छ । परिसंघका अध्यक्ष एजाज आलमको अध्यक्षतामासम्पन्न बैठकले परिसंघको वरिष्ठ उपाध्यक्षमा दिनेशराज रेग्मी तथा उपाध्यक्षहरुमा बाबुराम बोहोरा, बोनिन पिया, रामप्रसाद बस्याल र सफर अलि मियालाई चयन गरेको छ ।

बैठकले जिल्लाहरुमा उद्योग संघ गठनका निमित्त विशेष जिम्मेवारी समेत प्रदान गरेको छ । जस अनुसार गुल्मीमा श्रृजना अर्याल, अर्घाखाँचीमा बाबुराम श्रेष्ठ, कपिलवस्तुमा सफर अलि मियाँ, दाङ्गमा गेहेन्द्र बहादुर बस्नेत, पाल्पामा नारायण कार्की र बाँकेमा तारा रोकायालाई जिम्मेवारी प्रदान गरेएको हो । परिसंघले संस्थागत गतिविधि विस्तारसँगै औद्योगिक विकासका आधारहरु तय गर्न बुटवलमा सचिवालय स्थापना गरी काम अघि बढाएको छ । यस अघि प्रदेश भेलाबाट एजाज आलमको अध्यक्षतामा १५ सदस्यीय लुम्बिनी प्रदेश उद्योग परिसंघको गठन गरिएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो विद्यालयमा बहुउपयोगी शैक्षिक सामग्री र दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन पहिरोले एक्स्काभेटर पुर्दा चालकको घटनास्थलमै मृत्यु रोट्रयाक्ट क्लब अफ बुटबल रामापिथेकसको अध्यक्षमा घिमिरे कर्णाली प्रदेशका उद्योगमन्त्री शाहीले लिए सपथ विवेकशील साझा पार्टी पुनर्गठन गर्ने मिलन पाण्डेको घोषणा कहिले पुग्छ कर्णालीका विद्यार्थीको हातमा पाठ्यपुस्तक ? बुटवलमा नेपाल रक्तदाता संघको केन्द्रिय कार्यालय उद्घाटन ‘मिस्टर एन्ड मिस थारु’ प्रतियोगितामा ५१ प्रतिस्पर्धी लमजुङमा एक वर्षमा २० वर्ष नपुग्दै एक सय ५५ जना आमा दागबत्ती दिन पाँच लाख माग गठबन्धन कर र डर दुवै हो: रामचन्द्र पौडेल भेन्टिलेटरमा रहेका राजु श्रीवास्तवलाई सुनाइँदैछ अमिताभको अडियो ट्रयाक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु पौडी खेल्ने क्रममा डुबेर २६ वर्षीय निराजन पोख्रेलको मृत्यु शिक्षकका लागि राखेको पानी पिएको आरोपमा कुटिएका दलित विद्यार्थीको मृत्यु प्रवासमा रहेका नेपाली राप्रपाको एजेन्डाप्रति आकर्षित छन् : राजेन्द्र लिङ्देन महिला कैदीबन्दीलाई सेनेटरी प्याड सहयोग